Як отримати «Продовжувати дивитися» на вершині в Netflix

| | 0 Comments| 10:32 AM
Categories:

Netflix відстежує все, що ви дивитеся. Це робиться зі зрозумілих причин; щоб допомогти вам продовжити фільм чи телешоу з того місця, де ви зупинилися. Це також допомагає вам згадати те, що ви дивилися. Увійшовши в Netflix, ви зможете знайти все, що дивилися, у категорії «Продовжити перегляд». Ця категорія та її позиція на сторінці перегляду Netflix є динамічною. Іноді, коли ви відвідуєте Netflix, він відображатиметься як найвища категорія. В інших випадках це буде набагато нижче на сторінці. Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ця категорія з’являлася вгорі, і ви дивитеся Netflix у Chrome, ви можете використовувати Netflix Continue Watching, щоб завжди показувати категорію Continue Watching вгорі.

Без цього розширення всі категорії Netflix відображаються під пропонованим вмістом на Netflix. Пропонований вміст займає значну частину екрана, а всі інші категорії відображаються під ним. Розширення не переміщує та не видаляє пропонований вміст, однак воно переміщує категорію «Продовжити перегляд» над пропонованим вмістом.

  Створюйте зустрічі, діліться за допомогою SMS та електронної пошти, підтримує RSVP і iCloud

Продовжуйте дивитися зверху

Встановіть Netflix Продовжуйте дивитися з Веб-магазин Chrome. Ось так може виглядати ваша сторінка перегляду Netflix перед встановленням розширення. На знімку екрана нижче категорія «Продовжити перегляд» з’являється безпосередньо під пропонованим вмістом, однак це випадково. Часто тут відображатимуться інші категорії замість «Продовжити перегляд».

Після встановлення розширення ви побачите категорію «Продовжити перегляд», переміщену в саму верхню частину сторінки «Огляд».

Це розширення не є ідеальною ситуацією. В ідеалі категорія «Продовжити перегляд» має відображатися під пропонованим вмістом, але над усіма іншими категоріями. Або це, або має бути можливість приховати пропонований вміст. Цей макет працює, якщо ви хочете, щоб категорія «Продовжити перегляд» з’являлася у верхній частині, але вона не має інтерфейсу, до якого ви звикли. Вам потрібно пам’ятати, що після встановлення цього розширення новим макетом буде категорія «Продовжити перегляд», рекомендований вміст, а потім інші категорії. Також трохи прикро, що для цієї категорії немає коду Netflix, який можна використовувати, щоб перейти безпосередньо до неї.

  Як розводити коней в майнкрафт

Деякий час тому Netflix завжди показував категорію «Продовжити перегляд» угорі. Як ви можете здогадатися, не всі були задоволені цією домовленістю, і Netflix піддався вимогам користувачів. Тепер, здається, не всім приємно прокручувати вниз і шукати категорію, яка доводить, що ви не можете догодити всім. Більш розумним способом контролювати це було б дозволити користувачам вирішувати, чи має ця категорія відображатися вгорі чи ні, за допомогою налаштувань профілю, але це не так.

Це розширення вирішує проблему, якщо ви дивитеся Netflix в Chrome, але якщо ви дивитеся Netflix на Kodi, у додатку Windows 10 UWP або будь-якому з мобільних додатків, нічого не можна зробити.

  Зробіть свій текст легшим для читання, використовуючи 1000 часто вживаних слів