Як отримати сертифікат ServSafe Manager у 2022 році

Categories:

FDA США наполегливо працює над тим, щоб постачання продуктів харчування в США було найбезпечнішим у світі. Менеджери ServSafe допомагають FDA забезпечити дотримання таких суворих правил безпеки харчових продуктів. Ви також можете взяти участь у цьому квесті, отримавши сертифікат ServSafe.

Ця стаття проведе вас через весь процес навчання, підготовки та з’явлення для акредитації ServSafe. Крім того, ви також знайдете деякі високоякісні практичні запитання та підготовчі матеріали, які допоможуть вам пройти тест.

Що таке сертифікація ServSafe Manager?

Акредитація ServSafe є найвідомішою програмою навчання безпеки харчових продуктів у США. Більшість штатів США, федеральні та місцеві департаменти безпеки харчових продуктів визнають цю сертифікацію.

Сертифікацію ServSafe взяли понад 2,6 мільйона спеціалістів, які працюють у сфері безпеки харчових продуктів або менеджерів ресторанів. Національна організація Conference for Food Protection (CFP) також визнає акредитацію менеджера ServSafe.

Національна асоціація ресторанів проводить цей курс професійної сертифікації та іспит. У співпраці з експертами галузі громадського харчування NRA інвестувала свій досвід у цей сектор, щоб підготувати навчальну програму курсу, навчальні матеріали та формат іспиту.

Як отримати сертифікат ServSafe Manager

Національна асоціація ресторанів має сувору політику сертифікації, щоб сертифіковані спеціалісти могли час від часу підтримувати вимоги безпеки харчових продуктів, встановлені FDA.

Сертифікація є складним іспитом із великою конкуренцією, оскільки є можливості просування по службі та підвищення зарплати. Нижче наведено покрокову інструкцію щодо отримання цього престижного сертифікату в галузі громадського харчування:

Перевірка вимог

Є кілька сертифікатів ServSafe. У різних штатів і місцевих органів є додаткові вимоги. Вам може знадобитися більше ніж одна сертифікація, і лише сертифікація ServSafe Manager може не працювати. Крім того, існують спеціальні внутрішні правила від роботодавців. Отже, проведіть належну обачність, перш ніж підписуватися на сертифікацію.

Виберіть параметри навчання, навчання та іспиту

ServSafe пропонує кілька варіантів навчання, навчання та іспитів. Допомогло б, якщо б ви вибрали ідеальну комбінацію, проаналізувавши вимоги свого штату, політику компанії, нормативні акти місцевих органів влади та графік роботи.

Знову ж таки, ви повинні співвіднести свою регіональну політику безпеки харчових продуктів і вимоги з порталом ServSafe, щоб знайти найкращий варіант. Інакше ви можете втратити час, гроші та зусилля.

Нижче наведено варіанти курсу та іспиту:

Тип навчання

 • Навчання під керівництвом інструктора
 • Матеріали для самостійного навчання
 • Онлайн курси навчання
  Як керувати Apple TV за допомогою iPhone

Курс мови

 • Онлайн-курси в основному доступні іспанською та англійською мовами.
 • Підручники сертифікації ServSafe випускаються китайською, корейською, англійською та іспанською мовами.

Формат навчання

 • Аудиторне навчання під керівництвом сертифікованого тренера
 • Комп’ютерне навчання онлайн

Мови іспиту

 • Ви можете вибрати між англійською та іспанською мовами для онлайн-іспиту.
 • Іспити на основі ручки та паперу доступні канадською, французькою, корейською, японською, китайською, корейською, англійською та іспанською мовами.

Формат іспиту

 • Контрольований онлайн іспит
 • Аудиторний або інституційний іспит

Виберіть тренера, клас і екзаменаційного керівника

Щоб почати навчальний процес для сертифікаційного курсу ServSafe Manager, ви повинні знайти сертифікованого тренера. Національна асоціація ресторанів також сертифікує інспекторів і інструкторів за окремими програмами. Отже, ви повинні підтвердити справжність сертифіката тренера, перш ніж вкладати час і гроші.

Крім того, не кожен може проводити сертифікаційні тести ServSafe. Проктори повинні мати сертифікат від ServSafe. Перш ніж вибрати проктора, переконайтеся, що ви перевірили сертифікат особи, яка стверджує, що він є проктором.

Ви можете відвідати портал «Знайти інструктора або наглядача» ServSafe, щоб знайти потрібного тренера та наглядача. На порталі введіть відповідну інформацію, як-от штат, формат навчання, формат іспиту, поштовий індекс тощо, щоб знайти потрібного тренера та наглядача.

Більше того, вам потрібно знайти клас, щоб або пройти аудиторну підготовку, а потім з’явитися на іспит, або безпосередньо з’явитися на аудиторний іспит. Ви можете увійти на портал «Знайти курс» ServSafe, щоб знайти підходящий для вас курс або іспит. Пам’ятайте, що ви можете вибрати іспит або пакет навчання та іспиту.

