Як отримати оновлення Spring Creators

Windows 10 Spring Creators Update тепер доступний у всьому світі. Користувачі зможуть отримати оновлення Spring Creators за допомогою оновлень Windows, однак для кожного оновлення може знадобитися трохи часу. Випуск залежить від того, як ви зазвичай отримуєте оновлення, тобто якщо останнє значне оновлення функцій було випущено через кілька місяців або кілька місяців, це оновлення, швидше за все, буде відповідати набору.

Windows Update

Щоб перевірити, чи доступне оновлення, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Оновлення та Безпека. На вкладці Windows Update перевірте наявність нових оновлень. Швидше за все, нове оновлення доступне або воно вже завантажено та очікує на встановлення. Якщо так, все, що вам дійсно потрібно зробити, це натиснути кнопку «Встановити зараз». Установка може зайняти від тридцяти хвилин до двох годин.

Ми наполегливо рекомендуємо вам ознайомитися з нашою публікацією про підготовку системи до основного оновлення функцій, перш ніж ви вирішите отримати Spring Creators Update через оновлення Windows.

Інструмент створення медіа

Якщо ви хочете отримати Spring Creators Update прямо зараз і не хочете чекати, поки Microsoft випустить його для вас, ви можете примусово виконати оновлення. Все, що вам потрібен, це інструмент створення медіа, і цього разу Microsoft розумно випустила Spring Creators Update за допомогою цього інструменту.

З попередніми оновленнями функцій, Media Creation Tool EXE все ще називався Media Creation Tool. Єдиний спосіб дізнатися, яку збірку Windows 10 він завантажить, — це перевірити версію програми. Однак цього разу, коли ви завантажите інструмент, він збережеться під назвою mediacreationtool1803.exe.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити інструмент і використовувати його для оновлення поточного ПК до Spring Creators Update. Інструмент оновить поточну інсталяцію, але ви можете використовувати його для чистої інсталяції.

Обов’язково виберіть правильну версію та тип архітектури, коли ви завантажуєте Spring Creators Update за допомогою цього інструмента. Якщо ви використовуєте 32-розрядну версію, ви не зможете оновитися до наступної версії, якщо ви завантажили 64-розрядну версію. Також переконайтеся, що ви придбали правильне видання, наприклад Home або Professional.

Коли ви оновлюєтеся за допомогою засобу створення медіа, усі ваші програми та файли залишаються недоторканими. В обох типах оновлень папка Windows.old буде створена на вашому диску Windows (зазвичай диск C). Це дозволить вам повернутися до попередньої версії протягом 30 днів, тому переконайтеся, що ви не видаляєте її, доки не переконаєтеся, що нове оновлення працює безперебійно.