Як отримати сертифікат PHR

Продемонструйте свою компетентність як сертифікований фахівець з кадрів за допомогою сертифікації PHR.

Професіонал з людських ресурсів або PHR є підтвердженням у професії HR. Це робить вас гідним конкурентом під час пошуку роботи, оскільки організації знайдуть для вас більш привабливого кандидата. Окрім кращої можливості працевлаштування, ця сертифікація позитивно вплине на вашу зарплату та просування по службі.

Читайте далі, щоб дізнатися все про акредитацію PHR, а також деякі корисні ресурси для підготовки до іспитів.

Що таке сертифікація PHR?

Якщо ви професіонал, який працює у сфері людських ресурсів, професіонал у сфері людських ресурсів (PHR) є відповідним сертифікатом для вас. Інститут сертифікації кадрів (HRCI) – це організація, яка пропонує цю сертифікацію професіоналам із досвідом роботи з персоналом, організаційною структурою кадрів та впровадженням програм.

Іспит перевіряє ваші знання фундаментальних концепцій і тем людських ресурсів, зокрема винагороди та пільг. Хоча акредитація PHR призначена для людей, які працюють у Сполучених Штатах, вона також має кілька варіантів:

 • PHRca: Спеціально для професіоналів, які працюють у Каліфорнії.
 • PHRi: Міжнародна сертифікація PHR для міжнародних компаній.
 • GPHR: глобальна акредитація PHR для професіоналів у всьому світі.

Що засвідчує сертифікація PHR?

Тест PHR засвідчує вищу кваліфікацію спеціаліста з людських ресурсів. Щоразу, коли організація наймає когось із акредитацією PHR, вона може бути впевнена у високих стандартах цієї особи.

Окрім кваліфікаційного досвіду роботи, це засвідчує значні знання людини щодо стандартних HR-практик. Крім того, ці власники сертифікатів також отримують інформацію про останні зміни у сфері кадрів.

Сертифікація PHR також засвідчує компетенції спеціаліста з управління персоналом у таких сферах знань:

Робоча сила та зайнятість

Професіонал, сертифікований PHR, розуміє працевлаштування та управління робочою силою, включаючи переговори щодо зарплати, підбір персоналу, адаптацію, орієнтацію, утримання співробітників і звільнення.

Працівники та трудові відносини

Власники акредитації PHR можуть створювати та впроваджувати умови праці та стратегії стосунків із працівниками. Вони також можуть оцінити організаційне середовище, врегулювати скарги працівників і керувати процесами звільнення.

Компенсації та пільги

Особи, які мають сертифікат PHR, також можуть розробляти, запроваджувати та оцінювати програми пільг своїх організацій. Вони також можуть створювати стратегії винагород і пільг для компанії, дотримуючись законів і правил.

Розвиток персоналу

Власники сертифікатів можуть розробляти та оцінювати програми навчання співробітників і управління продуктивністю. Знають глобальні питання і федеральні закони, пов’язані з розвитком персоналу.

Управління та стратегія бізнесу

Акредитація PHR також гарантує, що професіонали володіють достатніми бізнес-стратегіями та знаннями з управління для підтримки бачення своєї організації.

Управління ризиками

Сертифікація означає розуміння ризиків безпеки на робочому місці, управління ризиками, плани аварійного відновлення та політики розслідування сертифікованим фахівцем для сприяння безпечному робочому середовищу.

  Як видалити відео зі списку продовження перегляду та перегляду на Prime Video

Який термін дії сертифіката?

Після того, як ви отримаєте акредитацію PHR, вона буде дійсна протягом трьох років. Після цього потрібно повторно скласти іспит. Однак ви можете зберегти сертифікацію, якщо заробите 60 кредитів повторної сертифікації протягом трьох років.

Щоб отримати кредити повторної сертифікації, сертифікований фахівець з кадрів може брати участь у різних професійних заходах, як-от онлайн-курси чи семінари. Впровадження нової HR-програми на роботі – ще один спосіб заробити кредити.

Право на сертифікацію PHR

Щоб мати можливість скласти іспит на акредитацію PHR, необхідно відповідати будь-якому з наступних критеріїв щодо освіти та досвіду.

 • Якщо у вас є диплом про середню освіту, ви повинні мати принаймні чотири роки досвіду роботи на професійній посаді в кадровій сфері.
 • Як власник ступеня бакалавра, ви повинні мати мінімум два роки досвіду роботи на професійній посаді відділу кадрів.
 • Якщо ви маєте ступінь магістра, вам достатньо одного року досвіду роботи на посаді спеціаліста з персоналу.

Огляд іспиту PHR

Плата за сертифікацію PHR

Вам потрібно сплатити плату за іспит у розмірі 395 доларів США та плату за подачу заявки у розмірі 100 доларів США, щоб запланувати сертифікаційний тест. Якщо ви хочете перенести або скасувати тестування в будь-якому тестовому центрі PearsonVUE або онлайн, вам потрібно заплатити 150 доларів США.