Придбайте навчальні та навчальні матеріали

Оскільки це курс професійної сертифікації, безсумнівно, буде певний зміст курсу, який, можливо, не розглядався в освітніх програмах вашої середньої школи чи коледжу. Таким чином, адміністратори сертифікації також публікують навчальний або навчальний контент, щоб допомогти учасникам тестування.

Для сертифікації ServSafe Manager або навіть для інших сертифікаційних курсів ServSafe є кілька високоякісних навчальних матеріалів, які ви можете придбати в ServSafe. Національна асоціація ресторанів переглядає та затверджує план курсу, щоб досягти мети навчання.

Перш ніж купувати будь-які матеріали, ви можете поговорити зі своїм постачальником тренінгів. Деякі постачальники акредитованих тренерів ServSafe співпрацюють із ServSafe, щоб пропонувати навчальні матеріали. Крім того, ви можете не знати, які матеріали потрібні, і тільки досвідчений тренер може підказати матеріали.

Однак ви можете придбати навчальний контент безпосередньо в ServSafe та екзаменаційний ваучер для самообслуговування онлайн-іспитів і навчання.

Ви можете перейти на наступні сторінки онлайн-курсів, щоб знайти відповідні курси для придбання:

У більшості випадків ви отримуєте ваучер на іспит онлайн або офлайн, коли купуєте навчальний матеріал або підписуєтеся на навчання в аудиторії стороннього тренера. Однак ви також можете придбати ваучер на незалежний іспит на вищевказаному порталі.

Пройдіть курс і пройдіть навчання

Отримавши всі матеріали під рукою або приєднавшись до тренінгової агенції, вам потрібно ретельно пройти процес навчання. Уважно виконайте всі необхідні навчальні програми курсу, запропоновані ServSafe та Національною асоціацією ресторанів.

Пройдіть тест

Після ознайомлення з навчальними та навчальними ресурсами настав час запланувати сертифікаційний клас або онлайн-іспит ServSafe. Пам’ятайте, що ви також можете пройти тест, не виходячи з дому, якщо придбаєте ваучер на іспит і онлайн-інструмент для контролю. Детальніше про іспит та його зміст дивіться нижче.

  Як вимкнути дисплей 90 Гц на Google Pixel 4 і Pixel 4 XL

Огляд сертифікації ServSafe Manager

Прийнятність

 • Ви працівник сфери громадського харчування або керуєте ресторанами.
 • Згідно з регіональними правилами, сертифікація є обов’язковою.

передумови

 • Ви можете взяти лише грифельний олівець № 2 для тесту на основі друку.
 • Ви можете взяти двомовний словник, якщо англійська не є вашою рідною мовою.
 • Для онлайн-тестування вдома у вас повинен бути сумісний комп’ютер, веб-камера, мікрофон та інші вимоги, запропоновані Pearson VUE та ProctorU.

Формат іспиту

 • Сертифікаційний тест ServSafe – це іспит із запитаннями з кількома варіантами відповідей.
 • Він доступний у друкованому вигляді та онлайн-тестах.
 • Онлайн-тест має два варіанти. Ви можете скласти іспит вдома або звернутися до авторизованого центру тестування.

Тривалість тесту

 • Щоб відповісти на всі питання, ви отримаєте максимум дві години.
 • У середньому тест має бути виконано за 1 годину 30 хвилин.

Кількість питань у тесті

Загалом акредитація ServSafe містить 90 питань. З них 10 є пілотними запитаннями, які використовуються лише для майбутніх досліджень. Вам потрібно відповісти на всі 90 запитань.

Прохідний бал

Вам потрібно отримати 75% або вище, щоб скласти іспит. Потім ServSafe видасть вам сертифікат. Ви повинні знайти рахунок у своєму обліковому записі ServSafe протягом 3-4 робочих днів, але це може зайняти до 10 днів.

Кількість тестових спроб

Ви можете повторно скласти іспит відразу після першого провалу. Однак, якщо ви впали з 2-ї спроби, вам доведеться зачекати 60 днів до 3-ї спроби. Протягом 12 місяців не можна з’являтися більше ніж на чотири тести.

Вартість іспиту

 • З іспитом під наглядом онлайн пакет навчальних курсів ServSafe Manager коштує 179,00 доларів США.
 • Онлайн-прокторінг та іспит ServSafe Manager коштуватимуть вам 99,00 доларів США.

Під керівництвом інструктора Vs. Самостійний темп проти. Онлайн-курс

ServSafe дозволяє вам вибрати спосіб навчання. Знайдіть нижче варіанти навчання:

Онлайн курси

Цей курс сподобається динамічним, самодисциплінованим і багатозадачним. Матеріали доступні цілодобово без вихідних на веб-сайтах або в електронних книгах із посібниками з сертифікації. Після підписки почніть навчання якомога швидше протягом одного року. Ви також повинні з’явитися на іспит ServSafe Manager протягом 60 днів з першого дня початку курсу.

