Як отримати оновлення Windows 10 Creators

Зараз квітень, і відбувається оновлення Windows 10 Creators Update. Корпорація Майкрософт офіційно оголосила дату випуску оновлення Creators Update і пролила трохи світла на те, як відбуватиметься випуск. Як і у випадку з ювілейним оновленням, розгортання буде повільним. Користувачі на новіших пристроях отримають оновлення першими. Ви можете почекати, поки оновлення стане доступним для вас, але це може зайняти до двох місяців. Хороша новина, якщо ви вже використовуєте Windows 10, ви можете примусово оновити за допомогою Помічника оновлення або отримати ISO. Ось як.

Що тобі потрібно

Ваш ПК або ноутбук під керуванням Windows 10
Помічник оновлення версії 28085: Завантажити тут (завантаження почнеться негайно)

Кілька запобіжних заходів

Переконайтеся, що всі доступні оновлення встановлено у вашій системі. Щоб бути в безпеці, почніть процес завантаження й оновлення зі свого облікового запису адміністратора, а не з локального облікового запису чи облікового запису без адміністратора. Помічник оновлення завантажить та встановить оновлення Windows 10 Creators. Якщо ви використовуєте локальний обліковий запис для оновлення. програма запитатиме права адміністратора, перш ніж почне завантажувати файли та перед встановленням оновлення. Тим не менш, все ще можливо, оновлення може стати невдалим. Найкраще використовувати обліковий запис адміністратора.

Якщо в минулому у вас виникали проблеми з оновленнями Windows, зокрема з ювілейним оновленням, було б гарною ідеєю створити резервну копію системи та/або створити точку відновлення на випадок, якщо ситуація піде на південь.

Завантажте оновлення Creators через Update Assistant

Запустіть програму Update Assistant. Він розповість вам, яка поточна версія Windows 10 у вашій системі та до якої ви будете оновлені. Оновлення Creators Update — версія 15063. Натисніть кнопку «Оновити зараз» унизу праворуч.

Він перевірить, чи відповідає ваш ПК мінімальним вимогам для оновлення.

І завантаження почнеться після короткого зворотного відліку. Ви можете натиснути «Далі» та взагалі пропустити зворотний відлік.

Ви можете використовувати свою систему під час завантаження оновлення. Помічник оновлення згорнеться в системний трей. Ви можете відкрити його з системного трея, щоб перевірити хід завантаження.

Щойно оновлення почнеться, ви не зможете використовувати свою систему, доки воно не буде завершено. Якщо ви в середині чогось, краще завершити це, перш ніж почати інсталяцію Creators Update.

В ідеалі, якщо оновлення не вдасться, помічник оновлення відкотить його та поверне вас до версії ювілейного оновлення. Ваші файли залишаться там, як і всі ваші програми. Оновлення, незалежно від того, було воно успішним чи ні, залишить ваші файли та програми недоторканими.

Завантажте Windows 10 Creators Update ISO

Microsoft також зробила доступним Windows 10 Creators Update ISO. Ви можете завантажити його, якщо ви підробите агент користувача свого браузера, щоб ваші системи Microsoft не могли запустити інструмент створення медіа. Це дуже простий процес, який ми детально описали тут.

Після того, як ви підробите свій агент користувача, завантажте Windows 10 Creators Update ISO за посиланням нижче. Посилання буде дійсним лише 24 години. Щоб встановити його, вам доведеться записати ISO на USB. Це призведе до чистої інсталяції Windows 10.

Завантажити Creators Update ISO

Якщо вам цікаво, що нового в цьому оновленні для звичайного користувача, перегляньте наш список нових функцій у оновленні Creators.