Як отримати студентську знижку Apple

| | 0 Comments| 3:06 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Студентська знижка від Apple дозволяє тим, хто навчається, заощадити гроші на Mac, iPad та інших продуктах, у тому числі відновлених пристроях.
  • Знижка доступна для студентів коледжів, тих, хто продовжує навчання, і навіть батьків, які купують для своїх дітей, які мають право.
  • Якщо ви не відповідаєте вимогам, розгляньте інші способи заощадити гроші на продуктах Apple, наприклад купівлю відремонтованих пристроїв або обмін старих пристроїв.

Завдяки студентській знижці від Apple студенти системи освіти можуть користуватися перевагами комп’ютерів Mac і iPad без великої ціни. Читайте далі, щоб дізнатися, як отримати студентську знижку від Apple і заощадити гроші.

Що таке студентська знижка від Apple і хто може її отримати?

Студентська знижка Apple поширюється на всіх, хто навчається за програмою в коледжі. У вас не повинно виникнути проблем із заощадженням грошей, якщо ви навчаєтеся на першому курсі університету, але також можна скористатися студентською знижкою, якщо ви перебуваєте на більш пізньому етапі курсу (наприклад, вивчаєте докторську ступінь).

  Найкращий локальний менеджер паролів для вашого бізнесу – Passwork

Студентська знижка Apple також поширюється на людей віком від 16 років, які навчаються до університету. Батьки також можуть купувати продукти для своїх дітей, якщо вони нададуть документи цієї особи, які підтверджують, що вони мають право.

Студентська знижка є більш широкою частиною Ціни Apple для освіти ініціатива. Таким чином, викладачі та співробітники навчальних закладів можуть економити на тих же продуктах, що й їхні учні.

Для отримання всіх освітніх знижок ви повинні надати документ, що підтверджує вашу особу. Наприклад, ви можете показати свій лист про прийняття або трудовий договір.

Що входить у студентську знижку від Apple?

Окрім економії грошей на Mac, iPad і AirPods, Apple також включила Pro Display XDR і Studio Display до студентської знижки. Ви також можете отримати знижку на Apple Music, яка працює так само, як отримати Spotify за недорого як студент.

Якщо ви не проти мати відремонтований продукт, ви можете заощадити більше грошей завдяки асортименту Apple Certified Refurbished. Хоча нові iPhone не входять у студентську знижку, ви можете знайти їх у розділі «Сертифіковані відновлені». На всі відновлені продукти надається річна гарантія, як і на нові пристрої Apple.

  Як конвертувати JPG в інші формати зображень

Скільки можна заощадити зі студентською знижкою від Apple?

Купуючи MacBook, ви можете заощадити близько 100-200 доларів США завдяки студентській знижці Apple. Якщо вам не потрібен останній MacBook Pro, ви можете придбати старішу модель у розділі Certified Refurbished.

Ви заощадите менше грошей на iPad; залежно від моделі, яку ви вибрали, це може бути від 30 до 100 доларів. Наприклад, iPad Pro стартує з $749 зі студентською знижкою (порівняно зі звичайною роздрібною ціною $799).

Студенти, які займаються творчістю, також можуть придбати пакет Pro Apps, який включає кожне з наступного:

  • Final Cut Pro
  • Logic Pro
  • Рух
  • Компресор
  • Головна сцена

Пакет є одноразовою покупкою на суму 199 доларів США. Перш ніж купувати, ви можете переглянути, що включає Adobe Creative Cloud, а потім прийняти остаточне рішення.

Зауважте, що вам не потрібно платити за підписку чи реєстрацію, щоб отримати студентську знижку Apple.

Як отримати освітню знижку від Apple

Щоб отримати студентську знижку від Apple, вам просто потрібно відвідати Освітній магазин Apple або поговоріть з кимось у звичайному Apple Store. Коли вас попросять, ви можете надати підтвердження відповідності вимогам.

У деяких регіонах, наприклад у Великій Британії, вам спочатку потрібно буде підтвердити, що ви входите до системи вищої освіти, зареєструвавшись на UNiDAYS. Реєстрація безкоштовна. Ви також можете відвідати Apple Store зі своєю документацією.

  Що таке драйвери обладнання та чому вони викликають так багато проблем?

Чи можу я отримати знижку без освітніх цін Apple?

Хоча студентська знижка від Apple — це чудовий спосіб заощадити гроші на нових гаджетах, це не єдиний спосіб знизити вартість MacBook, iPad тощо. Якщо ви не проти почекати кілька місяців після початку навчального року, ви можете завжди шукайте пропозиції Чорної п’ятниці.

У багатьох роздрібних магазинах третіх сторін наприкінці листопада діють значні знижки, і ці знижки часто кращі, ніж ціни Apple для освітніх закладів. Однак у Чорну п’ятницю та Кіберпонеділок вам потрібно остерігатися потенційних шахрайств.

Ви також можете шукати в Інтернеті знижки на улюблені продукти Apple. Використовуйте такі веб-сайти, як eBay, щоб купувати вживані пристрої, а натомість подумайте про покупку відремонтованого пристрою на Amazon.

Економте гроші зі знижкою Apple для студентів

Студентська знижка від Apple – це чудовий спосіб заощадити на дорогих Mac, iPad та інших гаджетах. Хоча знижка невелика, все одно варто перевірити.

Якщо ви не маєте права на освітні ціни Apple, ви все одно можете заощадити гроші на продуктах Apple. Розгляньте можливість придбання відремонтованих пристроїв або обміну на старі.