Як отримати портретний режим на Nexus 6P і Nexus 5X

| | 0 Comments| 3:45 AM
Categories:


Змінені версії програми Google Camera увімкнули функції лише Pixel на телефонах без Pixel. Наприклад, Camera HDR+ — це порт офіційного додатка Camera, який додає ретушування фільмів і обличчя на непіксельні пристрої. Іншою функцією лише для пікселів у додатку Камера є портретний режим. Це те саме, що є у користувачів iPhone, за винятком того, що їм потрібно купити iPhone 7/7 Plus або новішу модель. Google додала цю функцію до телефонів Pixel за допомогою програмного забезпечення. Ви можете отримати портретний режим на Nexus 6P або Nexus 5X із камерою NX.

Камера NX це ще одна портована версія офіційного додатка Камера. Ця конкретна версія може додати портретний режим до Nexus 6P і Nexus 5X за умови, що на них працює Oreo. Користувачі з іншими пристроями під керуванням Oreo також могли використовувати портретний режим за допомогою цієї програми, але немає остаточного списку, які інші пристрої зможуть використовувати портретний режим після встановлення Camera NX. Якщо ви збираєтеся випробувати його на своєму пристрої, переконайтеся, що ви використовуєте Oreo.

  Виправлено високе використання ЦП Ntoskrnl.exe

Портретний режим на Nexus 6P і Nexus 5X

Завантажте Camera NX apk і завантажте його. Відкрийте панель додатків, і вона має відображатися як окрема програма, тобто вона не буде замінювати програму Камера за замовчуванням на вашому телефоні.

Відкрийте Camera NX і торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті. На панелі навігації виберіть «Портрет». Перейдіть на передню камеру, відцентруйте себе у видошукачі камери та торкніться кнопки зйомки. Дайте програмі кілька секунд, щоб обробити фотографію. Це досить швидко, а обробка займає менше часу, ніж HDR-фото.

Відкрийте програму «Фотографії», і всі портретні фотографії з’являться зі значком, що показує, що є дві фотографії. Торкніться фотографії, щоб переглянути її. Результати досить хороші, і шкода, що Apple наполягає на тому, щоб користувачі оновили обладнання, коли ви можете отримати портретний режим на непідтримуваному iPhone.

  Як використовувати Google Assistant зі своїм Roku

Камера NX робить звичайну фотографію та фотографію в портретному режимі. Ви можете перемикатися між ними, торкнувшись відповідного ескізу внизу фотографії.

Експортувати на робочий стіл

Фотографії в портретному режимі можна скопіювати зі сховища вашого пристрою на робочий стіл. Зображення зберігаються в папці DCIM за замовчуванням і є файлами JPG. Однак вони називаються трохи інакше. Знайдіть фотографії зі словом ПОРТРЕТ у назві та скопіюйте їх на робочий стіл. Ви можете переглянути фото в портретному режимі в будь-якому стандартному додатку для перегляду фотографій.