Як отримати сертифікат SHRM у 2022 році

Доведіть свій досвід і знання у всіх вертикалях професії HR за допомогою сертифіката SHRM. Це допоможе вам стати всесвітньо визнаним експертом з кадрів для ефективного управління людськими ресурсами.

На відміну від лікарів, інженерів, юристів або вчителів, менеджерам з персоналу (HR) або керівникам не потрібно отримувати спеціальну ліцензію для виконання своєї роботи. Але ви можете бачити, що багато престижних і преміальних вакансій HR шукають лише кандидатів, сертифікованих SHRM.

Іноді ви навіть побачите, що роботодавці згадують, що сертифікація SHRM-CP або SHRM-SCP є критерієм прийнятності, якщо ви хочете подати заявку на посаду менеджера з персоналу. Отже, вам може бути цікаво, що це за сертифікаційний курс і як це зробити.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про процес акредитації SHRM, щоб ви могли стати одним із найбільш високооплачуваних менеджерів з персоналу та зробити робоче місце більш стабільним як для роботодавців, так і для працівників.

Що таке сертифікація SHRM?

SHRM, також відоме як Товариство управління людськими ресурсами, є найбільшою асоціацією професіоналів з персоналу, експертів і керівників підприємств. SHRM налічує понад 300 000 членів у 165 країнах. Підприємства, уряди та корпорації в усьому світі вважають SHRM авторитетом у всьому, що стосується управління людськими ресурсами.

Ця некомерційна членська організація HR-спеціалістів спрямовує свої ресурси на просування, зв’язок і навчання спеціалістів HR-спеціалістів для покращення робочих місць. У рамках своєї освітньої програми він пропонує платні програми сертифікації SHRM-CP і SHRM-SCP.

Незалежно від галузі, країни та регіону, враховують усі роботодавці Сертифікація ШРМ як прем’єрний і абсолютний сертифікат з HR, який можна отримати. Провідні підприємства в усьому світі цінують цю сертифікацію, оскільки процес сертифікації базується не на пам’яті, а на основі компетентності.

Які є типи сертифікації SHRM?

SHRM має два професійних сертифікати HR, а саме SHRM-CP та SHRM-SCP. Обидві акредитації є платними іспитами. Сертифіковані кадрові експерти та керівники часто додають акредитації як префікс до своїх імен.

SHRM працює на службі фахівців з управління персоналом вже більше 70 років. Він пропонує комплексні навчальні та тренінгові ресурси, щоб кадрові працівники могли просуватися вперед у своїй кар’єрі, підвищувати цінність своїх робочих місць і розробляти стратегії вдосконаленого управління персоналом. Нижче наведено два екзамени на поведінкові компетенції для кадровиків:

#1. ШРМ-КП

SHRM-Certified Professional або SHRM-CP — це перша акредитація на вашому шляху до повної професійної кар’єри HR-сертифікованого SHRM. Якщо ви працюєте в кадровій сфері компанії і переважно працюєте на операційному рівні, ця сертифікація підходить саме вам.

Ця сертифікація перевірить вас на наступне:

 • Базові знання HR
 • Операційні інструменти HR-технологій
 • Збір даних
 • Нагляд за дотриманням норм і етики
 • Накладення дисциплінарних стягнень

Отже, якщо ви відповідальний за дотримання правил і норм компанії, ведення розрахунку заробітної плати, виконання повсякденних кадрових завдань або відповідаєте за взаємодію зі співробітниками як бізнес-партнер з відділу кадрів, тоді ваші навички підходять для акредитації SHRM-CP .

  Знайдіть, хто живе у вашому районі?

#2. ШРМ-СКП

SHRM-Senior Certified Professional або SHRM-SCP — це іспит другого або останнього рівня, щоб отримати повний спектр послуг, сертифікований HRM.

