Як отримати сертифікат PMP у 2022 році

| | 0 Comments| 4:58 PM
Categories:

У наш час люди стикаються з невідомими проблемами в управлінні проектами, і все здається сумбурним. Більшість людей не знають про управління проектом.

The Інститут управління проектами (PMI) є некомерційною організацією, яка проводить тренінги з управління проектами для менеджерів проектів та інших професіоналів проекту. PMI має намір допомогти керівникам проектів навчитися мистецтву управління проектами. Це робиться шляхом спеціалізації на індивідуальному технічному коефіцієнті управління проектами з кінцевою метою сприяння підвищенню технологічного розвитку.

Професіонали з управління проектами, які тримаються в курсі тенденцій розвитку технологій, краще розуміють зростаючу важливість технологій і те, як вони можуть вплинути на їх роботу в найближчі роки. Ви можете гарантувати, що операції у вашому бізнесі й надалі будуть випереджати, якщо ви заохочуєте своїх співробітників слідувати тенденціям, які висвітлює PMI.

Що таке сертифікація PMP?

The Сертифікація Project Management Professional (PMP). широко визнаний у світі управління проектами. Сертифікація PMP підтверджує, що кандидат має необхідний досвід, освіту, здатність і компетенцію для управління та керівництва проектами.

Професіонал з управління проектами (PMP) широко вважається найбільш бажаною кваліфікацією для найму керівників проектів у Сполучених Штатах.

Професіонали, які володіють навичками управління проектами, є абсолютною потребою в кожному секторі. Попит виражається в термінах необхідних рівнів знань, які можуть сильно відрізнятися в різних секторах і місцях.

Оскільки фірми наймають на роботу все більше людей з багатьох культур, очікується, що потреба в менеджерах проектів, які володіють стандартним набором здібностей, зростатиме.

Ці менеджери проектів повинні будуть взятися за проекти, включаючи реорганізацію системи, перетворити стратегічне бачення на досяжні цілі та забезпечити ефективні та узгоджені результати, одночасно керуючи різноманітними обмеженнями проекту.

Компанії та організації шукають інформацію, яка може допомогти їм у спрощенні речей. У минулому все було менш складним, і все було зосереджено на прибутку, процедурі, продукті, партнерах тощо. Оскільки ринок продовжує нагріватися, складність терміну «менеджмент» продовжує розширюватися. Має бути щось, що може допомогти їм у цій темі. Тут на допомогу приходить PMP.

Коли роботодавець бачить у резюме сертифікат PMP, він знає, що кандидат відповідає суворим вимогам і склав іспит, необхідний для отримання сертифіката. Це підвищує інтерес роботодавця до сертифікованого фахівця.

Критерії прийнятності для здачі сертифікаційного іспиту PMP

Для осіб із вищою освітою:

 • 60 місяців витрачено на діяльність з управління проектами
 • 35 годин аудиторних занять з управління проектами.

Якщо заявник уже має ступінь бакалавра, що вимагає чотирьох років навчання:

 • 36 місяців витратив на керівництво та управління різними ініціативами.
 • 35 годин аудиторних занять з управління проектами

Процес сертифікації PMP

Процес — це послідовність кроків, які ви виконуєте, щоб досягти мети. Тому, щоб стати експертом з управління проектами, вам доведеться пройти покрокову сертифікацію PMP.

Ще один спосіб розглядати процес як низку пов’язаних дій, які ви виконуєте, щоб перетворити вхідні дані в потрібні вам результати. Тому, щоб досягти вашої мети стати PMP, дозвольте нам вивчити необхідну інформацію та процедуру сертифікації PMP.

Три етапи процесу сертифікації PMP

Як ми бачили, процес — це набір дій, які виконуються для досягнення бажаного результату. Отже, які взаємозалежні обов’язки вам потрібно виконати, щоб стати PMP?

Крок 1: Виконайте вимоги до PMP.

Найважливішим впливом на ваш успіх буде те, чи ви виберете участь у навчальному таборі PMP, онлайн-курсі сертифікації PMP або 35-годинній навчальній програмі з управління проектами.

Ця фаза підготовки до іспиту PMP, яка є частиною отримання сертифікату PMP, надає вам необхідну правомочність і оснащення амуніцією, необхідною для досягнення вашої мети.

Завдяки участі в цій програмі ви отримаєте інформацію, необхідну для проходження тесту з управління проектами (PMBOK), який є основою для сертифікації. Як наслідок, PMBOK і будь-які навчальні посібники PMP, які ви придбаєте, повинні бути включені в чітко визначений навчальний план.

