Як отримати нічний режим на iPhone SE 3

iPhone SE 3 оснащений потужним процесором A15 Bionic і камерою на 12 Мп. Однак Apple чомусь вирішила не включати функцію нічного режиму в камеру для iPhone SE 3. Це дивно, оскільки більшість смартфонів сьогодні мають якийсь вбудований нічний режим, щоб робити кращі фотографії. умови слабкого освітлення. Хоча тільки Apple може відповісти, чому вона відмовилася від функції фотографування при слабкому освітленні, вам не зовсім пощастило. Ось як ви можете отримати нічний режим на iPhone SE 3.

Як використовувати нічний режим на iPhone SE 2022

Як робити нічні фотографії на iPhone SE 3

Найкращий спосіб отримати функцію нічного режиму iPhone на iPhone SE 3 – це використовувати додаток Neural Cam. Додаток працює дуже добре і дозволить вам робити вражаючі фотографії при слабкому освітленні за допомогою iPhone SE.

  • Відкрийте програму Neural Cam (безкоштовно) на своєму iPhone.
  • Вам насправді не потрібно налаштовувати параметри, попередньо встановлені в програмі. Просто клацніть зображення об’єкта, який ви хочете зняти, і Neural Cam зробить все інше.

Ось порівняння зображення при слабкому освітленні, зробленого зі стандартної камери (ліворуч) і програми Neural Cam (праворуч).

Нейронна камера

Очевидно, якщо потрібно, ви можете налаштувати купу речей у Neural Cam, включаючи режим зйомки, кількість кадрів, експозицію, налаштування яскравості та баланс білого, щоб отримати саме той знімок, який ви хочете.

  Як надіслати оновлення місцезнаходження в групову розмову Skype

Neural Cam дозволяє знімати у форматах JPEG, HEIC і TIFF, а також ви можете вибрати роздільну здатність зображення, а також змінити ряд налаштувань камери. Програма працює дуже добре, і хоча безкоштовної версії більш ніж достатньо для більшості випадків використання, якщо вам потрібні деякі з розширених функцій, які пропонує Neural Cam, ви також можете отримати платну версію програми.

Найкращі програми для камери в нічному режимі для iPhone SE 2022 року

Незважаючи на те, що додаток Neural Cam є майже найкращим варіантом, який ми знайшли під час нашого тестування, якщо ви шукаєте інші варіанти, ми вам допоможемо. Ось деякі інші програми камери в нічному режимі для iPhone SE 2022, які ви можете спробувати.

1. ProCam 8

ProCam — це багатофункціональний додаток для камери для iPhone. Додаток оснащено ручними елементами керування, які дозволяють робити високоякісні зображення при слабкому освітленні. Завдяки функції запобігання тремтіння, він також запобігає випадковим трясінням зіпсувати ваші майже ідеальні знімки. Однією з головних моментів цієї програми є система прокручування та степперів, натхненна DSLR-камерами. Крім того, ProCam 8 також має портретний режим, що дозволяє робити приголомшливі фотографії з ефектами боке. Більше того, це навіть допоможе вам обрамити свої фотографії за допомогою безлічі сіток кадрування, доступних прямо в додатку, щоб щоразу отримувати найкращі знімки. Хоча ціна 8 доларів ставить ProCam в категорію дорогих, ви не помилитеся з широким набором інструментів, якими він може похвалитися.

  Як розпізнати відбитки пальців Touch ID

Встановити: ($7,99)

2. Камера NightCap

NightCap вирішує завдання, коли справа доходить до фотографування при слабкому освітленні та нічних фотографіях на iPhone SE 3. Завдяки тривалому витримці програма камери може отримувати яскравіші фотографії при слабкому освітленні. Додаток використовує штучний інтелект, щоб встановити необхідний фокус і експозицію для яскравішого знімка. Примітно, що він також пропонує ручне керування за допомогою акуратного налаштування на основі жестів. Крім усього іншого, NightCap має унікальні режими астрономії, щоб ви могли знімати зірки, і дозволяє записувати відео за допомогою спеціального нічного режиму. Поєднайте це з 8-кратним зумом, а також 4-кратним вищим значенням ISO, і це стане зручним фото для вашого iPhone SE 3.

Встановити: (2,99 дол. США)

3. BlackSight: камера в нічному режимі

BlackSight охоплює всі основи, щоб бути спроможною програмою камери в нічному режимі для вашого iPhone SE 3. Крім того, програма камери також пропонує пристойну безкоштовну версію, щоб ви могли робити нічні знімки на вашому iPhone без необхідності витрачати гроші. Він сумісний з усіма камерами, включаючи передню та задню. Таким чином, ви також можете використовувати його для зйомки яскравіших селфі в умовах слабкого освітлення. Зокрема, він забезпечує ручне фокусування та дозволяє коригувати баланс білого, щоб зменшити жовтуватий відтінок. Проте, родзинкою цієї програми є режим штатива, який дозволяє робити яскравіші та безшумні фотографії в дуже темному середовищі. Зверніть увагу, що безкоштовна версія камери BlackSight залишає водяний знак на знятих фотографіях. І якщо ви хочете видалити водяний знак, вам потрібно буде викласти 4 долари.

  Як вимкнути або видалити анімацію PowerPoint

Встановити: (Безкоштовно, видалити водяний знак за $3,99)

4. Нічні очі

Якщо ви хочете покращити фотографію при слабкому освітленні на своєму iPhone, не витрачаючи гроші, Night Eyes може стати гідним суперником. Додаток для камери легкий і має кілька барвистих фільтрів, які покращують зовнішній вигляд ваших знімків. Більше того, він має три режими посилення та забезпечує до 10-кратного цифрового збільшення. Не дивно, що він отримав 4,4 зірки з 5 з майже 12 тисяч оцінок.

Встановити: (безкоштовно, з покупками в додатку)

Отримайте нічний режим на iPhone SE 3 за допомогою цих програм

Ось як ви можете отримати нічний режим iPhone на своєму iPhone SE 3. Ми включили безкоштовні, а також деякі платні програми, які можуть робити дивовижні фотографії при слабкому освітленні практично на будь-якому iPhone, так що продовжуйте і знімайте всю ніч- фотографії часу, які ви хотіли зробити. Отже, який додаток ви віддаєте перевагу використовувати для фотографування при слабкому освітленні на своєму iPhone? Повідомте нам свої думки в коментарях.