Як отримати ранній доступ до Ubuntu 18.04

| | 0 Comments| 1:31 AM
Categories:

Найновіший довгостроковий випуск Ubuntu вже не за горами. Ubuntu 18.04 обіцяє принести деякі нові функції на робочий стіл Linux, включаючи другу ітерацію їх користувацького середовища робочого столу Gnome 3, покращення стабільності, покращення швидкості тощо. Якщо ви не можете дочекатися квітня, щоб спробувати цю нову версію Ubuntu, доступні щоденні збірки. Вони придатні для використання (хоча і трохи несправні), і щодня випускається нове зображення, поки остання версія не буде готова до використання. Пам’ятайте, що якщо ви вирішите використовувати Ubuntu 18.04 раніше, ви будете брати участь у альфа-/бета-програм Ubuntu. Важливо оновлювати кожен день, щоб отримувати останні виправлення. На додаток до цього, обов’язково використовуйте інструмент звітування про помилки, щоб зареєструвати будь-які помилки, які можуть виникнути, щоб розробники могли це виправити.
ПОВІДОМЛЕННЯ СПОЙЛЕРА: прокрутіть униз і перегляньте відеоурок у кінці цієї статті.

Рання збірка Ubuntu 18.04

На етапі розробки кожної версії Ubuntu існують різні версії випуску, є новий образ Ubuntu 18.04 щодня, який викладається для завантаження через їх систему збірки. Щоб отримати найновішу версію 18.04, перейдіть на цей веб-сайт і завантажте зображення.

Після завершення завантаження файлу образу вам потрібно буде створити інсталяційний DVD або USB-диск.

Виготовлення DVD

Найкращим інструментом для запису образу DVD ISO в Linux є Brasero. Швидше за все, цей інструмент вже встановлено на вашому ПК з Ubuntu. Якщо ні, відкрийте центр програмного забезпечення, знайдіть Brasero та натисніть кнопку встановлення, щоб отримати програму.

  Як вставити подкасти в PowerPoint

Примітка: записувати живий DVD Ubuntu на Windows або Mac? Завантажте зображення та скористайтеся інструментом запису, що входить до комплекту операційної системи.

Щоб створити інсталяційний DVD 18.04, відкрийте Brasero та натисніть «Проект даних». Помістіть чистий DVD у дисковод, а потім натисніть кнопку «Файл зображення», щоб знайти файл образу 18.04. Почніть процес запису DVD, натиснувши кнопку «записати». Майте на увазі, що запис DVD-диска з даними Ubuntu не відбувається миттєво і може зайняти деякий час, залежно від швидкості вашого записувача.

Коли процес запису завершиться, перезавантажте комп’ютер і завантажте його в BIOS. Вам потрібно буде налаштувати його для завантаження DVD-приводу спочатку в порядку завантаження.

Створення живого USB

Інший спосіб встановити Ubuntu 18.04 — створити живий образ USB. Це найкращий спосіб встановлення, оскільки більшість сучасних комп’ютерів не мають оптичних приводів зображень.

Почніть із завантаження остання збірка Ubuntu 18.04. Вам також потрібно буде завантажити файл Інструмент Etcher для зображень USB. Коли обидва завершені завантаження, відкрийте термінал і скористайтеся командою CD, щоб увійти в каталог ~/Downloads.

cd ~/Downloads

Розпакуйте файл Etcher AppImage за допомогою команди unzip.

unzip etcher-*-linux-x86_64.zip

Запуск Unzip розвантажить архів Zip і залишить Etcher AppImage в папці ~/Download.

  Що робити, коли термін служби вашого Chromebook закінчується

Використовуйте команду chmod, щоб оновити дозволи для файлу AppImage, щоб він запускався. Зазвичай Etcher AppImage вже має правильні дозволи, але це гарна ідея зробити це про всяк випадок.

sudo chmod +x etcher-*-x86_64.AppImage

Відкрийте Etcher AppImage за допомогою:

./etcher-*-x86_64.AppImage

Виконайте наведені нижче дії, щоб флеш-пам’ять Ubuntu 18.04 на USB-накопичувач:

1: Щоб розпочати процес перепрошивки USB, вставте USB-флеш-накопичувач у свій ПК з ОС Linux (розміром не менше 2 ГБ).

2: Натисніть кнопку «Вибрати образ», щоб знайти образ диска.

3: Etcher повинен автоматично вибрати ваш USB-накопичувач. Щоб почати процес перепрошивки, натисніть кнопку «flash», щоб почати процес. Після завершення процесу перезавантаження перезавантажте комп’ютер.

Завантажтеся в BIOS і змініть порядок завантаження, щоб він спочатку завантажувався з USB.

Встановлення Ubuntu 18.04

Коли Ubuntu завантажиться, ви побачите екран запуску. Цей екран запуску дає користувачеві два варіанти: спробувати Ubuntu або встановити Ubuntu. Щоб почати оновлення до 18.04, натисніть кнопку «Встановити Ubuntu». На наступній сторінці виберіть розкладку клавіатури, мову та натисніть «Далі», щоб продовжити.

Після налаштувань мови та клавіатури з’явиться сторінка «Тип установки». Тип інсталяції – це те, де Ubuntu дозволяє користувачеві вибрати тип встановлення для встановлення. Якщо ви вже використовуєте версію Ubuntu, першим варіантом у списку буде «Оновити до Ubuntu 18.04 LTS». Виберіть цей параметр, потім «Встановити зараз».

  Як перекладати субтитри на Netflix [Chrome]

Вибір оновлення версії Ubuntu замінить основну систему, але збереже ваші особисті файли. Він також намагатиметься зберегти якомога більше програм, встановлених під час оновлення, але деякі можуть бути видалені.

Примітка. Використовуєте Windows або іншу версію Linux? Натомість виберіть опцію «стерти диск і встановити Ubuntu».

Вибравши тип інсталяції, перейдіть до наступної сторінки та налаштуйте ім’я користувача та продовжте встановлення як зазвичай. Якщо ви встановлюєте Ubuntu 18.04 заново, усі попередні операційні системи, а також файли зникнуть.

Встановлення Ubuntu займає близько 20 хвилин, тому наберіться терпіння і дозвольте йому запуститися. Коли процес завершиться, на екрані з’явиться спливаюче вікно, яке сповіщає вас про завершення процесу. Натисніть кнопку «перезавантаження», щоб перезавантажитися в Ubuntu 18.04.