Підготуйтеся, вивчивши, склавши практичний іспит, проглянувши свої відповіді, а потім повторивши це. PMBOK складається з 47 процесів, кожен з яких вимагає певного набору вхідних даних, інструментів і процедур для отримання необхідного результату. Вони розподілені по 10 галузям знань управління проектами, і щоб відповісти на запитання, вам знадобиться розуміння взаємозалежностей між різними процесами.

  Коли навушники та навушники можуть пошкодити ваш слух?

Крок 2: подайте заявку на іспит PMP

Щоб отримати сертифікат PMP, ви можете розпочати процес подання заявки, увійшовши на сайті Веб-сайт PMI та заповнення онлайн-форми заявки. У цьому розділі вас попросять надати вашу контактну інформацію та освітні документи, а також ваш досвід.

Вносячи свій досвід, ви повинні переконатися, що він відповідає п’яти категоріям процесів: ініціювання, планування, виконання, моніторинг і контроль і закриття. В останньому полі вам потрібно буде ввести загальну кількість годин сертифікаційного курсу PMP, який ви пройшли.

Оцінка заявки

Ви отримаєте сповіщення про сплату збору за заявку, коли ви успішно подасте заявку онлайн. Якщо вашу заявку буде відібрано для перевірки співробітниками, вам буде надіслано посилання на пакет перевірки, який ви можете завантажити.

Якщо вашу заявку буде відібрано для перевірки, вам доведеться виконати необхідні формальності протягом дев’яноста днів після отримання посилання на перевірку. PMI обробляє інформацію приблизно 5-7 днів.

Запишіться на тестування

Наступним кроком у процесі сертифікації PMP є організація тестування, коли ви отримаєте підтвердження того, що вартість сплачена. Однак основним фактором є те, наскільки ви готові до цього у своїх попередніх академічних зусиллях. Оцінка, яку ви отримуєте під час практичних іспитів, зазвичай слугує основою для планування фактичного іспиту.

Процедура сертифікації PMP допоможе вам отримати розуміння контрольних точок, на яких вам слід зосередитися. Перш ніж запланувати тестування, важливо визначити, чи минуло більше року з моменту отримання ідентифікатора відповідності вимогам.

Крок 3: складіть сертифікаційний іспит PMP

Складання іспиту є останнім кроком до отримання сертифікованого спеціаліста з управління проектами.

У вас є чотири з половиною години, щоб відповісти на 180 запитань під час тесту. За допомогою цих запитань буде перевірено ваше розуміння, застосування та інтерпретація структури управління проектом і даних проекту. Ваша участь у процесі сертифікації PMP гарантує, що ви готові до цього в результаті.

Підхід

Було б найкраще, якби ви до цього моменту зрозуміли, як ефективно розпланувати свій час і як підійти до питань для тесту. Отримання сертифікації PMP гарантує, що ви не пропустите жодних важливих сфер підготовки, таких як ефективне управління своїм часом, наявність правильного настрою для іспиту та застосування PMBOK до реальних проектів. Ви не повинні витрачати більше однієї хвилини на будь-яке запитання, і якщо у вас є якісь сумніви щодо відповіді, ви повинні позначити це питання для перегляду.

Скільки коштує отримати сертифікацію PMP?

Ціна сертифіката Project Management Professional може коливатися в будь-якому діапазоні Від 500 до 900 доларів на основі вашого місцезнаходження. Ви безсилі змінити вартість тесту, але якщо ви візьмете участь у навчальній програмі, запропонованій за розумною ціною, ви зможете заощадити гроші.

Вартість подання на іспит PMP

Тест PMP доступний лише для кандидатів, які спочатку сплатили внесок, а потім зареєструвалися на веб-сайті PMI. Ви можете подати заявку на іспит, ставши членом PMI, або ви можете подати заявку на іспит, не ставши членом.

Ви повинні будете сплатити членський внесок і вступний внесок 129 доларів на рік і 10 доларів США на рік відповідно до того, як стати членом організації. Приєднатися до PMI вигідно, оскільки учасники отримують знижку при подачі заявки на сертифікаційні іспити. Вартість іспиту для осіб, які не є членами, становить 555 доларів США, а для учасників – 405 доларів США.

