Як отримати регулятор гучності Windows 8 у Windows 10

| | 0 Comments| 9:21 PM
Categories:

Windows 10 більш-менш виправила всі скарги користувачів на Windows 8 та її інтерфейс. Основною проблемою, звичайно, була відсутність кнопки «Пуск» і дуже заплутаний початковий екран. Windows 10 має досить гарний інтерфейс користувача, але користувачі все ще ностальгують за деякими елементами інтерфейсу Windows 7. Якщо ви жадаєте старих регуляторів гучності, які з’являлися в Windows 7 або Windows 8, коли ви клацнули значок динаміка на системній панелі, ви можете внести невелику правку в реєстр, щоб повернути її, хоча і з легким дотиком до сучасного інтерфейсу.

  Як відключити ключ Windows у Windows 10

Відкрийте реєстр Windows, ввівши «regedit» у пошуку Windows. Перейдіть до;

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionMTCUVC

Якщо ключ MTCUVC ще не існує, вам доведеться створити його вручну. Для цього перейдіть до Редагування>Новий>Ключ. Переконайтеся, що ви додали ключ у CurrentVersion і назвали його MTCUVC.

У ключі додайте новий файл реєстру. Перейдіть до File>new>DWORD (32-bit) Value і назвіть його «EnableMtcUvc» без лапок. Встановіть його значення на 0.

Вийдіть із системи та знову ввійдіть. Клацніть піктограму динаміка в системному треї, і ви побачите елементи регулювання гучності, які нагадують ті у Windows 7 і Windows 8. Оскільки в Windows 10 немає теми aero glass, регулятори гучності виглядатимуть не так, як у Windows 7, тобто. вони не матимуть ефекту аероскла, що робить їх більше схожими на елементи керування Windows 8. Тим не менш, інтерфейс регуляторів гучності є хорошим компромісом між ефектом аероскла та сучасним інтерфейсом користувача.

  Як сканувати зіставлені мережеві диски за допомогою Windows Defender

Ви можете використовувати колесо прокрутки, щоб збільшити або зменшити гучність за допомогою вибраних елементів керування. Ви можете відкрити мікшер гучності, що ви не можете зробити за допомогою елементів керування гучністю за замовчуванням. Дисплей гучності на екрані все одно з’являтиметься, якщо ви використовуєте клавіші збільшення/зменшення гучності та вимкнення/увімкнення звуку на клавіатурі. Це нічого не робить. Якщо ви хочете вимкнути індикатори гучності на екрані, ось програма, яка виконує це як додаткову функцію.