Як отримати професійний сертифікат Google IT Support

Categories:

Якщо ви бажаєте змінити свою професійну кар’єру або щойно вийшли на ринок праці, ви можете знайти інформаційні технології (ІТ) як вигідну нішу. А в ІТ професійний сертифікат Google IT Support — це чудовий спосіб знайти високооплачувану роботу початкового рівня.

Спеціаліст з ІТ-підтримки — це сфера роботи, яка швидко розвивається: майже кожна сім’я та компанія використовують комп’ютери та відповідні пристрої. Отже, завжди буде постійна потреба в спеціалістах з ІТ-підтримки.

Згідно зі звітом Бюро статистики праці США, існує 844 600 вакансій для спеціалістів з комп’ютерної підтримки. І агентство очікує, що з 2020 по 2030 рік їх кількість зросте на 9%. Щороку в ІТ-індустрії буде додаватися 72 200 нових спеціалістів з ІТ-підтримки в цей період.

Таким чином, у цифрах кар’єра ІТ-підтримки показує безпеку роботи в поточній та майбутній перспективах. І найкращий спосіб почати – отримати сертифікат Google, який визнають більшість роботодавців. Давайте дізнаємося більше про цей курс і розпочнемо роботу негайно!

Що таке професійний сертифікат Google IT Support?

Ви можете розглядати акредитацію Google IT Support Professional як стартовий майданчик для успішної кар’єри в ІТ. Google розробив зміст курсу таким чином, щоб кандидати на початковому рівні могли підготуватися до роботи за три-шість місяців. Coursera є партнером із доставки контенту для цієї сертифікації від Google.

Отримавши сертифікат із 5 курсів від Google, отримати роботу початкового рівня з ІТ-підтримки стане легше. Роль включає дистанційну та особисту підтримку ІТ-довідкової служби для малих, середніх і корпоративних підприємств. Є також приклади кандидатів із сертифікацією Google IT Support Professional, які влаштовуються на роботу в Google.

Курс дуже інтуїтивно зрозумілий і переконливий, щоб учень дотримувався курсу без будь-яких відволікань. Ви навчатиметеся за допомогою багатьох матеріалів, таких як відео, віджети, тести та практичні лабораторні роботи.

  Телефонуйте контактам з екрана пароля вашого iPhone за допомогою PassDial

Основні переваги курсу:

 • Отримайте преференції під час подання заявки на посаду ІТ-підтримки до таких провідних роботодавців, як Sprint, Walmart, Hulu, Google, Bank of America тощо.
 • Отримайте глибокі знання про ІТ-апаратне забезпечення, програмне забезпечення та мережу через теоретичні та практичні заняття.
 • Вивчіть необхідні навички спілкування, щоб поводитися професійно на робочому місці.
 • Це дуже доступно і вимагає менше часових вкладень.
 • Отримайте цифровий бейдж, виданий Credly.
 • Якщо ви отримаєте сертифікат CompTIA, ви також отримаєте подвійний значок.

Сертифікація є частиною програми Grow with Google. Google зосередив цю ініціативу на створенні можливостей для роботи та самозайнятості в усьому світі. Ви також можете обрати фінансову допомогу від Coursera, і внутрішня команда оцінить вашу заявку на фінансові гранти для сертифікації.

Огляд професійного сертифіката Google IT Support

Прийнятність

Будь-хто має право зареєструватися на цей сертифікаційний курс Google на Coursera. Якщо у вас є попередній досвід роботи з комп’ютерним обладнанням, мережею та програмним забезпеченням, вміст буде здаватися більш доступним. Однак попередній досвід або комп’ютерна грамотність не є обов’язковими, оскільки це сертифікація початкового рівня для ролі спеціаліста з ІТ-підтримки.

Зміст курсу доступний 10 мовами, включаючи англійську. Якщо вашої рідної мови немає в списку, ви повинні володіти початковою грамотністю англійської мови, щоб пройти весь курс.