Вартість навчання PMP

Для проходження іспиту Project Management Professional потрібно виконати 35 контактних годин дослідження управління проектами. Існує широкий діапазон цін на якісне навчання, але воно може стати найдорожчим компонентом вашої вартості сертифікації. Це залежить від виду навчання, яке ви виберете, і навчального закладу, який ви відвідуєте.

  5 моторошних ретро-ігор для ПК, у які можна зіграти на Хеллоуїн

Імітаційні вправи

Ви можете знайти багато безкоштовних практичних іспитів в Інтернеті. Тим не менш, ви все одно повинні розглянути можливість придбання платного іспиту, оскільки якість багатьох безкоштовних тестів викликає сумніви.

Тренажер із великою кількістю практичних питань є одним із найважливіших інструментів. Пристойний тренажер перевірить ваші знання, але також значно підвищить вашу впевненість. Щоб підвищити свої шанси на проходження іспиту, вам слід подумати про інвестування у високоякісний симулятор.

Кілька спроб

Після того як вашу заявку буде прийнято, ви матимете максимум три шанси отримати сертифікат. У випадку, якщо ви не склали тест з першого разу, у вас є можливість зробити це ще раз. Ви повинні будете сплатити комісію за повторне обстеження за кожну спробу.

Вартість продовження сертифікації

Сертифікат Project Management Professional потрібно оновлювати кожні три роки. Існує офіційна процедура, якої необхідно виконати, щоб продовжити сертифікат. Він вимагає сплати зборів у розмірі 60 доларів для членів і 150 доларів для тих, хто не є членами відповідно. Вам не потрібно залишатися учасником протягом усіх трьох років, щоб продовжити сертифікат. Ви можете стати учасником на третій рік або просто сплатити повну вартість поновлення.

Тепер давайте дослідимо деякі гідні зовнішні ресурси для підготовки до сертифікаційного іспиту PMP, крім власних навчальних посібників PMI.

Ресурси для підготовки до сертифікаційного іспиту PMP

Посібник PMBOK

Посібник PMBOK є важливим довідником, який використовується під час підготовки до тесту PMP. Незважаючи на те, що навчальний посібник не потрібен, він допомагає зрозуміти термінологію PMI. Якщо ви зареєструєтеся як член PMI, ви матимете доступ до цифрової версії посібника PMBOK.

Додаткові книги

На ринку можна зустріти значну кількість видань, які спрямовані на підготовку до іспитів. Ви можете купити будь-який із них, щоб спростити розуміння ідей посібника PMBOK. Нижче наведено список чудових книг, до яких можна звернутися:

 • Rita Mulcahy – підготовка до іспиту PMP
 • Посібник з підготовки до іспиту PMP Енді Кроу
 • Кім Хелдман – навчальний посібник з PMP
 • PMP Exam Prep Simplified by Andrew Ramdayal Head First PMP 6 by Andrew Ramdayal Плата за повторний іспит

Онлайн програми навчання

Нижче наведено кілька хороших онлайн-навчальних програм, які охоплюють 35 годин обов’язкового навчання, необхідного для отримання права на іспит PMP.

Експерти з навчання PMP

Експерти з навчання PMP надати різноманітний вибір навчальних курсів по всьому світу, щоб допомогти вам у досягненні цілей і завдань, які ви поставили перед собою. Їхні навчальні курси складаються професіоналами у відповідній галузі та охоплюють усі можливі аспекти як ділового, так і особистого навчання курсу PMP.

У вас є можливість вибрати навчання в аудиторії, онлайн-навчання під керівництвом інструктора, онлайн-навчання для самостійного навчання або навчання на місці, щоб взяти участь у їхніх сертифікатах навчання. Гнучкість — це найкраще тут.

PMP Exam Prep Boot Camp [The Knowledge Academy]

Інститут управління проектами дозволив Академія Знань як авторизований навчальний партнер (ATP), щоб надати підрозділи професійного розвитку (PDU). Ви отримаєте сертифікат, який засвідчує, що ви успішно закінчили навчальний курс і накопичили необхідні 35 контактних годин для складання іспиту.

Вони настільки впевнені в якості свого навчання PMP, що повернуть вам всю оплату, якщо ви не зможете пройти тест після трьох окремих випробувань. Єдине, що їм потрібно від вас, це те, щоб ви склали тест протягом місяця після закінчення курсу, щоб ви були присутні кожен день на заняттях і щоб ви виконали кожне завдання, включаючи пробні іспити PMP.

