Як отримати сертифікат AWS Data Analytics (DAS-C01)

Categories:

Як окрема особа, ви можете навчитися розробляти дані та отримувати висновки з них, вивчаючи практичні приклади та глибоко розуміючи основи. Сертифікація AWS Data Analytics (DAS-C01) — це спосіб увійти у світ даних як експерт.

AWS пропонує найширший спектр аналітичних послуг, щоб задовольнити всі ваші вимоги до аналізу даних, і дозволяє компаніям використовувати дані для перегляду своїх операцій.

AWS пропонує спеціальні послуги, які забезпечують:

  • Найкраще співвідношення ціна-якість.
  • Масштабованість.
  • Найнижчі витрати на все: від міграції даних до сховища даних, озер даних, аналітики великих даних і бізнес-аналітики та машинного навчання (ML).

Продуктивність, масштаб і ціни аналітичних служб AWS оптимізовано для отримання найкращих результатів для ваших потреб. Вони створені саме для того, щоб допомогти вам швидко отримувати аналітичні дані за допомогою найкращого інструменту для виконання завдання.

AWS Data Analytics пропонує широкий спектр інструментів і послуг для аналізу даних. Ви можете стати сертифікованим аналітиком даних, скориставшись необхідними навичками та пройшовши сертифікацію AWS Data Analytics Certification (DAS-C01).

Ця стаття зосереджена на основах і плані отримання сертифікату AWS у сфері аналізу даних AWS.

Огляд сертифікації AWS Data Analytics

Як випливає з назви, іспит AWS Data Analytics Certification – Specialty охоплює широкий спектр принципів великих даних, включаючи методи передачі та збору даних, зберігання, попередньої та постобробки, аналітику та візуалізацію, а також концепції даних. безпеки на кожному рівні.

Будь-хто, хто хоче скласти сертифікаційний іспит AWS Data Analytics DAS-C01, повинен дотримуватися спеціального маршруту навчання. Іспит призначений для людей, які працюють на посадах, які наголошують на аналізі даних. Цей тест перевіряє досконалі знання кандидата про те, як розробляти, створювати, захищати та підтримувати аналітичні рішення, які забезпечують аналіз даних за допомогою служб AWS.

Що сертифікація AWS Data Analytics сертифікує щодо власника сертифіката та яка дійсність сертифіката?

Метою сертифікації є перевірка ваших знань у кількох важливих сферах, які AWS визначила як здатні:

  • Дізнайтеся, що таке служби аналізу даних AWS і як вони працюють разом.
  • Опишіть роль, яку відіграють служби аналізу даних AWS на етапах збору, зберігання, обробки та візуалізації життєвого циклу даних.
  • Вам потрібно буде продемонструвати ці знання в п’яти окремих сферах, причому кожна частина буде складати відсоток від вашого остаточного результату.

За допомогою цього сертифіката підприємства можуть знайти та виховати персонал із основними здібностями, необхідними для здійснення хмарної діяльності. Статус сертифікації AWS Data Analytics DAS C01 засвідчує вміння використовувати аналітику компанії та озера даних для отримання висновків.

  Як використовувати інструменти опитування Microsoft Teams

Які області та компетенції охоплює сертифікація

Сертифікація AWS Data Analytics охоплює п’ять областей збору, зберігання та керування даними, обробки, аналізу та візуалізації та безпеки.

Оскільки 80% іспиту присвячено таким темам, як Glue, Kinesis і Redshift, переконайтеся, що ви добре обізнані та ретельно охоплюєте всі послуги.

Наступні сервіси повинні бути вам добре відомі, щоб зрозуміти численні сценарії іспитів:

Amazon Athena – ви повинні знати, як налаштувати та підвищити продуктивність Amazon Athena та аналізувати дані в сегменті S3.

Amazon CloudSearch: ознайомтеся з функціями та сценаріями використання Amazon CloudSearch.

Amazon Elasticsearch: Ви повинні добре знати Amazon Elasticsearch і знати, як поєднати Elasticsearch і Kibana з кількома сервісами AWS.

Amazon EMR: кандидат повинен знати, як використовувати AWS Glue Data Catalog для метаданих таблиць, а також вимоги до безпеки, апаратного та програмного забезпечення кластера Amazon EMR.

Amazon Kinesis: використовуючи Amazon Kinesis, дізнайтеся, як використовується кожна служба Kinesis (Data Streams, Data Firehose та Data Analytics) і чим вони відрізняються.

