Як отримати підтверджену галочку в TikTok

Categories:

Якщо ви провели деякий час у TikTok, ви могли помітити, що маленький значок корони, який раніше був у профілях деяких користувачів, тепер зник.

Це тому, що ці коронки були замінені перевіреними галочками, як-от Twitter. Корони TikTok були просто реліквією часів Musical.ly, і з тих пір зникли.

Якщо ви завзятий користувач і творець TikTok, вам може бути цікаво, як самостійно отримати одну з цих перевірених галок. Якщо так, то ми забезпечимо вас.

Давайте подивимося, як отримати підтверджену галочку в Twitter.

Як пройти підтвердження в TikTok?

На відміну від інших платформ, ви не можете подати заявку на підтверджений значок. Коли співробітники Tiktok помітять ваш обліковий запис і переконаються, що він відповідає вимогам вимоги до перевірки, ви автоматично отримаєте значок. Як правило, перевірені користувачі поділяються на одну з трьох категорій:

  • Користувач надзвичайно популярний на сайті, виступаючи в якості творця контенту, який так чи інакше залишає великий слід на платформі TikTok.
  • Користувач є відомим, у тому числі справжніми поп-зірками та музикантами, які перебувають на платформі.
  • Співробітники та команда підтримки TikTok обрали їх як тих, хто потребує перевірки, або як людину, яка продемонструвала свою відданість створенню вмісту для заміток на сайті.

Щоб отримати перевірку в TikTok, вам потрібно працювати над тим, щоб отримати підписників і популярність, але це ще не кінець, щоб отримати цю галочку.

  Як обійти заборону TikTok

Ось три поради щодо підтвердження в TikTok.

Працюйте, щоб створити хороший контент

TikTok ще досить молодий, тому майже будь-хто може вийти з тіні, щоб стати наступним хітом TikTok, з відео, які регулярно показуються в головній стрічці програми. Все, що вам потрібно, це талант і багато наполегливої ​​роботи.

Що ми маємо на увазі під цим?

Просто: користувачі TikTok завжди шукають новий контент, за яким можна стежити. Завдяки тому, що середня тривалість відео TikTok досить коротка, не дивно, що користувачі завжди хочуть більше вмісту.

То що це означає від вас?

Якщо ви бажаєте вивчити основи та додаткові кроки створення a Відео TikTok що сяє серед інших, і ви робите це послідовно протягом достатньо тривалого періоду, вас обов’язково почнуть помічати.

Звичайно, завжди є спосіб пришвидшити, щоб вас помітили, і для цього ми переходимо до другого кроку.

Слідкуйте за користувачами, щоб отримати більше підписників

У нас є стаття доступний тут щоб ви могли перевірити, як залучити більше прихильників у TikTok, але коротка версія така: якщо у вас є контент, який не тільки є респектабельним, але й найкращим чином демонструє ваші таланти, ви можете використовувати функцію підписки в додатку, щоб отримати помітили нові користувачі.

Пропонуємо зробити десять потужних кліпів TikTok. Зробіть їх своєю найкращою роботою, і не бійтеся спробувати щось нове або вийти за рамки стандартів.

Зробивши це, ви можете почати використовувати сторінку заголовка програми для пошуку нових користувачів. Оновіть свою стрічку та почніть шукати нові кліпи, опубліковані від відомих і, можливо, вже коронованих користувачів TikTok. Потім перегляньте коментарі до цих відео, щоб знайти облікові записи людей, яким подобається вміст, опублікований цим користувачем.

  Скільки заробляють найкращі зірки TikTok?

Коли ви знайдете нещодавно опублікований коментар, клацніть обліковий запис, щоб додати цей профіль до свого списку підписок. Коли користувач отримає сповіщення про те, що ви підписалися на нього, багато хто буде схильний перевірити вашу сторінку, а оскільки у вас уже є кілька чудових кліпів TikTok, опублікованих у вашому обліковому записі, ви, швидше за все, отримаєте підписку.