Іспит перевірить ваші здібності щодо:

 • Створення стратегічних кадрових рішень
 • Виконання завдань з планування робочої сили
 • Створення організаційної політики для всієї компанії
 • Контроль інтегрованих операцій з персоналом
 • Залучення та утримання співробітників
 • Очолює HR підприємство

Тому, якщо ви працюєте виконавчим відділом персоналу або бажаєте виконувати керівну роль у відділі кадрів, ви повинні пройти цей тест.

Критерії прийнятності для різних сертифікатів SHRM

По-перше, якщо ви працюєте відділом кадрів у бізнесі та хочете отримати перевірену акредитацію для кар’єрного зростання чи просування в тій самій компанії, ви можете пройти цей тест.

По-друге, якщо ви навчаєтеся на курсі з управління персоналом і хочете підтвердити свої навички в області управління персоналом, ви можете записатись на іспит SHRM. Нижче наведено критерії прийнятності для іспиту:

Кваліфікація ШРМ-КП

 • Студент управління бізнесом зі спеціалізацією HR.
 • Професіонал з персоналу, який отримує вищу освіту в галузі управління персоналом.
 • Робота спеціалістом з персоналу та виконання повсякденних HR завдань.
 • Якщо ви не працюєте спеціалістом з управління персоналом або не відвідуєте жодних курсів з управління персоналом, але маєте чи навчаєтеся за програмою, яка академічно узгоджується з управлінням персоналом, ви можете з’явитися на іспит.

Кваліфікація для SHRM-SCP

 • Якщо ви працюєте HR-ом і маєте підтверджений досвід роботи стратегічного рівня HR протягом принаймні трьох років, ви можете з’явитися на тест.
 • Ви також маєте право, якщо маєте сертифікат SHRM-CP принаймні три роки. Вам також потрібно продемонструвати, що ви працюєте в кадрових проектах стратегічного рівня під чиїмось керівництвом або чекаєте на перехід на посаду стратегічного рівня.
 • Усі учасники тестування також повинні довести, що вони працювали в HR/HR-проектах стратегічного рівня протягом 1000 годин протягом календарного року. Ви не можете порівнювати 1 рік досвіду з 1000 годинами HR-роботи на стратегічному рівні.
 • Ваші проекти можуть бути в організації як найманий працівник, консультант на неповний робочий день, повний робочий день або фрілансер, який працює над погодинними проектами.

Огляд іспиту SHRM

Сертифікація SHRM має два варіанти тестування: тестування вдома через програмне забезпечення віддаленого контролю або тестування в тестовому центрі Prometric.

SHRM зазвичай проводить іспит двічі на рік: з 1 травня по 15 липня та з 1 грудня по 15 лютого. Однак кожен рік тривалість іспиту може змінюватися разом із датою реєстрації. Тому відвідайте Екзаменаційні вікна та збори сторінку кожного разу, коли ви вирішите пройти тест.

Існують різні іспити для акредитації SHRM і можуть змінюватися з року в рік. Зазвичай комісія становить від 149 доларів для членів SHRM і 475 доларів для не-членів.

Після реєстрації настав час готуватися до іспиту. Ви також можете підготуватися до реєстрації, підписавшись на сторонні курси.

Для підготовки на основі SHRM ви можете почати з SHRM BASK, SHRM Learning System, приєднатися до навчальної групи в місцевому осередку SHRM тощо.

Іспит складається з комп’ютера і триває до 4 годин. Ви отримаєте 134 питання, а середній час відповіді на запитання становить 1,79 хвилини. Ви повинні отримати 200 балів, щоб скласти тест. Після того, як ви подасте свій тест, SHRM миттєво повідомляє результат.

Програма іспиту охоплюватиме 9 поведінкових компетенцій HR, таких як лідерство, управління стосунками, комунікація, консультування тощо.

Програма іспиту SHRM також включає 14 функціональних напрямків роботи кадрового персоналу. Прикладами є стратегічне планування кадрів, залучення талантів, загальні винагороди, управління технологіями, трудове законодавство та правила США тощо.