  Помилка відносин довіри між цією робочою станцією та основним доменом

Семінар з підготовки до іспиту PMP – повне охоплення іспиту з 35 PDU [Udemy]

Джозеф Філліпс, експерт з управління проектами та автор, є інструктором для цього Курс Udemy який пропонує 35 підрозділів професійного розвитку (PDU). Він має сертифікати спеціаліста з управління проектами (PMP), асоційованого сертифікованого менеджера проектів (PMI-ACP), Project+ та сертифікованого технічного тренера.

Завершення всього курсу, включаючи всі завдання, вправи та тести, є обов’язковим для того, щоб заробити 35 годин навчання з управління проектами. Ваше просування по курсу контролюється системою управління навчанням. Якщо ви закінчите всі відео, завдання та інтерактивні сесії, ви матимете право вимагати ці години для вашої заявки на складання іспиту PMP або для збереження вашої сертифікації PMP.

Ви маєте можливість порівнювати та порівнювати різні процеси, галузі знань, теорії та найкращі практики в управлінні проектами. Доклавши зусиль для виконання практичних завдань і вправ, буде легше створити міцну основу в Agile-менеджменті проектів і підготуватися до іспиту PMP.

Навчальний курс сертифікації PMP [Simplilearn]

The Навчальний курс сертифікації PMP Пропонований Simplilearn охоплює всі найкращі практики, висвітлені в посібнику PMBOK. Крім того, цей навчальний курс узгоджується з навчальною програмою, яка розглядається в реальному сертифікаційному іспиті PMP.

Оскільки вони використовують підхід, який називається прикладним навчанням, вам буде легше зрозуміти концепції. Курс PMP надасть вам доступ до цифрових матеріалів, наданих PMI, а також тематичних досліджень, галузевих проектів, інтерактивних вікторин та симуляційних іспитів, усі з яких розроблені, щоб допомогти вам підготуватися до сертифікаційного іспиту PMP та скласти його на своєму перша спроба.

Переваги проходження цього курсу:

 • Отримайте доступ до вмісту їхніх онлайн-курсів.
 • Регулярно виконуйте рольові вправи.
 • Відео з корисними підказками та стратегіями, які допоможуть вам вирішити найскладніші запитання на сертифікаційному іспиті PMP.
 • Онлайн-довідник для учасника, який містить посилання на матеріал, розглянутий в онлайн-курсі.

Підготовчий курс до сертифікаційного іспиту PMP 35 PDU Контактні години/PDU [Udemy]

Це Підготовчий курс до сертифікаційного іспиту PMP на Udemy було повністю переглянуто для версії іспиту Project Management Professional 2021 року. Тепер він містить понад 35 годин інформації та понад 440 відео. Він включає не лише посібник PMBOK 7-е видання, а й посібник PMBOK 6-е видання, а також практичний посібник Agile.

Цей курс охопить увесь необхідний матеріал для того, щоб успішно скласти іспит PMP з першої спроби. Цей курс охоплюватиме звичайне управління проектами, а також управління гнучкими та гібридними проектами.

Курс зосереджений на охопленні як теоретичних, так і практичних концепцій для кращого розуміння. Ви не зіткнетеся з жодними проблемами, оскільки викладач використовуватиме приклади з реального світу, щоб полегшити вам кожну концепцію.

Навчальний курс сертифікації PMP [Edureka]

Мета Професіонал з управління проектами Edureka (PMP) онлайн-курс має надати теперішнім і майбутнім керівникам проектів знання та навички, необхідні для ефективнішого та успішнішого управління проектами протягом усього життєвого циклу управління проектами.

Ви дізнаєтеся про все з нуля, коли справа доходить до управління проектами. Деякі з основних понять, які ви зможете вивчити, це створення команди, початок проекту, розподіл роботи, збереження команди разом тощо.

Отже, це буде для вас повним практичним курсом. Тут ви зрозумієте весь процес, застосовуючи знання.

Висновок

Сертифікат PMP все ще дуже затребуваний. Свідоцтва PMI професіонала з управління проектами (PMP) — це вершина досягнень для керівників проектів. Вам не потрібно замислюватися про те, чи вартий ваш сертифікат PMP і чи принесе він користь вашому професійному розвитку.

Сертифікація PMP окупиться в практичній формі підвищення винагороди для тих, хто готовий прикласти час і зусилля. Коротше кажучи, отримання сертифіката PMP дасть вам хорошу віддачу від інвестицій.