передумови

Стати фахівцем з ІТ-підтримки означає мати справу з комп’ютерами та суміжними технологіями. Отже, володіння комп’ютером зі стандартними апаратними та програмними конфігураціями та хорошим підключенням до Інтернету ідеально!

Однак ви також можете отримати сертифікат у кібер-кафе чи будь-якому іншому місці, де ви маєте доступ до комп’ютера та Інтернету.

Тривалість курсу

Курс не повинен тривати більше шести місяців, якщо ви дотримуєтесь стандартного темпу навчання 10 годин на тиждень. Ось детальна розбивка витрат часу за змістом курсу:

Назва курсу Основні навички Потрібний часОснови технічної підтримкиДвійковий код, підтримка клієнтів, Linux, усунення несправностей 20 годин Біти та байти комп’ютерних мереж Система доменних імен (DNS), IPv4, мережева модель, усунення несправностей 25 годин Операційні системи і ви: стати досвідченим користувачемPowershell, файлові системи Linux, Linux, Інтерфейс командного рядка31 годинуСистемне адміністрування та служби ІТ-інфраструктури Служба каталогів, полегшений протокол доступу до каталогу (LDAP), резервне копіювання24 годиниІТ-безпека: захист від цифрових темних мистецтвКібербезпека, бездротова безпека, криптографія, мережева безпека24 годиниТривалість курсу за змістом

  Як вимкнути приватні MAC-адреси Wi-Fi на iPhone та iPad

Збори

Ви можете отримати доступ до вмісту курсу, підписавшись на план Coursera Plus. Вартість цього місячного плану становить 39 доларів США. Ви також отримуєте 7-денну безкоштовну пробну версію, щоб оцінити зміст курсу перед початком щомісячних платежів.

Посадова роль і очікувана зарплата

Назви посад, які ви можете очікувати:

Згідно з дослідженням ZipRecruiter, середня національна (США) зарплата спеціаліста з IT-підтримки Google становить 58 922 долари США на рік. Однак мінімальна зарплата може становити 24 500 доларів на рік, а максимальна – 112 500 доларів на рік.

Зміст курсу Google IT Support Professional Certification

Основи технічної підтримки: курс 1

Це вступний навчальний матеріал для ІТ. Ви ознайомитеся з основами ІТ, такими як апаратне забезпечення, програмне забезпечення, мережі, обслуговування клієнтів та усунення несправностей ІТ. Основними знаннями будуть:

 • Як працює двійкова система?
 • Як зібрати комп’ютер?
 • Як встановити операційну систему?
 • Що таке Інтернет?
 • Як працює розробка програмного забезпечення?

Біти та байти комп’ютерних мереж: курс 2

Цей розділ курсу Google IT Support Professional Certificate стосується всього, що стосується комп’ютерних мереж, протоколів підключення та хмарних обчислень у практичному та теоретичному змісті. Ключові знання:

Операційні системи і ви: стати досвідченим користувачем: курс 3

Третє питання стосується операційних систем, керування програмним забезпеченням і налаштування обладнання. Основні навички, які ви навчитеся:

 • GUI та CLI для Linux і Windows
 • Розбиття дисків і файлові системи
 • Інструменти віддаленого підключення
 • Вирішуйте проблеми з ОС як IT-фахівець

Системне адміністрування та послуги ІТ-інфраструктури: Курс 4

Цей розділ є трохи складнішим, оскільки ви навчитеся керувати декількома комп’ютерами, підключеними до мережі. Послуги бізнес-обчислювальної інфраструктури, конфігурація сервера та керування хмарними ресурсами – це теми, які ви вивчатимете. Основні навички, які ви придбаєте:

 • Як вибрати постачальників, послуги та обладнання для вашої організації.
 • Хмарна інфраструктура для бізнесу
 • Active Directory, служби каталогів і OpenLDAP
 • Резервне копіювання даних компанії