  Microsoft Edge отримує бічну панель веб-пошуку

Як підтримувати дійсність сертифіката SHRM

Сертифікаційний статус іспиту SHRM відбувається за трирічним циклом. Вам потрібно пройти повторну сертифікацію до закінчення цього циклу. Цикл сертифікованого статусу починається з дати, коли ви склали іспит, і закінчується через 3 роки та в останній день місяця народження.

Найкращий спосіб повторної сертифікації — отримати 60 PDC або кредитів професійного розвитку. PDC – це заходи та заходи, дозволені SHRM. Ці події включають наступне:

 • Освітні майстер-класи або програми
 • Конференції
 • Курси університету/коледжу
 • Програми глави ШРМ
 • Перегляд веб-трансляцій ШРМ
 • Проходження курсів електронного навчання ШРМ
 • Читання електронних книг та книг, схвалених ШРМ

Щоб зберегти свої облікові дані активними, ви можете або пройти повторний сертифікаційний тест. Це той самий тест, який ви пройшли раніше. Вам доведеться сплатити таку саму комісію, яку сплачує новий кандидат під час реєстрації. Просто переконайтеся, що ви з’явились і пройшли повторний сертифікаційний тест до закінчення терміну дії наявних облікових даних.

Ось деякі з найкращих навчальних ресурсів для підготовки до сертифікації SHRM.

Основні кроки для спеціалістів з управління персоналом

Udemy є однією з провідних платформ онлайн-курсів, де ви отримаєте високоякісний навчальний матеріал для іспиту SHRM. Одним із таких ресурсів є Підготовка до сертифікаційного іспиту SHRM. Курс має на меті забезпечити основу, щоб ви могли зрозуміти, як розпочати підготовку до іспитів SHRM-SCP та SHRM-CP.

По-перше, курс охоплює основу іспитів SHRM, як стислий вступ до SHRM, BASK або сукупності прикладних навичок і знань. По-друге, він також знайомить вас із концепцією, за якою проводиться іспит. Наприклад, ви ознайомитеся з 14 функціональними сферами та 9 поведінковими компетенціями, які вам необхідні для складання іспитів.

Деякі з помітних результатів навчання цього курсу:

 • Вивчіть стратегію підготовки до іспиту
 • Можливість контрасту між ШРМ-КП і ШРМ-СКП
 • Дізнайтеся більше ніж один варіант підготовки до іспиту та виберіть один
 • Дізнайтеся кілька порад щодо складання тестів
 • Знати весь процес сертифікації

У двох словах, курс повинен функціонувати як посібник для самостійного навчання для акредитації SHRM.

Підготуйтеся до іспиту SHRM-CP

Після того, як ви вивчили основи тесту SHRM, настав час відданого та ретельного навчання. Якщо ви маєте початковий рівень знань про вертикаль HR, ви можете розпочати підготовку, підписавшись на Udemy Підготуйтеся до іспиту SHRM-CP курс.

Ось результати навчання цього курсу Udemy:

 • Зберігання контролю над основними темами та навчанням у сфері управління персоналом
 • Станьте впевненими, щоб пройти тест на поведінкові компетенції
 • Ознайомтесь із середовищем іспиту, пройшовши пробні тести
 • Розвивайте впевненість і прискорюйте відповіді, відповідаючи на запитання

Це один із найповніших матеріалів для підготовки до іспитів SHRM, які ви можете отримати за доступною ціною. Зміст курсу включає відеоуроки, матеріали для читання, вікторини та підсумковий пробний тест.

Підготовка до сертифікації: SHRM-CP

Навчання LinkedIn Підготовка до сертифікації: SHRM-CP це ще один популярний і складний онлайн-курс, який ви можете пройти. Автор розділив курс на дві частини. Перша частина – це базові знання про процес сертифікації SHRM, поради щодо іспиту, зміст іспиту та детальний план навчання.

