Як отримати повноекранне відео в Instagram

Categories:

Instagram — це мережева онлайн-програма, яка допомагає спілкуватися між користувачами з усього світу. Багато людей використовують його для маркетингу, бізнесу, створення портфоліо тощо. Instagram — це універсальний додаток, який можна використовувати для багатьох цілей, таких як розваги, онлайн-маркетинг, комерційні підприємства, просування магазинів і продуктів, вплив на людей, створення контенту тощо. Сьогодні , Instagram користується величезним попитом серед творців контенту, оскільки він допомагає творцям покращити свій профіль, що сприяє зростанню їхнього бізнесу. Крім того, його також використовують мільйони користувачів, щоб продемонструвати своє повсякденне життя, а також прекрасні моменти серед своїх друзів, підписників тощо за допомогою відео, фотографій тощо. Отже, Instagram нещодавно покращив свої функції відображення та надає широкий вибір розмірів, щоб користувачі могли завантажувати свої відео та фотографії в найкращій якості. Ви навіть можете завантажувати відео, які заповнять весь екран Instagram. Якщо ви хочете завантажувати повноекранні відео в Instagram, щоб отримати найвищу якість відео в Instagram, тоді ви знаходитесь у правильному місці. Ця стаття надасть вам всю необхідну інформацію, щоб отримати повноекранне відео в Instagram і зробити мої відео на екрані Instagram.

Як отримати повноекранне відео в Instagram

У цій статті ви дізнаєтесь, як отримати повноекранне відео Instagram і зробити мій екран Instagram відповідним. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Instagram переходить на весь екран?

Так, Instagram нещодавно запустив повноекранний режим відображення після того, як отримав багато скарг від користувачів щодо покращення якості відображення, оскільки Instagram споживає багато мобільних і мережевих даних. Іншими словами, він представив більше різноманітних пропорцій або розмірів для відображення та завантаження фотографій і відео в різних режимах.

Чи є повноекранне оновлення Instagram?

Так, нещодавно Instagram запропонував повноекранне оновлення, як згадувалося раніше. Спочатку він надавав лише один розмір або співвідношення сторін для відображення та завантаження фотографій і відео. За замовчуванням співвідношення сторін було 1:1, що надавало фотографіям і відео квадратну форму. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як заповнити весь екран в Instagram для відео.

  Як змусити відео відтворюватися в Instagram Story

Чи можете ви переглядати відео в Instagram на весь екран?

Так, ви можете переглядати відео Instagram у повноекранному режимі, які завантажуються у форматі 4:5 або в портретному режимі, оскільки цей режим займає більшу частину простору стрічки. Подібним чином, для роликів, IGTV та історій, відео слід публікувати у форматі 16:9, щоб переглядати відео Instagram у повноекранному режимі. В Instagram доступні різні розміри для перегляду відео у вашій стрічці. Різні співвідношення сторін для відеоканалу: 1:1, 4:5 і 16:9. Іншими словами, надані розміри є квадратними, портретними та альбомними.

Чому Instagram не на весь екран?

Instagram нещодавно додав кілька варіантів співвідношення сторін для перегляду та завантаження публікацій, відео, історій тощо. Раніше лише одне традиційне співвідношення сторін 1:1 було доступне для публікації та перегляду стрічки в Instagram. Тому дописи були недоступні в повноекранному режимі. Після нещодавніх змін і наявності нових пропорцій, якщо ви все ще не можете переглядати або публікувати канал на весь екран, це може бути з кількох причин. Деякі з можливих причин наведено нижче.

  • Можливо, ви не оновили Instagram. Отже, ви все ще маєте працювати зі старішою версією Instagram, яка забезпечує лише співвідношення сторін 1:1. Тому вам слід оновити свій Instagram або перевстановити його на своєму пристрої.
  • Можливо, ви не вибрали більший формат, який зазвичай становить 16:9, перед тим, як завантажити свою фотографію в історію або стрічку Instagram.
  • Можливо, ви переглядаєте стрічку Instagram у стандартному режимі відображення, який використовує звичайне співвідношення сторін 1:1. Отже, вам слід увімкнути повноекранний режим Instagram, щоб переглядати його вміст на весь екран.

Це були деякі з причин, які могли бути причиною недоступності Instagram в повноекранному режимі.

Чому моє відео в Instagram обрізане?

Instagram за замовчуванням дозволяє публікувати відео в ландшафтному режимі. Альбомний режим має співвідношення сторін 1,91:1; з іншого боку, портретний режим має співвідношення сторін 4:5. Тому, якщо ви хочете опублікувати своє відео в портретному режимі, ваше відео має мати співвідношення сторін 4:5. Якщо ваше відео перевищує співвідношення сторін 4:5 у портретному режимі або 1,91:1 у альбомному режимі, ви повинні обрізати своє відео або опублікувати його іншим способом в Instagram.

Чому моя історія в Instagram не відображається на весь екран?

Однією з головних причин, чому ваша історія в Instagram недоступна на весь екран, є те, що фотографія чи відео, які ви зняли за допомогою камери телефону, несумісні зі співвідношенням сторін 16:9. Можливо, тому ваша історія в Instagram не відображається в повноекранному режимі. Тому вам слід знімати фотографії чи відео в ширшому куті зору, щоб відповідати історії Instagram.