ІТ-безпека: захист від цифрових темних мистецтв: курс 5

Тут ви дізнаєтесь про загрози для ІТ і про те, як легко такі загрози можуть атакувати ІТ-інфраструктуру вашої компанії. Ви також дізнаєтесь про найкращі методи безпеки ІТ, концепції та інструменти для реагування на хакерські атаки та атаки програм-вимагачів. Основні навички, які потрібно вивчити:

 • Алгоритми шифрування мережі та даних
 • Різне програмне забезпечення та протоколи автентифікації
 • Оцінка ризиків і зниження ризиків
 • Найкращі методи безпеки мережі
 • Навчання загальних працівників безпеки даних та мережі
  Як змінити розмір тексту за замовчуванням у Chrome

Сертифікат Google IT Support Professional: Coursera

Цей курс Coursera є офіційною платформою для проходження ретельного навчання з різного змісту курсу та отримання онлайн-сертифіката, яким можна поділитися. Ви отримаєте лише навчання щодо затребуваних і новітніх методів і навичок ІТ-підтримки. І через 5-6 місяців ви можете стати готовим до роботи.

Одна з найкращих переваг цієї сертифікації Coursera полягає в тому, що ви можете продовжувати курс, навіть якщо ви працюєте або навчаєтеся на денній формі навчання. Це тому, що вам потрібно інвестувати лише 10 годин на тиждень, які легко впораються разом з іншими професійними чи навчальними зобов’язаннями.

Структура Coursera для цієї сертифікації 100% онлайн, і ви можете зручно планувати навчальні сесії. Крім того, курс також доступний основними іноземними мовами, такими як французька, італійська, німецька, російська, іспанська, в’єтнамська, арабська та португальська (бразильська та європейська).

Google і CompTIA: подвійна сертифікація

CompTIA — це престижна ІТ-сертифікація, яка відкриває шлях до ІТ-посад найвищого рівня. CompTIA A+ є золотим стандартом в ІТ-індустрії, якщо роботодавцю потрібно найняти спеціалістів для вирішення проблем віртуальних обчислень, мереж і безпеки обчислювальної інфраструктури.

Після того, як ви навчитеся основам ІТ-технічної підтримки через Coursera на цій сертифікації Google, ви зможете підтвердити свою готовність до роботи, отримавши сертифікат CompTIA A+. Зміст курсу професійного сертифіката Google IT Support ідеально відповідає цілям і навичкам, охопленим останньою версією CompTIA A+.

Отримавши базову сертифікацію фахівця з ІТ-підтримки, ви зможете покращити свою кар’єру та піднятися сходами успіху, отримавши більш спеціалізовані ІТ-сертифікати.

Наприклад, ви можете стати експертом у хмарних обчисленнях або Microsoft Azure. Нижче перегляньте кілька надійних курсів Coursera, які можуть вам допомогти:

Професійний сертифікат служби технічної підтримки IBM: Coursera

Основи хмарних обчислень (Cloud 101): Coursera

Професійний сертифікат служби технічної підтримки IBM: Coursera

Інформаційні технології (ІТ) та основи хмари Спеціалізація: Coursera

Служби та життєві цикли Microsoft Azure: Coursera

Управління ІС/ІТ: Coursera

Вступ до хмарних служб Microsoft Azure: Coursera

Нові технології великих даних: Coursera

Заключні слова

Сертифікати Google завжди були цінною пропозицією для професійного навчання та акредитації. Якщо ви справді плануєте кар’єру фахівця з ІТ-підтримки, немає нічого схожого на професійний сертифікат Google IT Support. І єдиною авторизованою Google платформою для отримання сертифікату є Coursera.

Ви повинні часто використовувати засоби віддаленої підтримки для обслуговування зовнішніх або внутрішніх клієнтів як фахівець з ІТ-підтримки. Дізнайтеся про Zoho Assist зараз, щоб отримати перевагу перед іншими претендентами на роботу.