Як отримати студентську знижку на YouTube Premium

Ключові висновки

 • Студенти можуть заощадити на YouTube Premium, підписавшись на студентський план, який пропонує ті самі функції за зниженою ціною.
 • Щоб зареєструватися, студенти повинні підтвердити свій статус реєстрації, надавши свої особисті дані та завантаживши відповідні документи як підтвердження.
 • Студентська знижка доступна протягом чотирьох років, і студенти повинні щорічно повторно підтверджувати свій статус, щоб продовжувати отримувати знижку.

Ви студент і не можете дозволити собі індивідуальний план YouTube Premium? Ви можете отримати пристойну знижку та заощадити гроші, підписавшись на студентський план YouTube Premium.

Ось як оформити студентську підписку YouTube Premium.

Як оформити студентську підписку YouTube Premium

Зареєструвати студентське членство легко, просто відкрийте YouTube у веб-переглядачі та виконайте наведені нижче дії.

 • Натисніть свій профіль у верхньому правому куті та прокрутіть униз до розділу «Покупки та членство».
 • Виберіть Дізнатися більше в розділі Premium.
 • Натисніть кнопку з написом Спробуйте безкоштовно, виберіть студентський план і натисніть «Підтвердити». В іншому випадку прокрутіть сторінку вниз і виберіть опцію Спробувати безкоштовно в розділі Студентський план.
 • Тепер вам потрібно підтвердити свій статус студента, заповнивши всі свої дані, включаючи ім’я, прізвище, дату народження, електронну адресу, країну та назву університету чи коледжу. На жаль, якщо вашої школи немає в списку варіантів, це означає, що ви не маєте права на студентський план.
 • Коли ви введете всі свої дані, виберіть Перевірити мій статус студента.
 • Потім вам потрібно буде увійти на веб-сайт вашого університету, щоб підтвердити, що ви справді є студентом.
 • Крім того, щоб завершити перевірку, ви отримаєте електронний лист для завантаження документів як підтвердження реєстрації. У документі має бути зазначено ваше повне ім’я, навчальний заклад та дату зарахування. Розклад занять, шкільне посвідчення особи або квитанція про оплату навчання в школі – це деякі приклади документів, які пропонує SheerID.
 • Коли ви знайдете відповідні документи, які підтверджують, що ви підтверджений студент, завантажте їх і натисніть «Продовжити».
 • Тепер усе, що вам потрібно зробити, це дочекатися, поки YouTube все перевірить і надішле електронний лист із підтвердженням. Якщо ви успішно підтверджені, перейдіть на YouTube, виконайте перші кілька кроків і додайте свої платіжні дані, щоб завершити покупку.

  Що студенти повинні знати про студентську підписку YouTube Premium

  По-перше, якщо ви хочете оформити студентське членство YouTube Premium, вам потрібно переконатися, що ви зараховані до одного з перевірених університетів або коледжів. На даний момент студентський план доступний у більш ніж 70 місцях по всьому світу, включаючи Сполучені Штати.

  Коли ви підписуєтеся на студентську підписку, вона включає всі ті ж функції, що й звичайна індивідуальна підписка YouTube Premium, але за зниженою ціною. Крім того, якщо ви вперше підписалися на YouTube, ви навіть отримаєте місячну безкоштовну пробну версію.

  Зареєструвавшись, ви зможете дивитися відео та слухати музику без реклами та завантажувати відео YouTube для перегляду в режимі офлайн. Крім того, ви можете насолоджуватися завантаженнями в режимі офлайн і доступом до YouTube Music, залишаючись студентом з обмеженим бюджетом.

  Важливо пам’ятати, що вам потрібно щороку підтверджувати свій студентський статус, щоб зберегти студентський план. Щоб підтвердити свій статус студента, обов’язково зверніть увагу на сповіщення до кінця вашого річного плану. Звідси вам доведеться повторити ті самі кроки за допомогою SheerID, щоб підтвердити, що ви все ще маєте право на студентську знижку.

  Більше того, ви матимете доступ до студентської знижки лише протягом чотирьох років. Отже, якщо ви закінчуєте школу або навчаєтеся більше чотирьох років, вам доведеться вибрати звичайне членство YouTube Premium або взагалі відмовитися від нього.

  YouTube надає студентам знижку на преміум-план

  Зрештою, отримати студентську знижку на підписку YouTube Premium – це простий процес, який дає студентам можливість отримати доступ до функцій YouTube Premium за доступнішою ціною.

  Тож обов’язково виконайте наведені кроки, щоб отримати студентське членство YouTube Premium, щоб покращити свій досвід роботи з YouTube і миттєво почати заощаджувати гроші як студент.