  Чи можете ви видалити Facebook і зберегти Instagram?

Як отримати повнорозмірні відео в Instagram?

Instagram пропонує різні варіанти публікації відео на своїй платформі. Різні способи публікації відео на платформі Instagram включають стрічку, IGTV, барабани та історії.

  • Для публікації відео в стрічці у вас буде 3 типи пропорцій або розмірів на вибір. Співвідношення сторін 1:1, 4:5 і 16:9 для 3 режимів: IGTV, барабани та історії відповідно.
  • Найкраще підходить для повноекранного перегляду відео Instagram – 9:16.
  • Типовий розмір, який найкраще підходить для публікації відео в стрічці Instagram, становить 4:5, оскільки він займає більшу частину місця.

Як ви публікуєте повноекранне відео в Instagram? Як ви публікуєте відео в Instagram на весь екран?

Давайте подивимося, як публікувати повноекранне відео в Instagram.

Примітка: у наведеному нижче методі показано завантаження відео у портретному форматі або форматі 4:5, яке найкраще підходить для публікації повноекранних відео в Instagram.

1. Відкрийте програму Камера на телефоні.

2. Тримайте телефон у вертикальному положенні, щоб знімати відео в портретному режимі (4:5).

3. Відкрийте програму Instagram на своєму Android або iOS пристрій.

4. Натисніть на Значок плюс.

5. Виберіть ПОСТ вкладка.

6. Виберіть записане портретне відео з галереї телефону.

7. Відредагуйте записане відео за допомогою доступних опцій редагування.

8. Торкніться опції Далі.

9. Натисніть «Поділитися».

Як я можу завантажити повне відео в Instagram без обрізання?

Instagram зазвичай обрізає відео за межами співвідношення сторін 4:5. І оскільки ви не хочете втратити частини свого відео, вам слід виконати наведені вище дії.

Як заповнити весь екран в Instagram?

Як згадувалося вище, ви можете заповнити весь екран Instagram, вибравши відповідне співвідношення сторін або розмір для фотографій і відео, які ви хочете завантажити. Ви також можете використовувати деякі додатки або веб-сайти, щоб змінити розмір відео для своїх роликів і IGTV, щоб отримати повноекранний відеодопис. Один із таких веб-сайтів, який використовується для зміни розміру відео, відомий як веб-сайт Kapwing. Щоб скористатися веб-сайтом Kapwing, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте Веб-сайт Kapwing у вашому браузері.

2. Клацніть опцію Почати роботу.

3. Увійдіть, використовуючи свій обліковий запис Google або адресу електронної пошти.

4. Натисніть опцію «Створити новий проект».

5. Виберіть співвідношення сторін 9:16.

6. Потім натисніть вкладку «Додати медіа».

7. Натисніть опцію «Натисніть, щоб завантажити».

8. Перегляньте папки та файли на вашому ПК чи ноутбуці та виберіть потрібне відео, яке ви хочете завантажити.

  Чи стежить Instagram за обліковими записами випадковим чином?

9. Клацніть Завантажити медіа, щоб змінити розмір.

10. Використовуйте параметри редагування для редагування відео.

11. Натисніть опцію «Експорт проекту».

12. Потім натисніть опцію «Експортувати як MP4».

Таким чином, ваше відео буде завантажено на ваш пристрій, а потім ви зможете завантажити відео зі зміненим розміром на барабани Instagram, IGTV або історії.

Як отримати повний екран в Instagram? Як отримати повноекранне відео в Instagram?

Прочитайте та виконайте наведені вище дії, щоб отримати повноекранне відео на IG.

Як заборонити Instagram обрізати мої відео?

Як згадувалося вище, ви повинні завантажити відео зі зміненим розміром в Instagram, щоб Instagram не обрізав ваші відео. Для завантаження відео на платформу Instagram найкраще підходить співвідношення сторін 4:5 і 9:16.

Як зробити Instagram повноекранним на моєму телефоні?

Зараз розмір екрана Instagram не займає весь розмір екрану телефону в деяких смартфонах, як-от Redmi, Oppo тощо. Це відбувається в основному після оновлення програми Instagram на цих телефонах Android, оскільки розмір екрана не відповідає розміру всього екрана. . Є деякі пропозиції щодо повернення до старішої версії програми Instagram, щоб усунути помилку, яка спричиняє цю проблему. Але вам також не сподобається втрачати останні функції IG, до яких ви звикли. Тому краще дочекатися, поки Instagram повідомить користувачам про оновлення з цього питання.

Примітка. Деякі звіти посилаються на те, що Instagram працює над функцією повноекранної стрічки та тестує її, щоб зробити мій екран Instagram відповідним.

Як зробити так, щоб мій екран Instagram відповідав розміру?

Як згадувалося вище, зачекайте, поки команда Instagram запустить функцію повноекранної стрічки, щоб зробити мій екран Instagram відповідним.

Чи можу я переглядати зображення профілю Instagram на весь екран?

Ні, ви не можете переглядати повноекранне зображення профілю Instagram у програмі IG.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як отримати повноекранне відео Instagram і заповнити весь екран Instagram з докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.