Amazon QuickSight: Кандидати повинні знати, як підключити Amazon QuickSight до вашої програми та публікувати інформаційні панелі, звіти, аналітику та оновлення наборів даних за допомогою Amazon QuickSight.

Amazon Redshift: ви повинні мати можливість використовувати Redshift Spectrum і численні команди SQL, доступні в Amazon Redshift, а також як перевіряти дані в сховищі даних.

AWS Data Pipeline: кандидат повинен знати концепції та компоненти AWS Data Pipeline.

AWS Glue: щоб використовувати AWS Glue, необхідно розуміти концепції, що лежать в основі каталогу даних, сканерів, робочих процесів, тригерів, завдань, закладок завдань і показників завдань.

Повний огляд сертифікаційного іспиту AWS Data Analytics

Немає критеріїв для подання заявки на цю сертифікацію. Будь-хто може скласти цей іспит прямо зараз, не заповнюючи жодних інших облікових даних AWS.

Настійно рекомендуємо мати один сертифікат асоційованого рівня/практика AWS, оскільки це дозволить вам більше зосередитися на більш швидкому розумінні фундаментальних ідей аналізу даних.

Рекомендується вивчити основи Hadoop, якщо ви не маєте досвіду аналітики даних (BigData, Hadoop, Spark), оскільки це суттєво допоможе вам швидко підключити ці служби та інструменти до служб AWS. На Udemy є численні курси BigData/Hadoop.

Структура іспиту

Однак іспит складається з 65 питань, які потрібно вирішити протягом 170 хвилин.

Повідомлений стандарт проходження для балів за шкалою є таким самим. Еталонним показником для проходження є 700 балів для тестів базового рівня, 720 для іспитів на асоційований рівень і 750 для іспитів на професійний рівень і іспит на спеціальність.

Оцінка іспиту

Ваші результати тестування представлені вашим балом, що вказує на те, склали ви чи не склали. Масштабовані моделі підрахунку балів використовуються під час порівняння балів за кількома екзаменаційними формами з дещо різними рівнями складності.

Замість фактичної кількості запитань, на які було надано правильні відповіді, для сертифікаційних тестів AWS представлені оцінки за шкалою. Масштабовані бали дозволяють однаково інтерпретувати бали для різних типів іспитів.

  Як виправити чорну пляму на екрані iPhone

AWS використовує кілька форматів іспитів, щоб підтримувати безпеку іспитів і замінювати запитання за необхідності. Форми кількох іспитів статистично прирівнюються, щоб гарантувати, що всі абітурієнти мають однаковий рівень компетентності, навіть якщо складність іспитів може відрізнятися, оскільки вони містять різні питання.

Наприклад, правильно поставити сім із десяти простих запитань не еквівалентно правильно поставити сім із десяти складних питань з точки зору знань.

Потім еквівалентна оцінка перетворюється на оцінку за шкалою для представлення кандидату, подібно до того, як ви можете конвертувати шкали за Фаренгейтом і Цельсієм. Це гарантує, що два бали матимуть однакову інтерпретацію незалежно від форми кандидата.

Плата за іспит

Іспит Cloud Practitioner коштує 100 доларів США. Іспити рівня Associate – 150 USD. Іспити на професійний рівень та спеціальність – 300 доларів США.

Термін дії іспиту

Якщо ви не склали іспит, вам доведеться зачекати 14 днів, перш ніж ви зможете його повторити. Кількість екзаменаційних проб необмежена. Проте за кожну спробу іспиту ви повинні сплатити загальну вартість реєстрації.

Після того, як ви складете іспит, вам заборонено здавати його повторно протягом двох років. Ви матимете право скласти нову версію іспиту, якщо її оновлено новим посібником до іспиту та кодом серії іспитів.

На який рівень заробітної плати можна розраховувати після отримання сертифікату AWS Data Analytics?

Типова зарплата AWS починається від 7710 доларів США на рік. Якщо ви не маєте можливості працювати в престижній компанії або не маєте необхідного досвіду, вона може навіть починатися з 4866 доларів США на рік. Залежно від вашого регіону та організації, в якій ви працюєте, вона може сягати 19 500 доларів США на рік.

Діапазон заробітної плати також залежить від таких факторів, як:

  • Місцезнаходження
  • Досвід
  • роботодавець
  • Сукупність навичок

Ваша річна зарплата також суттєво залежатиме від вашого досвіду в професії. Архітектори AWS із досвідом менше року можуть розраховувати на заробіток приблизно 6000 доларів США на рік; для професіоналів з річним стажем може досягати 10 000 доларів США.