Не всі підуть за вами назад. Головне тут — не падати духом і дотримуватися цього якнайкраще. Користувачі TikTok часто прагнуть нового контенту та нових творців. Якщо ваші кліпи хороші, і ви продовжуєте використовувати цю стратегію, щоб отримати нових підписників, ви почнете отримувати підписників миттєво.

Використовуйте правильне спорядження і правильні пісні

Якщо у вас виникли проблеми із залученням групи підписників, переконайтеся, що ваші відео TikTok найкращі.

Почніть з перевірки, де ви знімаєте. Подивіться довкола та переконайтеся, що у вас є гарний фон, будь то надворі чи у вашому домі. Якщо ви знімаєте у своїй кімнаті, не забудьте привести речі в порядок. Ніхто не хоче дивитися відео, що відбувається в безладній спальні.

Якщо у вас немає поруч, хто б тримав ваш телефон, нічого страшного. Натомість ви можете перевірити один із багатьох штативів для смартфонів, доступних на Amazon. Більшість із них є універсальними і коштують всього від 10 до 15 доларів для придбання для вашого смартфона, наприклад цей прямо тут.

Аналогічно, ви хочете переконатися, що використовуєте правильні пісні у своїх відео. Якщо ви переглядаєте основну стрічку всередині TikTok, ви, ймовірно, помітите багато повторів пісень і кліпів. Не бійтеся використовувати ті самі аудіокліпи у своїх відео; Використовуючи популярні медіа, ви робите один крок вперед на шляху до досягнення своєї мети.

  Як змінити місце розташування або регіон у TikTok

Крім того, ви можете переглядати меню пошуку та переглядати Billboard Hot 100, щоб знайти пісні, які зараз популярні.

Я знайшов на сайті написано, що вони можуть підтвердити мене — чи можуть вони?

Коротка відповідь – ні.

Сьогодні в Інтернеті немає жодного сайту, який міг би надати вам підтвердження в TikTok, незважаючи на те, що кілька сайтів, перелічених у результатах пошуку Google, говорять про інше. Правда полягає в тому, що, як і перевірка в Twitter або Instagram, лише співробітники TikTok і служби підтримки можуть надати корону профілі, які вони вважають гідним або необхідним, щоб запобігти фальшивим спискам.

Більше того, ці веб-сайти часто є фішинговими схемами, розробленими для того, щоб змусити вас передати інформацію для входу. Це, звичайно, може призвести до того, що ваш обліковий запис буде зламано, і ви втратите доступ до всього свого вмісту.

Тому ви повинні уникати будь-яких веб-сайтів або користувачів, які кажуть, що можуть допомогти вам пройти верифікацію в TikTok.

Чи можу я подати заявку на підтвердження галочки в TikTok?

Ні, і, щоб зробити це більш прикро для тих, хто шукає бажаний значок, у TikTok не розкривається їх точний алгоритм його призначення.

Чи популярний значок автора – це те саме, що підтверджена галочка?

Ні, деякі користувачі отримають значок популярного автора, перш ніж отримають галочку, але вони навіть не йдуть рука об руку. Ті, хто отримує перший, дуже активні на платформі та отримують багато взаємодії у своїх відео.

Скільки лайків потрібно для підтвердження?

Насправді ніхто не знає, найкраще, що ми можемо переконатися, це ті, хто перевірений, привернув увагу розробників TikTok і, отже, отримав галочку.

Останні думки

Перевірка дозволяє TikTok виділити деяких із своїх найкращих творців контенту на платформі, причому більшість із цих користувачів завантажують принаймні раз на день і часто відображаються на першій сторінці платформи.

Хоча на формування аудиторії та підтвердження може знадобитися деякий час, ви можете значно збільшити свої шанси, наполегливо працюючи та створюючи високоякісний контент.