Як отримати ранній доступ

Підприємці не жартували, коли сказали, що штучний інтелект зараз захоплює світ.

Це у випадку з Dall-E 2, який є останньою одержимістю на ринку. Це найновіша модель від OpenAI, і вона робить одні з найбожевільніших речей, які ви можете собі уявити з точки зору мистецтва.

Dall-E, загалом, є революційним інструментом для художників і розробників, який може повністю змінити спосіб створення мистецтва. Це може заощадити вам купу часу та створити шедевр за лічені секунди. ⏱️

Якщо на даний момент вам дуже цікаво дізнатися про це більше, давайте зануримося трохи глибше. Ми також дізнаємося, що потрібно, щоб отримати доступ до Dall-E 2.

Що таке Dall-E?

Найпростіше кажучи, Dall-E — це програмне забезпечення, яке може швидко генерувати зображення, використовуючи лише наданий вами текст. Їхні творці навчили нейронну мережу та назвали її Dall-E, яка допомагає створювати зображення, коли ви вводите текст природною мовою.

Він використовує «набір даних» пар текст-зображення для створення широкого діапазону концепцій, включаючи дуже складні та випадкові текстові описи, які ви додаєте до нього.

Ось чудовий приклад:

Тут ви бачите, що введений текст був «ілюстрацією дитинча редиски дайкон у пачці, яка вигулює собаку», і результати показали саме це. Ви можете думати про що завгодно та записувати в нього, щоб отримати точну ідею, згенеровану в цифрове мистецтво. Окрім цього, ви також можете запросити стокові фотографії, ескізи тощо. Небо є межею.

  Мій досвід переходу з флагманських телефонів на Nokia X

Що таке Dall-E 2 і чим він відрізняється від Dall-E?

Як згадувалося раніше, Dall-E 2 є новішою моделлю і робить більше, ніж попередня. Це підвищує якість і миттєво створює реалістичні зображення та мистецтво. Це програмне забезпечення може поєднувати концепції, стилі та атрибути для найкращих кінцевих результатів.

Наприклад, ви можете ввести щось таке випадкове, як «фермер їсть локшину на вершині цифрового мистецтва будівлі», і результати дадуть саме це. Замість «цифрового мистецтва» ви також можете замінити його чимось іншим, наприклад «у фотореалістичному стилі», «у стилі Пабло Пікассо» або «малюнок олівцем».

Деякі інші унікальні функції Dall-E 2 включають:

Створюйте різні варіації зображення

Коли ви розміщуєте зображення в програмному забезпеченні, воно може створювати різні версії з подібною підказкою, але все одно відрізнятися від оригінального зображення.

Редагувати існуючі зображення

Помістіть у нього наявні зображення, коли ви хочете додати або видалити елементи, зберігаючи всі деталі на увазі для найбільш реалістичного вигляду. У наведеному вище прикладі ви бачите, що до фотографії додано фламінго.

Створюйте реальні зображення

Dall-E 2, порівняно з Dall-E 1, значно випереджає за якістю та текстурою. Він може створювати набагато реалістичніші зображення з вашого введення. Він також точніший і кращий для фотореалізму.

А оскільки це інструмент штучного інтелекту, він постійно навчається на підказках користувачів. Наприклад, якщо на даний момент він не знає, що таке «Мавпа-ревун», він з часом адаптується до даних і зрештою отримає уявлення про це, щоб у майбутньому повернутися з точними результатами.

Реєстрація в списку очікування та отримання раннього доступу

До цього часу лише обмежена кількість користувачів отримувала доступ до програмного забезпечення Dall-E 2 через спеціальний доступ лише за запрошенням, і вони можуть користуватися інструментом безкоштовно. Як оголосила компанія, програмне забезпечення наразі знаходиться в бета-версії, і ви можете зайти в список очікування, заповнивши свої дані на сторінці списку очікування.

  Гелій додає погоду, закладки та стрічку Reddit на сторінку нової вкладки [Chrome]

Справжнє питання полягає в тому, що вам потрібно зробити, щоб мати найкращі шанси отримати ранній доступ до Dall-E 2?

Найкраще правильно заповнити форму списку очікування, тобто надати всю правдиву інформацію про себе та залишити посилання на соціальні мережі. Це величезний поштовх, якщо ваші соціальні профілі активні та мають багато підписників.

Крім того, якщо ви професійний художник або розробник, переконайтеся, що ви вибрали це, оскільки ці дві категорії досягли величезного успіху в отриманні раннього доступу до програмного забезпечення. Звичайно, якщо вам здається, що ви не заповнили форму якнайкраще, ви можете повторно подати заявку.

Є багато творців і впливових людей, які вже отримали доступ до бета-версії цього дивовижного програмного забезпечення. Одним із них є YouTube-канал під назвою Jazza. Перегляньте їхнє інформативне демонстраційне відео:

Інша популярна особа в соціальних мережах, Карен, використала програмне забезпечення для створення музичного відео, використовуючи лише зображення, згенеровані з Dall-E 2.

Не забувайте, що обкладинка останнього журналу Cosmopolitan була створена за допомогою Dall-E 2.

Новим користувачам програмного забезпечення буде надано обмежену кількість безкоштовних кредитів, за допомогою яких вони зможуть генерувати, редагувати та створювати зображення. Кредити поповнюються щомісяця, але з кожним місяцем сума поповнення продовжує зменшуватися, поки вас не попросять купити додаткові кредити.

На даний момент перший місяць дає вам 50 безкоштовних кредитів, а потім 15 кредитів наступного місяця. Ціна придбання додаткових кредитів становить 15 доларів США за 115 кредитів, які можуть створити для вас 460 зображень.

  Папка "Вхідні" Gmail не впорядковує електронну пошту, вона нагадує вам відповісти на неї

Альтернатива Dall-E 2

Раніше відомий як Dall-E Mini, Craiyon є чудовою альтернативою Dall-E 2. Він безкоштовний, із відкритим кодом і дозволяє малювати зображення, використовуючи лише текстові підказки.

Це інструмент штучного інтелекту, який вимагає лише введення ключових слів, щоб він повернувся з намальованими зображеннями протягом 2 хвилин. Ось хороший приклад:

Іноді ви можете помітити, що результати не дуже точні чи найкращої якості. Це пов’язано з тим, що їхній поточний кодувальник зображень має обмеження, але хороша новина полягає в тому, що вони працюють над покращеною версією, яка має бути доступна незабаром.

Вам дозволено зберігати зображення у вигляді скріншотів, а також ви можете відвідати їхній форум, якщо хочете дізнатися більше або розвіяти будь-які сумніви. 💭

Висновок

Світ технологій швидко розвивається, і колекція програмного забезпечення від OpenAI є гарним тому прикладом. Коли Dall-E 2 стане доступним для всіх, це буде не менш ніж революційним. Сподіваюся, ви зможете отримати ранній доступ до нього, зайшовши в їхній список очікування.

Якщо ви є користувачем iPad, ви також можете переглянути деякі з найкращих програм для малювання на iPad, щоб викликати в собі художника!