Як отримати сенсорну панель MacBook на телефоні Android

Categories:

Сенсорна панель — це панель вводу з сенсорним керуванням, додана до останньої лінійки MacBook. Це зустріло неоднозначну реакцію. Як і з усім, що випускає Apple, розробники швидко влаштувалися. Для сенсорної панелі було розроблено кілька програм, але це все ще не робить її інноваційною функцією. Здебільшого це апаратне доповнення до одного з найдорожчих комп’ютерів на ринку вражає. Тим не менш, якщо ви вважаєте, що Touch Bar є зручним способом доступу до функцій програми, спробуйте TouchBar. Це безкоштовна програма для Android, яка надає вам MacBook Touch Bar на вашому телефоні Android.

Завантажити TouchBar від XDA labs і встановіть його. TouchBar додає панель у нижню частину екрана вашого пристрою Android. На панелі є деякі системні перемикачі, які відображаються в швидких налаштуваннях. Ви можете використовувати його, щоб керувати гучністю, яскравістю або орієнтацією вашого пристрою, серед іншого.

  Як виміряти будь-що за допомогою паперу А4 і телефону Android

Під час першого запуску програми вам потрібно буде надати їй дозвіл додавати накладення на екран, змінювати системні налаштування та керувати режимом «Не турбувати». Після того, як ви надали програмі ці три набори дозволів, увімкніть її за допомогою перемикача «Активувати TouchBar».

Поверніться на головний екран і проведіть пальцем вгору знизу, щоб відкрити сенсорну панель. На панелі є елементи керування гучністю, яскравістю та режимом «Не турбувати», а також пошук Google. Проведіть пальцем праворуч на панелі, щоб переглянути додаткові перемикачі для Wi-Fi, Bluetooth та орієнтації пристрою. Він зникне автоматично через одну секунду, якщо ви не скористаєтеся жодним із перемикачів.

  Чому Face ID набагато безпечніше, ніж Face Unlock на Android

TouchBar імітує зовнішній вигляд сенсорної панелі MacBook аж до T, але якщо вам не подобаються кольори, ви можете змінити їх. Програма TouchBar дозволяє змінювати колір фону та колір ручки, якщо у вас є HEX-код, оскільки програма не має вбудованого засобу вибору кольору. Ви також можете налаштувати висоту бруска.

TouchBar досить стабільний, навіть якщо він знаходиться в бета-версії. Це настільки близький клон сенсорної панелі MacBook, на який ви можете сподіватися на своєму телефоні Android. З точки зору корисності, програма не пропонує нічого нового, крім унікального способу доступу до системних перемикачів. Це не обов’язково погано. TouchBar може бути дуже корисним на планшеті Android або навіть телефоні Android з великим екраном. Доступ до перемикачів знизу екрана набагато простіше, ніж доступ до них із панелі швидких налаштувань.

  ZDlock — це рішення для блокування додатків Android від команди ZDBox