Як отримати свої безкоштовні ігри та предмети в грі від Twitch Prime

Учасники Amazon Prime мають доступ до безлічі функцій, крім безкоштовної доставки. Якщо ви використовуєте Twitch, ви можете втратити ексклюзивний внутрішньоігровий контент і безкоштовні бонусні ігри щомісяця.

Що таке Twitch Prime?

Twitch Prime це послуга преміум-класу, з якою ви можете отримати Amazon Prime і Prime Video членство. Twitch Prime дає вам одну безкоштовну підписку на канал і доступ до безкоштовних ігор щомісяця, ексклюзивний ігровий вміст та багато іншого.

Ось все, що постачається з підпискою:

Безкоштовні ігри, ігрові предмети та багато іншого: щомісяця отримуйте ігри безкоштовного доступу, ігровий лут, бустери, скіни тощо.
Подарунок здобутку: ви можете подарувати три копії ігрових предметів своїм друзям на Twitch.
Одна безкоштовна підписка на канал Twitch на місяць: ви можете використовувати її на партнерських або афілійованих каналах.
Ексклюзивні додатки для чату Prime: ви отримаєте значок Prime чату лише для учасників поряд із своїм іменем, ексклюзивні смайли та користувацькі параметри кольору чату.
Розширене зберігання трансляції: зберігайте попередні трансляції на Twitch до 60 днів, а не стандартні 14 днів.

Twitch Prime включено в Amazon Prime в США, Мексиці, Канаді, Італії, Франції, Німеччині, Бельгії, Австрії, Іспанії, Японії, Сінгапурі, Нідерландах, Об’єднаних Арабських Еміратах, Бразилії, Великобританії та Австралії.

Twitch Prime входить до Prime Video у понад 200 інших країнах і територіях.

Як підписатися на Twitch Prime

Twitch Prime входить до облікового запису Amazon Prime, але не активується автоматично. Якщо ви вже використовуєте Twitch, вам просто потрібно прив’язати Twitch до свого облікового запису Prime. Щоб отримати свої безкоштовні ігри та предмети в грі, потрібно виконати лише кілька кроків.

  Як транслювати, щоб Twitch з командного рядка в Linux

Щоб почати, відкрийте браузер, перейдіть до Twitch Prime, і натисніть «Увійти».

Введіть електронну адресу та пароль Amazon Prime, а потім натисніть «Увійти».

Введіть облікові дані Amazon, а потім натисніть

Після оновлення сторінки натисніть «Пов’язати обліковий запис Twitch», щоб налаштувати своє членство в Twitch Prime.

Натисніть

Натисніть «Зв’язати облікові записи», щоб продовжити.

Натисніть

Натисніть «Підтвердити».

Натисніть

Після того, як вони пов’язані, ви повернетеся на головну сторінку здобутку Twitch Prime. Тут ви бачите три розділи безкоштовного вмісту, які регулярно оновлюються:

Здобутки в грі та багато іншого: доступні лише для учасників Twitch Prime, ці ексклюзивні предмети включають косметичні скіни, набори гравців, зброю, прискорювачі тощо.
Початкові пакети: вони містять такі речі, як зброю, скіни, ігрові кредити тощо, щоб дати вам перевагу в конкурентній боротьбі, коли ви починаєте нову гру.
Ігри з Prime: щомісяця виходить колекція безкоштовних ігор для ПК. Хоча ви не будете регулярно бачити тут ігри AAA, є кілька дійсно чудових інді-ігор, які ви можете перевірити. А чому б і ні? Вони вільні!

Тепер, коли ваші облікові записи зв’язано, давайте почнемо вимагати всі ці безкоштовні ігри та ігрові предмети!

Як отримати ігрові предмети та стартові пакети

Після того, як ви пов’яжете свої облікові записи, більшість внутрішньоігрових елементів і стартових пакетів з’являться під час наступного запуску гри.

Запустіть браузер і перейдіть до Сторінка лута Twitch Prime. Щоб отримати в грі предмет, клацніть піктограму назви, яку ви хочете отримати.

На наступній сторінці з’явиться список сумісних платформ. Поки ваша система це підтримує, продовжуйте.

Можливо, вам доведеться знову ввійти, щоб продовжити.

Натисніть

Прочитайте дозволи. Коли ви будете готові, натисніть «Авторизувати», щоб надати Twitch Prime Loot доступ до свого облікового запису.

Натисніть

Сторінка лута для гри перезавантажується; натисніть «Заявити зараз».

Натисніть

Натисніть «Зв’язати облікові записи для використання лута», щоб перенаправити та зв’язати облікові записи.

Натисніть

Після того, як ви зв’яжете свій обліковий запис із Twitch, ви будете перенаправлені назад на цю сторінку, і ваша здобич буде позначена як «Витребувано».