Центри тестування

HRCI проводить сертифікаційний іспит PHR через свого партнера Pearson VUE. Pearson Vue має багато тестових центрів у США, Канаді, Австралії, Великобританії та інших підтримуваних країнах.

Ви можете знайти тестовий центр поблизу вас, відвідавши Знайдіть тестовий центр портал і пошук за вашою адресою. Крім того, ви можете пройти тест через онлайн-прокторінг OnVUE у кількох країнах.

Тривалість іспиту

Ви отримаєте дві години, щоб відповісти на всі запитання акредитаційного іспиту PHR. Однак для адміністрування тестового центру буде додатково 30 хвилин.

Контрольні запитання

Процес сертифікації є комп’ютерним, якщо ви з’являєтеся в тестовому центрі або через Інструмент OnVUE. Тест складається з 25 запитань попереднього тесту та 90 запитань з балами.

Критерії проходження

HRCI не розкриває правильні та неправильні запитання. Він показує лише прохідну оцінку, 500, якщо вам вдається її забезпечити.

Кількість спроб

Кандидати, які не склали тест, можуть повторно скласти тест після періоду охолодження тривалістю 90 днів. Ви можете повторити лише тричі протягом 365 днів. Крім того, за повторне обстеження є плата, яку потрібно сплатити.

Кар’єрні перспективи сертифікованих спеціалістів PHR

Маючи сертифікат PHR, ви маєте вищі шанси потрапити до короткого списку та прийняти на роботу. З цією сертифікацією у вашому резюме привертати увагу рекрутерів стає швидше.

Згідно з дослідженням Salary-com, HR-професіонали з акредитацією PHR отримують 3% надбавку до зарплати порівняно з тими, хто не має сертифікату.

Станом на червень 2022 р середня заробітна плата Діапазон власника сертифікату PHR у США становить від 56 550 до 118 962 доларів.

Тепер, коли ви ознайомилися з основами акредитації PHR, знайдіть нижче декілька високоякісних навчальних ресурсів для складання іспиту:

Підготовка до здачі іспиту PHR: Udemy

Якщо ви хочете інвестувати у свою кар’єру в кадрах, отримавши акредитацію спеціаліста з людських ресурсів, подивіться на це Курс Udemy. Навчальний онлайн-ресурс забезпечить вам повну підготовку до онлайн-іспиту PHR. Крім того, у ньому подано докладний огляд усіх п’яти професійних компетенцій у сфері управління персоналом, за якими вас будуть оцінювати.

  Як назвати будильники на телефоні та робочому столі

Це управління бізнесом, навчання та розвиток, планування та залучення талантів, загальна винагорода персоналу, управління відносинами з працівниками та управління кваліфікованими/некваліфікованими робітниками. Крім того, курс крок за кроком проведе вас через підготовку до іспиту для легкого запам’ятовування та зміцнення впевненості.

Курс складається з 9 секцій та 25 лекцій тривалістю 8 та 20 хвилин. У кінці кожного навчального розділу є тести для самоконтролю. Зрештою, ви також отримаєте випускний екзамен moc, який допоможе вам підготуватися до справжнього тесту Pearson Vue.

HRCI – Програма сертифікації PHR/SPHR: Udemy

Ви свіжий випускник, який бажає стати висококомпетентним менеджером з персоналу? Чи бажаєте ви отримати вищі позиції в глобальних компаніях за допомогою вигідних компенсаційних пакетів? Тоді ви повинні перевірити це Udemy курс для керівництва від початку до старшого рівня PHR.

Автор створив курсову роботу таким чином, щоб вона відповідала всім вимогам HRCI. Вам не потрібно шукати різні ресурси, оскільки цей курс дійсний для сертифікаційних тестів aPHR, PHR і SPHR.

Крім того, автор також узгодив розділи дослідження з Посібником із сукупності знань про людські ресурси. Це основна рекомендація, якою керуються всі кандидати під час підготовки до іспитів HRCI.

Цей курс тривалістю 31 годину 33 хвилини охоплює 21 навчальний розділ з управління людськими ресурсами та 522 лекції. Усі матеріали курсу складаються самостійно, щоб професіонали, які працюють, також могли записатися на цей курс.

Підготовка до сертифікації PHR: LinkedIn Learning

Це Зв’язане навчання Курс був розроблений, щоб підготувати кандидатів підійти до дня іспиту з упевненістю в здачі за умови, що вони старанно ознайомилися з матеріалами.

Відомий інструктор Джоан Саймон-Волтерс надає огляд змісту сертифікаційного іспиту PHR. Вона також розглядає ключові теми HR-компетентності в кожній із п’яти сфер: планування талантів, управління бізнесом, залучення талантів, навчання та розвиток, відносини між працівниками та загальні винагороди.

Ви можете отримати доступ до вмісту курсу на планшетах, ноутбуках і мобільних телефонах після реєстрації. Курсова робота містить два файли проекту, п’ять тестів наприкінці розділу, кредити для підвищення кваліфікації та цифровий сертифікат.