Друга частина присвячена темам управління персоналом, за якими організація SHRM проводить іспит. Таким чином, ви дізнаєтесь про основи HR, такі як лідерство та навігація, етичні практики, спілкування, управління стосунками, ділова хватка, робоче місце тощо.

  Як поділитися своєю презентацією PowerPoint

Після кожного навчального розділу буде навчальна вікторина. Окрім усіх навчальних матеріалів, ви отримуєте файл проекту та сертифікат про проходження курсу. Нарешті, ви можете отримати доступ до матеріалів курсу зі смартфонів і планшетів разом із веб-браузерами комп’ютерів.

Підготовка до сертифікаційного іспиту SHRM

HR Jetpack — всесвітньо відомий бренд професійного навчання кадрів. Одним із гібридних курсів навчання для отримання сертифікатів SHRM-CP/SHRM-SCP є Підготовка до іспиту SHRM. Ми називаємо це гібридом, тому що ви отримуєте можливості навчання під керівництвом інструктора та самостійного навчання, підписавшись на цей вміст.

Курс HR Jetpack має цікавий та інтуїтивно зрозумілий зміст. Це:

 • На онлайн-заняттях під керівництвом інструктора, які тривають понад 36 годин, обговорюються важливі поняття
 • Ви також можете ставити запитання, щоб усунути сумніви під час сесій
 • Базовий курс для самостійного вивчення основ іспиту SHRM
 • Розгляд ліквідації HR Jetpack допомагає відповісти на складні запитання
 • Оновлені навчальні онлайн-матеріали для поточного екзаменаційного року
 • Цифрові або фізичні матеріали ШРМ
 • Спільнота цілеспрямованих і талановитих співробітників відділу кадрів

За словами автора вмісту та Jetpack, це повний пакет навчального контенту для складання обох іспитів на акредитацію SHRM. Відкрита програма має організовану структуру вмісту для легкого навчання.

Крім того, він пропонує вам вказівки від інструктора. Крім того, заняття під керівництвом інструктора є гнучкими, тож ви можете зручно відвідувати ці заняття, навіть якщо ви працюєте.

Підготовка до сертифікації SHRM

Ви також можете переглянути цю навчальну програму під керівництвом інструктора від Університету штату Каліфорнія Домінгес-Хіллс (CSUDH), відомого як Підготовка до сертифікації SHRM. Інститут проводить живі заняття через онлайн-систему навчання Blackboard Learn. З іншого боку, ви можете відвідувати заняття через Zoom. Усі живі заняття є обов’язковими.

Курс містить наступний вміст та інструменти:

 • Інструмент підготовки до іспитів SHRM Learning System
 • Структура та зміст курсу, зручні для іспиту SHRM
 • Доступ до змісту курсу 24/7
 • 2500+ практичних питань
 • Тести, попередній іспит після тестування та пробний іспит SHRM
 • Персоналізована інформаційна панель відстеження підготовки до іспитів

SHRM також є партнером цього курсу, тому ви отримуєте доступ до навчальної системи SHRM. Це допоможе вам зберегти знання, швидше вчитися та зосередитися на остаточному сертифікаційному іспиті.

Заключні слова

Якщо ви хочете вирізнитися з-поміж своїх колег, керівників і тих хороших кадровиків, які керують сучасним бізнесом, вам потрібно отримати сертифікат. Для кадровиків немає кращої сертифікації, ніж проходження програми сертифікації SHRM. Це дає вам стратегічну спрямованість, знання та компетенцію для ефективного управління HR-бізнесом будь-якої галузі.

Наведена вище стаття наблизить вас на один крок до сертифікації SHRM-CP або SHRM-SCP і здобуде ту першокласну, першокласну та лідерську посаду в кадровій сфері, про яку ви мріяли все своє життя.

Управління персоналом – це не просто здача іспитів; це також використання найсучаснішого програмного забезпечення (HRMS) для легкого та швидкого управління процесами управління персоналом. Отже, вас також можуть зацікавити ці найкращі SaaS HRMS для стартапів і підприємств.