Як отримати сертифікат Meta (Facebook) Blueprint у 2022 році?

На цій планеті є дуже мало людей, які не чули про Facebook. Facebook є не лише гігантом соціальних медіа, але й перетворився на конгломерат, який поглинає інші соціальні медіа-платформи, такі як WhatsApp та Instagram.

Компанії поспішають створити свій портфель на платформі, і все це з правильних причин. Зважаючи на зростаючу популярність, Facebook запустив сертифікацію Blueprint, щоб запропонувати більше своїм користувачам.

Перш ніж ми перейдемо до найкращих способів отримання (мета) сертифікатів Facebook Blueprint, давайте зрозуміємо, що означає цей термін і чому він має для вас значення.

Що таке сертифікати Meta (Facebook) Blueprint?

Сертифікати Meta Blueprint — це онлайн-навчальні курси та навчальні програми, за допомогою яких ви зможете отримати максимальну віддачу від маркетингових платформ Facebook. Як згадувалося раніше, компанії поспішають створювати свій портфель у Facebook. Кожна людина, окрема особа, а також малі, середні та великі підприємства намагаються проштовхнути свій продукт попереду своїх конкурентів правильним шляхом. Meta Blueprint дозволяє саме це без залучення посередників.

Пропоновані курси є безкоштовними, швидкими, самостійними та індивідуальними, створеними для вдосконалення ваших маркетингових навичок у Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp.

Весь Meta Blueprint розділений на два розділи: програми навчання та сертифікації Blueprint. Навчальні програми доступні для малих підприємств, брендів, агентств, шукачів роботи, викладачів, некомерційних організацій, лідерів громад, розробників і майже всіх, хто бажає вчитися.

Сертифікації Meta Blueprint допоможуть вам залишити слід у цифровому маркетингу, ставши Meta Certified Professional. Програми сертифікації, які пропонує Meta Blueprint, визнають високий рівень володіння всіма програмами та службами в групі Facebook.

Окрім цих курсів, які пропонує Meta на своєму веб-сайті, вони також пропонуються деякими провідними платформами онлайн-курсів, які можна переглянути, коли буде зручно користувачам.

Meta Blueprint від Meta

Оскільки ми говоримо про курси для метамаркетингу, стає обов’язковим, щоб ми спочатку поговорили про курси, які пропонує Facebook. Ми вже обговорювали, як Meta розділила свої курси на дві частини: навчальні програми та сертифікаційні курси. Для цього ми зосередимося на сертифікатах Blueprint.

Компанія Facebook Inc. нещодавно трансформувалася в Meta, маючи на меті включити віртуальну реальність під свою парасольку. Наступне програми сертифікації пропонуються.

  • Юрист з цифрового маркетингу: юрист 100-101: спеціаліст із цифрового маркетингу
  • Marketing Science Professional: Professional 200-101
  • Креативна стратегія Professional: Professional 300-101
  • Професіонал із медіапланування: Professional 400-101
  • Професіонал медіа закупівлі: Професіонал 410-101
  • Розробник маркетингу: Professional 500-101
  • Advanced Marketing Developer: Professional 510-101
  • Розробник API реклами: професійний 520-101

Ви можете вибрати сертифікати, які вас захоплять і водночас допоможуть побудувати кар’єру. Ви можете пройти 90-хвилинний онлайн-іспит на веб-сайті, таким чином отримавши сертифікацію. Так, це так просто.

The курси, які пропонує Meta повністю безкоштовні, автономні та незалежні від пристрою, що робить їх одними з найпопулярніших і найпопулярніших курсів в Інтернеті. У діапазоні курсів і сертифікатів, про які ми говорили раніше, є що запропонувати кожному, від новачка до просунутого розробника.

  Як видалити барабани в додатку Facebook

Професіонали, студенти та власники бізнесу тепер можуть планувати свої курси та навчальний час у зручний для них час, максимально використовуючи цю можливість.

Співробітник 100-101: спеціаліст із цифрового маркетингу

Meta Certified Digital Marketing Associate охоплює основні концепції реклами у Facebook, Messenger та Instagram.

Спеціаліст з цифрового маркетингу вважається придатним для маркетологів початкового рівня з невеликим або без відповідного досвіду в цій галузі. Це означає шукачів роботи, студентів або професіоналів, які бажають змінити галузь.

Тривалість сертифікаційного іспиту становить 90 хвилин, який перевіряє ваше розуміння різних продуктів, які складають метасімейства, знайомство з присутністю на платформі, основи реклами, обізнаність щодо створення та керування рекламою та звітності.

Meta Certified Marketing Science Professional

The Сертифікація маркетингових наук іспит стосується використання даних, розуміння та вимірювань для прийняття обґрунтованих маркетингових рішень. Вважається актуальним для кандидатів із досвідом роботи понад 3 роки з консультуванням щодо стратегій вимірювання та виконанням досліджень, знаннями статистики та навичками маніпулювання даними.

Відповідні посади для іспиту Meta Certified Marketing Science Professional: медіа-аналітик, спеціаліст із обробки даних, кількісний дослідник, партнер із вимірювання, аналітик із вимірювання FMP та консультант (технічний).