Самостійне навчання

Він підійде для вас, якщо ви хочете навчатися за своїм розкладом і умовами. Ви можете придбати фізичні книги з вмістом курсу в ServSafe або в його філіях. Якщо ви високо мотивовані, орієнтовані на навчання та дисципліновані, ви можете багато заощадити, вибравши самостійне навчання.

Навчання під керівництвом інструктора

Якщо ви віддаєте перевагу обстановці в класі та хочете позбутися сумнівів у вчителя, вам слід використовувати цей режим навчання. У ServSafe та його афілійованих сторонніх організаціях можна знайти різні варіанти навчання під керівництвом інструктора.

Тепер ви можете ознайомитися з наведеними нижче ресурсами, які можуть допомогти вам у підготовці та здачі цього надзвичайно конкурентоспроможного професійного сертифікаційного іспиту:

  Як знайти рецепти в пошуку зображень Google

Практичні тести ServSafe Manager: Test-Guide

Test-guide склав практичні роботи відповідно до останнього змісту курсу ServSafe 7th edition. Ви також отримаєте уявлення про те, як з’являються запитання під час іспиту, оскільки ці практичні роботи були складені за планом, якого зазвичай дотримується ServSafe.

Зразки запитань, запитання попереднього року та практичні роботи є хорошими варіантами для перевірки вашої готовності до сертифікаційного іспиту ServSafe. Ви отримуєте такі високоякісні запитання безкоштовно з Test-Guide. За словами постачальника практичних документів, запитання допоможуть вам скласти іспит.

У кінці запитань ви одразу отримуєте оцінку. Ви також отримаєте розгорнуті відповіді на питання, на які ви можете не відповісти.

Практичний тест ServSafe: ServSafe-Prep

ServSafe-Prep допоможе вам належним чином підготуватися до майбутнього тесту ServSafe, переглянувши їхній навчальний зміст. Наприкінці курсу ви отримаєте практичний тест і приклади запитань. Запитання та інші навчальні матеріали синхронізовані з форматом іспиту ServSafe і планом курсу.

Крім того, ServSafe-Prep розміщує навчальний і практичний тестовий вміст на адаптивній веб-платформі. Таким чином, ви можете легко отримати доступ до вмісту з комп’ютера, планшета чи мобільного телефону. Крім того, навчальний заклад також пропонує своїм кандидатам мобільний додаток, щоб підтримувати канал навчання відкритим.

Якщо вам подобається зміст курсу, ви можете зареєструватися на весь курс і скласти тест за окрему плату. Ви матимете довічний доступ до пробних версій і жодної реклами, яка могла б вас відволікати.

Практичний тест ServSafe: стати

Become надає безкоштовний практичний тест ServSafe. Ви можете пройти тест без реєстрації в будь-якому безкоштовному обліковому записі. Однак, якщо ви зареєструєте обліковий запис, ви зможете зберегти результати тестування та отримати доступ до результатів тесту пізніше.

Become пропонує приклади запитань для чотирьох іспитів ServSafe: ServSafe Alcohol Advanced and Primary, ServSafe Alergens, ServSafe Food Handler і ServSafe Manager Certification.

Зразки документів для акредитації ServSafe Manager містять 90 запитань для безкоштовних користувачів. Ви можете отримати більше запитань, якщо зареєструєте преміум-акаунт. Платна версія також дозволяє завантажити запитання та відповіді у форматі PDF для друку для тих, хто любить копії в м’якій палітурці.

Навчальний посібник Servsafe та CPFM 2022: Amazon

Ця книга — найкращий посібник із того, як стати менеджером з харчування через ServSafe або CPFM. Miller Test Prep є автором цього навчального курсу для сертифікації харчових менеджерів.

Виділені теми курсу:

 • Хвороби харчового походження та ризики
 • Основні харчові алергени
 • Забруднення харчових продуктів: біологічне, фізичне та хімічне
 • Правильні способи охолодження, розігрівання та розморожування їжі
 • Вимоги до самообслуговування/шведського столу
 • НАССР
 • Інтегрована боротьба зі шкідниками

Наприкінці навчальних розділів ви знайдете практичний іспит, щоб оцінити ваше розуміння теми курсу. У розділі прикладів запитань також пропонуються докладні відповіді, щоб підсилити вашу концепцію.

Заключні слова

Наразі ви пройшли поглиблене обговорення процесу сертифікації ServSafe. У статті ви також знайшли деякі популярні та рекомендовані ресурси для підготовки до іспиту. Більшість ресурсів, розглянутих вище, безкоштовні, тому вони можуть стати додатковими ресурсами та іншими матеріалами, які ви купуєте в ServSafe.

Ця стаття також допомогла вам вирішити, чи брати участь у самостійному навчанні, навчанні під керівництвом інструктора чи онлайн-курсі для іспиту ServSafe. Щасливого тестування!

Вас також можуть зацікавити харчові API рішення для розробки автоматизованої системи для рецептів і харчування у вашому ресторані.