  Як дивитися потоки Twitch без браузера на Linux

А

Іноді, щоб отримати ігрові предмети, вам не потрібно прив’язувати зовнішній обліковий запис до Twitch. Скоріше, ви просто клацнете «Отримати код» під грою.

Натисніть

Коли з’явиться код, натисніть «Копіювати», щоб скопіювати його в буфер обміну. Введіть його в поле «Погасити код», щоб скористатися пропозицією.

Натисніть

Як отримати безкоштовні ігри

Games with Prime — це добірка безкоштовних ігор, які ви отримуєте щомісяця. Вони доступні лише обмежений час, і як тільки вони зникнуть, вони зникнуть. Тому щомісяця обов’язково перевіряйте нову групу назв.

Після того, як ви заявите права на гру, вона додається до вашої «Бібліотеки» і доступна вам, якщо у вас є обліковий запис Amazon Prime. Вам не потрібно встановлювати гру, поки ви не будете готові грати в неї. Це означає, що ви можете накопичити всі безкоштовні ігри, щоб нічого не пропустити.

Щоб отримати безкоштовну гру, відкрийте свій браузер і перейдіть на сторінку Сторінка лута Twitch Prime. Прокрутіть униз до розділу «Ігри з Prime» та натисніть «Заявити» під кожною грою, яку ви хочете додати до своєї бібліотеки.

Натисніть

Це воно! Перш ніж ви зможете грати в гру, вам потрібно завантажити та встановити будь-яку з них Twitch робочий стіл (Windows та macOS) або Ігри Amazon додаток (лише для Windows).

Додаток Twitch для робочого столу — це, по суті, все, починаючи з веб-сайту, загорнутого в програму. Він сповнений усіх функцій, які ви очікуєте від потокової платформи.

Однак, якщо ви просто хочете грати у безкоштовні ігри, додаток Amazon Games підійде. Це простий запуск ігор без будь-яких зайвих функцій Twitch.

Встановіть ігри за допомогою програми Amazon Games

Якщо ви хочете грати у свої ігри в програмі Amazon Games, відкрийте браузер і перейдіть до Сторінка лута Twitch Prime. Натисніть «Завантажити та грати» під грою, щоб завантажити програму Amazon Games.

  Як вимкнути автоматичне створення кліпу на Twitch

Натисніть

Натисніть «Завантажити програму Amazon Games (Windows)», щоб завантажити інсталяційний файл.

Натисніть

Коли завантаження завершиться, встановіть програму, а потім увійдіть, використовуючи свої облікові дані. Програма завантажить і відобразить Ігри поточного місяця з вибором Prime.

The

Щоб переглянути повний список ігор у вашій бібліотеці, натисніть вкладку «Бібліотека» у верхній частині програми.

Натисніть

Ви побачите список усіх ігор, на які ви претендували через програму Twitch Prime. Коли ви знайдете ту, в яку хочете грати, натисніть «Встановити».

Натисніть

Виберіть, де ви хочете зберегти гру на вашому комп’ютері, а потім натисніть «Продовжити».

Виберіть місце для гри, а потім натисніть

Гра буде встановлена. Коли це буде завершено, натисніть «Відтворити», щоб запустити його.

Натисніть

Щоб видалити гру, просто клацніть її правою кнопкою миші, а потім натисніть «Видалити».

Натисніть

Встановлюйте ігри за допомогою настільного додатка Twitch

Програма Twitch майже ідентична додатку Games, коли справа доходить до встановлення та запуску гри, яку ви отримуєте через Twitch Prime. Якщо ви використовуєте macOS, вже маєте програму Twitch Desktop або хочете скористатися перевагами інших її функцій, ось як встановити гру за допомогою програми для настільного комп’ютера.

Перейдіть до Сторінка завантажень Twitch і виберіть версію для платформи, яку ви використовуєте.

The

Коли завантаження завершиться, встановіть програму, а потім увійдіть, використовуючи свої облікові дані.

Після відкриття та завантаження програми натисніть «Ігри». Наведіть курсор миші на гру, яку ви хочете встановити, а потім натисніть «Встановити».

Натисніть

Виберіть, де ви хочете зберегти гру на вашому комп’ютері, а потім натисніть «Встановити».

Натисніть

Після завантаження гри наведіть на неї курсор миші, а потім натисніть значок «Відтворити», коли він з’явиться.

Якщо ви хочете видалити гру, клацніть три крапки біля її назви, а потім виберіть «Видалити» у меню, що з’явиться.

Клацніть три крапки, а потім виберіть

Ваше членство в Amazon Prime дозволяє заробляти гроші на безлічі бонусних ігор та внутрішньоігрових предметів! Все, що вам потрібно зробити, це прив’язати його до свого облікового запису Twitch.