Як отримати сповіщення про зупинку автобуса або поїзда на вашому iPhone

| | 0 Comments| 9:30 PM
Categories:

Люди по-різному використовують довгу дорогу на роботу; деякі читають, деякі слухають подкасти, а інші сплять. Єдина проблема зі сном під час особливо довгих поїздок – це те, що ви можете пропустити свою зупинку. Transitnap — це безкоштовна програма для iOS, яка надішле вам сповіщення про зупинку автобуса чи поїзда, коли настане час виходити з автобуса чи потяга. Ви повинні повідомити програмі, де саме ви хочете зійти, і вона розбудить вас будильником трохи до того, як настане час виходити.

Сповіщення про зупинку автобуса або поїзда

Встановити Transitnap і скажіть, де ви хочете зійти. Додаток не працює з фактичним розкладом автобусів чи поїздів. Замість цього ви вибираєте місце, куди хочете потрапити, з карти. Це має очевидний побічний ефект; потяги та автобуси не висадять вас біля дверей будь-якого закладу. Вам потрібно буде знайти й позначити точне місце, де зупиняється автобус чи потяг, щоб пройти решту шляху до місця призначення.

  ОС Chrome стає фрагментованою (і цього разу це вина Google)

Коли ви виберете місце розташування, програма запитає, коли ви хочете отримати сповіщення про те, що пора виходити з автобуса/потяга. Він розраховує, коли сповіщати вас за відстанню, оскільки час громадського транспорту в більшості країн, за винятком Японії, може відрізнятися. Ви вибираєте, як далеко ви повинні бути, коли спрацює будильник.

Transitnap може видавати як аудіо, так і звукове сповіщення, а будильник має кнопку відкладення. Слід зазначити, що цій програмі потрібен доступ до вашого місцезнаходження, і щоб вона працювала, коли ваш телефон сплячий, вам потрібно буде дозволити програмі завжди мати доступ до вашого місцезнаходження. Якщо він не може отримати доступ до вашого місцезнаходження, поки він працює у фоновому режимі, він не зможе попередити вас, коли ваша зупинка ось-ось прибуде.

  Як ділитися речами з OneDrive

Програми, які отримують доступ до вашого місцезнаходження у фоновому режимі, розряджають акумулятор, тому, якщо у вас недостатньо заряджений телефон, вам не варто використовувати програму. Ви можете ввімкнути спеціальне сповіщення про низький рівень заряду батареї, наприклад, на 20% або 10%, або якщо ваші сигнали впадуть/GPS недоступний, і воно розбудить вас.

Для туристів

Хоча Transitnap чудово підходить для дрімання в громадському транспорті, він також корисний, якщо ви турист. Важко орієнтуватися на дорогах країни, з якою ви не знайомі, тому це чудовий інструмент, який допоможе вам запам’ятати, де зійти.

  Як виправити код помилки CE-34788-0 PS4