Сертифікація охоплює оцінку бізнес-цілей за допомогою ключових індексів ефективності (KPI), гіпотез і визначення змінних для тестування та вимірювання, застосування концепцій для підтвердження/недійсності, виконання аналізу, формування розуміння та рекомендації оптимальних рішень для вимірювання для досягнення підхід, керований даними.

Мета-сертифікований спеціаліст із творчої стратегії

Сертифікація медіа-креативної стратегії by Meta визначає та визнає передові навички компетентності кандидатів у прийнятті стратегічних рішень. Він сертифікує результативні та інтуїтивні творчі роботи. За допомогою такої сертифікації кандидати можуть шукати можливості в творчому просторі Facebook, Messenger та Instagram Marketing.

Іспит підходить для професіоналів зі стратегії, які набули досвіду креативної реклами у Facebook і пов’язаних із ним соціальних мережах, таких як Messenger та Instagram.

Сертифікація охоплює основи мобільних пристроїв, дослідження та ідеї, коротку розробку, а також оцінювання та вимірювання як частину навчального плану. Очікується, що студенти зможуть окреслити перехід споживачів до мобільних пристроїв і зрозуміти позицію Facebook у переході до творчих команд.

Мета-сертифікований спеціаліст із медіапланування

Професійна сертифікація медіапланування за компетентність у розробці наскрізної маркетингової стратегії для Meta. Це має відповідати бізнес-цілям і доповнювати цілісний маркетинговий план. Сертифікація з медіа-планування має на меті дати можливість маркетологам Meta досягти розуміння та маркетингових цілей на основі даних.

Іспит триває 105 хвилин і вважається придатним для цифрових планувальників, медіапланувальників, програмних планувальників, звичайних планувальників, консультантів з маркетингу, а також для гібридних ролей з планування та купівлі.

Підготовку до Media Planning Professional можна здійснити за допомогою ресурсів, рекомендованих і запропонованих Facebook/Meta на їхніх платформах у формі онлайн-курсів, практичних тестів і навчальних посібників. Ви можете скористатися всіма цими ресурсами, щоб зрозуміти потреби іспиту та краще виконати фактичний тест.

Перш ніж спробувати пройти сертифікацію спеціаліста з медіапланування, кандидатам рекомендується набути таких навичок, як оцінка потреб, навчання та розуміння, моніторинг ефективності кампанії, медіа-стратегія та медіа-рекомендації. Вони повинні вміти перетворювати виклики рекламодавця на конкретні, вимірні ключові індекси ефективності бізнесу. Вони повинні мати можливість використовувати галузеві дослідження та мета-інструменти для виявлення та використання нових можливостей.

  Виправте помилку терміну дії сесії Facebook на Android

Мета-сертифікований професіонал із купівлі медіа/покупок

Професійна сертифікація медіа закупівлі by Meta визначає кандидатів із передовими навичками компетентності в інструментах, політиках і практиках, необхідних для купівлі реклами у Facebook, Messenger та Instagram. Цей іспит засвідчує знання кандидатів про рекламу та кампанії у Facebook.

Тривалість іспиту становить 105 хвилин і вважається придатним для покупців цифрових медіа, продавців облікових записів, менеджерів облікових записів, керівників облікових записів, керівників маркетингу, менеджерів соціальних мереж, маркетологів брендів і консультантів з маркетингу.

Сертифікація Media Shopping Certification відкриває можливість для кандидатів отримати значок спеціаліста з цифрової комерції після отримання професійної сертифікації Meta Media Buying Professional.

Програма іспиту охоплює планування кампанії, налаштування, оптимізацію та вимірювання та звітування. Під час іспиту перевіряється розуміння основ Meta Buying, бізнес-цілей, сценаріїв, аудиторії та політики.

Meta Certified Marketing Developer

Сертифікація розробника маркетингу вимірює компетентність студентів у технічній реалізації маркетингових рішень. Сертифікація включає іспит із запитаннями з кількома варіантами відповідей разом із оцінкою кодування.

Тривалість іспиту тесту MCQ становить 90 хвилин, а тривалість оцінювання кодування – приблизно 1 година. Сертифікація вважається прийнятною для розробників програмного забезпечення, інженерів інтерфейсу, розробників веб-сайтів, ІТ-консультантів, технологічних інтеграторів, технологічних консультантів, технічних менеджерів по роботі з клієнтами та менеджерів з технічних партнерів.

Хоча більшість сертифікатів є багатомовними, сертифікації Meta Certified Marketing Developer доступні лише англійською мовою. Подібно до попередньої сертифікації, розробник маркетингу надає студентам можливість отримати значки технічного спеціаліста з мобільної реклами та спеціаліста з API реклами. Однак ця можливість доступна лише після завершення сертифікації.

Перед початком іспиту студенти повинні роз’яснити свої поняття щодо створення бізнес-менеджера, управління активами, пікселів, каталогу продуктів, рішень і каналу продуктів. Також очікується, що студенти ознайомляться з концепціями усунення несправностей, пов’язаними з інтеграцією пікселів, каналом продуктів, відповідністю продуктів і розширеною відповідністю.