Зрештою, ви також дізнаєтеся ексклюзивні поради та підказки від досвідченого спеціаліста MBA, SPHR та SHRM-SCP.

BenchPrep HR це ще один комплексний онлайн-ресурс для тих, кому потрібно розумно підготуватися до тестів aPHR, PHR і SPHR. Якщо ви зареєструєтесь на курс і старанно завершите всі модулі, ви отримаєте знання, впевненість і навички, щоб скласти всі три сертифікаційні іспити від HRCI.

Найкрутіша частина цього ресурсу — інтелектуальна інформаційна панель для підготовки до іспитів, яка відстежує ваше навчання та автоматично оновлює показники. Інформаційна панель показує вам зворотній відлік до дня іспиту, рівень прогресу плану навчання та щоденну ціль знань.

Крім того, онлайн-інструмент також показує ваш процентний рейтинг на основі пробних тестів, середніх результатів практики та середніх результатів тестів. Крім того, є інтуїтивно зрозумілі навчальні матеріали, такі як картки, гейміфікований вміст, обговорення тощо.

Варіанти підготовчого курсу сертифікації HR: HRCP

HRCP протягом багатьох років є спеціальною платформою для підготовки до сертифікації з управління персоналом. Він пропонує спеціальну курсову роботу для різних сертифікацій HR, таких як aPHR, SPHR, PHR, PHRca, PHRi та багато інших.

Нижче наведено деякі важливі особливості цього підготовчого ресурсу для майбутньої сертифікації PHR:

 • Навчальні матеріали, пов’язані з кадровою базою знань
 • Курсова робота відповідає інструкції з тестування HRCI
 • Вміст доступний у вигляді карток, пробних тестів, друкованих копій і цифрових копій
  Як виправити помилку Netflix UI3010

Крім того, коли всі пропонують вам онлайн-курси, якщо ви віддаєте перевагу старому способу навчання, відвідуючи аудиторні заняття, HRCP має бути першим вибором. Окрім самостійного онлайн-курсу, він також пропонує вам онлайн-курс під керівництвом інструктора та особистий інструктаж під керівництвом інструктора в класі поблизу вас.

Книги для підготовки до іспиту PHR

Навчальний посібник №1 PHR 2022-2023: Amazon

The Newstone Test Prep є автором цього навчального посібника PHR для зайнятих працюючих професіоналів і свіжих випускників. Ви отримуєте всі підготовчі роботи, пробні тести та відповіді в одному примірнику в м’якій палітурці. Крім того, відповіді – це не просто тексти з одного чи двох слів. Ви отримаєте повне пояснення того, як прийти до рішення.

Посібник складається з 525 запитань і трьох повноцінних пробних іспитів. Банк питань охоплює як практичні, так і теоретичні теми. Таким чином, ви отримуєте повні знання про сертифікаційні компетенції PHR. Крім того, пробні тести є корисними, оскільки ви отримуєте точний формат запитання та кількість запитань, які дотримується HRCI.

№ 2 Навчальний посібник PHR 2022-2023: Amazon

Ще один ресурс у м’якій обкладинці для підготовки до іспиту PHR і практичних запитань на Amazon – це PHR Study Guide 2022-2023. Джошуа Руеда, відомий автор матеріалів для підготовки до професійних курсів, склав цей зміст фізичного навчання.

Книга охоплює всі компетенції PHR, такі як навчання та розвиток, управління бізнесом, співробітники та трудові відносини, планування та залучення талантів, а також загальні винагороди. Усі основи мають свій розділ для ефективної організації контенту.

Окрім основ, ресурс також надає стратегії складання іспитів, повний посібник щодо самого тесту, практичні запитання, пояснювальні відповіді та контрольні роботи для мечеті.

№3 Навчальний посібник PHR 2022-2023: Amazon

Хочете отримати повний ресурс для вивчення та складання майбутнього сертифікаційного іспиту PHR? Ви повинні відвідати сторінку Amazon Marketplace для PHR Study Guide Test Prep Secrets Book.

Навчальний посібник є примірником у м’якій палітурці та містить наступне:

 • Усі фундаментальні дослідження та HR компетенції для іспиту PHR
 • Багато пробних і практичних тестових запитань з описовими відповідями
 • Стратегії, підказки та підказки, які допоможуть досягти всіх результатів у тестовому центрі

Оскільки тест HRCI є складним і його важко зламати, ви повинні практикувати правильні запитання та поради щодо іспиту. Авторський підготовчий матеріал Mometrix і Matthew Bowling робить це можливим.

Висновок

Сертифікація PHR може стати поворотним моментом у житті спеціаліста з кадрів. Ця розширена сертифікація вказує на ваші навички в технічних і операційних аспектах людських ресурсів.

Тепер, коли ви знаєте основні ресурси для цього перевірочного іспиту, ви можете зробити розумний крок, щоб підняти свою кар’єру, пройшовши сертифікацію PHR. Адже ця сертифікація – довгострокова інвестиція часу та грошей на покращення свого становища серед колег.

Крім того, вас можуть зацікавити інші кадрові сертифікати, наприклад SHRM.