Наступні два рівні досвіду зарезервовані для архітекторів старшого рівня, чия робота потребує набагато більшого адміністрування та нагляду.

Професіонали з досвідом від шести до чотирнадцяти років можуть заробляти до 22 000 доларів США на рік. Вона може досягати 38 000 доларів США на рік для професіоналів у тій самій галузі протягом 15 років.

Ви можете досягти до 63 000 доларів США на рік, якщо ви є старшим архітектором рішень, маєте необхідний досвід і працюєте в авторитетній організації.

Ресурси для підготовки до іспиту AWS Data Analytics Certification (DAS-C01):

Ми рекомендуємо почати з плану навчання AWS, якщо ви новачок і шукаєте чітку відправну точку, яка допоможе вам розвинути кар’єру або розширити свої знання з аналізу даних у хмарі AWS.

Ви можете дізнатися про збір, прийом, зберігання, обробку та візуалізацію даних за допомогою цієї колекції курсів за запитом. Ви можете використовувати навчальні плани для подальшої підготовки до сертифікованого тесту AWS Data Analytics – Specialty.

AWS Certified Data Analytics Specialty 2022 – Практичний досвід: Udemy

У курсі AWS Certified Data Analytics Specialty 2022 у вас буде багато можливостей використовувати практичні завдання та тести для закріплення знань. Коли ви закінчите, цей курс включає пробний тест, який за довжиною, складністю та стилем можна порівняти з фактичним іспитом, тож ви можете перевірити, чи готові ви, перш ніж витрачати гроші на його складання. Цей курс також навчить вас деяким корисним трюкам і тактикам складання тестів.

  10 інструментів для видалення водяних знаків для видалення логотипів, текстів і штампів

Підготовка до іспиту | Сертифікована аналітика даних AWS – спеціальність (DAS-C01): Udemy

Цей курс створено, щоб дати вам уявлення про знання та методи, необхідні для складання іспиту AWS DAS-C01 з першої спроби. Курс сертифікованої аналітики даних AWS (DAS-C01) також включає кілька практичних тестів із запитаннями з кількома варіантами відповідей, щоб перевірити ваш потенціал і підготувати вас до сертифікації.

AWS Certified Data Analytics Specialty (DAS-C01): підручник з підготовки до тестування

Навчальний посібник AWS Certified Data Analytics Specialty допоможе вам підготуватися до іспиту, надавши докладні відомості про передумови іспиту, структуру оплати, домени та повну розбивку модулів, охоплених інформацією про іспит.

Сертифікована аналітика даних AWS – спеціальність (DAS-C01): Cloud Academy

Автор, сертифікований AWS, підготував цей курс навчання AWS Certified Data Analytics – Specialty (DAS-C01). Це допоможе вам набути всіх знань і навичок, необхідних для відповідності вимогам домену під час проходження навчального маршруту, розвиваючи повне володіння кожним предметом.

AWS Certified Data Analytics Study Guide: Спеціальний іспит (DAS-C01).

Цей обширний навчальний посібник допоможе вам оцінити ваші технічні навички та підготуватися до останнього тесту AWS Certified Data Analytics.

Навчальний посібник із сертифікованої аналітики даних AWS доступний на Amazon у версіях для Kindle і в м’якій палітурці.

AWS Certified Data Analytics – Перше видання – 2022

Замітки до іспиту — це стислий збірник приміток, що охоплює всю програму іспиту. Цей цінний і чудовий буклет дає вам короткий огляд технологічних ідей, пов’язаних із сертифікаційним іспитом.

Сертифікована аналітика даних AWS – Speciality: Exam Cram Notes доступна на Amazon у версіях Kindle і Paperback.

Висновок

Ви визначилися з метою. Настав час просунутися по кар’єрі, навчаючись новому та розвиваючи нові таланти. Перегляньте ці навчальні та сертифікаційні матеріали AWS, що стосуються сертифікації AWS Data Analytics. Ці пропоновані ресурси пропонують можливість навчитися у професіоналів AWS.

Отримання сертифікації AWS Data Analytics є правильним шляхом, незалежно від вашого рівня досвіду чи освіти, незалежно від того, закінчили ви коледж, експерт у своїй галузі чи самоучка.

Ви матимете значніші шанси зробити свою ідеальну кар’єру, зможете вимагати більшу оплату та отримати визнаний галуззю сертифікат, який виділить вас як авторитетного спеціаліста.

Ви також можете ознайомитися з іншими практичними тестами AWS, які допоможуть вам скласти іспити.