Meta Certified Ads API розробник

The Сертифікація розробника Meta Ads API оцінює компетентність у налаштуванні та усуненні несправностей інтеграції Marketing API. Парасолькова сертифікація охоплює запитання з кількома варіантами відповіді та оцінку кодування, подібну до попереднього сертифікату, який ми обговорювали.

Тривалість іспиту з відповідями на запитання становить 90 хвилин і приблизно 2 години для оцінювання кодування. Тест і оцінювання вважаються придатними для розробників програмного забезпечення, інженерів повного стеку, інженерів серверної частини та архітекторів рішень. Однак, щоб мати можливість з’явитися на сертифікацію, потрібно отримати сертифікат Facebook Certified Marketing Developer. Тест доступний лише англійською мовою.

Ресурси, доступні для студентів, щоб звикнути до структури та змісту іспиту, доступні у формі онлайн-курсів, майданчиків для практики кодування, документації для розробників і практичних наборів.

Тепер, коли ви знаєте про всі іспити, ось деякі ресурси, які допоможуть вам підготуватися до сертифікації Meta Blueprint.

Facebook Learn

Почнемо відразу з виробника. Окрім надання сертифікатів, Facebook також пропонує безкоштовні онлайн-курси для виведення вашого бізнесу в Інтернет, встановлення присутності та привернення уваги аудиторії за допомогою інтерактивних публікацій і оголошень. Вони також допомагають власникам бізнесу налагоджувати цифрові стосунки з клієнтами за допомогою розширених та оптимізованих творчих стратегій.

Навчальні програми від Facebook Business Learn можуть багато чого запропонувати, коли йдеться про вміст. Оскільки вміст належить і керується Facebook, він постійно оновлюється за допомогою останніх змін в алгоритмі та інших оновлень.

  Як видалити/видалити всі лайки на Facebook

Udemy

Маркетинговий курс бізнес-сертифікації Facebook Бенджамін Вілсон з Entrepreneur Academy навчає своїх абітурієнтів оптимізувати домашню сторінку бренду у Facebook, ідентифікацію та правильний спосіб взаємодії з клієнтами. Сертифікований курс Udemy з маркетингу Facebook також приділяє пильну увагу платній рекламі для просування брендів у Facebook, а також використовує вміст груп Facebook. Ви також можете навчитися використовувати інформацію Facebook у своєму стратегічному плануванні.

Маркеко

Маркеко пропонує кілька практичних запитань, які охоплюють низку тем і предметів, пов’язаних із (мета) сертифікаційним іспитом із плану Facebook. Вони навчають своїх студентів плануванню, купівлі та асоціаціям за допомогою записаних і живих занять.

HubSpot

HubSpot не є природним ресурсом для іспиту. Однак ви все ще можете дізнатися багато про рекламу на Facebook через HubSpot. Вважається, що він підходить для менеджерів соціальних медіа, менеджерів з маркетингу та директорів компаній. Курси HubSpot створені для того, щоб ви навчилися залучати потенційних клієнтів і розвивати свій бізнес за допомогою оголошень у Facebook, створювати виграшні кампанії та запускати ефективні оголошення.

Навчальна програма сертифікації HubSpot Facebook (Meta) Blueprint охоплює навчальний посібник із створення потенційних клієнтів у Facebook; Початок роботи з рекламою у Facebook та рекламою у Facebook за долар на день, яка складається з 3 уроків, 15 відео, 2 тестів, розподілених протягом 1:24 години.

Coursera

Coursera, подібно до HubSpot, не є прямим ресурсом для іспиту. Але це чудова платформа для вивчення реклами у Facebook, оскільки вона навчає своїх студентів поняттям Facebook загалом. Курс «Реклама з Facebook», який пропонує Coursera, є частиною сертифіката професіонала з маркетингу в соціальних мережах Meta з рейтингом понад 4,8, перевіреним понад 1250 користувачами.

Незважаючи на те, що ви дізнаєтеся все, що вам потрібно для сертифіката Facebook, на Coursera, ця платформа вважається найкращою для структурування кампаній у Meta Ads, встановлення бюджету, розміщення та планування реклами.

Навчання LinkedIn

Коли ми говоримо про професійні сертифікати, такі платформи, як LinkedIn не можна залишати позаду. Хоча Меган Адамс, інструктор курсів пов’язаного навчання, може не підготувати вас спеціально для іспиту, сповнена концепцій і уроків, необхідних для сертифікації.

Що найкраще в програмі LinkedIn Learning для сертифікації Facebook, так це те, що вона також пропонує свій сертифікат про завершення після завершення курсу. На LinkedIn Learning ви навчитеся розширювати свою рекламу на Facebook і створювати та керувати рекламними кампаніями Facebook.

Заключні слова

Сертифікація Facebook Blueprint — це чудовий спосіб пробитися в простір цифрового маркетингу, який, здається, лише розвиватиметься найближчими роками. Станьте сертифікованим професіоналом Facebook набагато попереду інших і отримайте роботу мрії, про яку ви завжди мріяли.

Ось ще кілька курсів, які допоможуть вам стати менеджером соціальних мереж.