Як отримати номер Google Voice

| | 0 Comments| 12:56 PM
Categories:

Шукаєте найкращий протокол передачі голосу через Інтернет (VoIP) для бізнес-дзвінків? Ви можете випробувати бізнес-план Google Voice протягом 14 днів. Щоб дізнатися, як отримати номер Google Voice, прочитайте нижче.

Мобільний оператор або стаціонарний телекомунікаційний зв’язок супроводжується проблемами, такими як зона покриття, збій мережі, обмежені функції для використання в бізнесі тощо. Тому люди переходять на VoIP для зручності та кращого покриття.

На ринку існує багато варіантів VoIP. Одним із таких є номер Google Voice для особистого чи бізнес-користування. Ця стаття охоплює різні аспекти служби Google Voice, щоб ви могли прийняти правильне рішення для бізнесу чи вдома.

Що таке Google Voice?

Google Voice – це телекомунікаційна послуга в Інтернеті, широко доступна та дуже популярна в США. Як і звичайні мобільні та стаціонарні телефони, Google Voice підтримує телефонні дзвінки, текстові повідомлення, переадресацію викликів і голосову пошту.

Ви можете підключити один номер Google Voice до кількох пристроїв, щоб уникнути пропущених викликів. Крім того, ви можете отримати один номер безкоштовно для особистого користування, якщо ви отримуєте його зі США та дзвоните на номери в США та Канаді. Деякі номери США та Канади можуть стягувати плату за 1 цент за хвилину.

Google Voice сумісний зі смартфонами, планшетами, Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari та Google Chrome OS.

Чи підходить Google Voice для особистого чи бізнес-користування?

Google Voice доступний для особистого та бізнес-користування. Дізнайтеся більше про різні типи випадків використання нижче:

Особисте використання

Індивідуальне використання Google Voice досить просте. Він працює як другий номер телефону. Крім того, якщо ви дуже стурбовані конфіденційністю даних, ви можете використовувати цей номер для отримання дзвінків, не повідомляючи свій особистий номер мобільного або домашнього телефону.

Крім того, якщо ви любите подорожувати та хочете завжди залишатися на зв’язку з домом, ви можете отримати Google Voice. Це працює через Інтернет. Таким чином, ви можете здійснювати дзвінки, використовуючи лише Wi-Fi Інтернет.

Хоча дзвінки в межах США та Канади безкоштовні, ви повинні придбати кредит для міжнародних дзвінків. Перелік тарифів на міжнародні дзвінки можна знайти тут. Ви можете отримати кредити в таких номіналах, як $10, $25, $50 тощо.

Приємно знати, що вимагати номери Google Voice можна безкоштовно. Ви повинні дзвонити, приймати дзвінки або надсилати текстові повідомлення принаймні раз на шість місяців, щоб залишатися активним. Ви можете будь-коли змінити свій номер Google Voice.

Ділове використання

Ви можете найкраще використовувати службу Google Voice для малого та середнього бізнесу. Існують різні тарифні плани для бізнес-цілей залежно від обсягу дзвінків. Детальніше про це нижче в цій статті.

Однак ви повинні зареєструвати платний обліковий запис Google Workspace, щоб отримати номер Google Voice для ділових цілей. Оплата за номери Google Workspace і Google Voice буде окремою. Тому може здатися, що ви платите більше. Але якщо ви зможете використовувати всі функції Google Workspace, ви побачите, що це заощадить ваші гроші у вашому бізнесі.

  Як встановити Smart Lock

Функції Google Voice для малого бізнесу

Коли ви додаєте службу Google Voice до своєї підписки на Google Workspace, ви отримуєте численні телекомунікаційні функції. Однак модними є такі:

Переадресація виклику

Ваша команда обслуговування клієнтів може переадресовувати дзвінки з одного номера на інший у межах компанії. Однак переадресація дзвінків працює з мобільних телефонів і комп’ютерів.

Автоматизовані телефонні оператори

Google Voice для бізнесу оснащено автоматизованими операторами на основі штучного інтелекту. Автовідповідач може відтворювати меню маршрутизації в IVR, щоб клієнти могли зв’язатися з потрібним відділом.

Володіння номером телефону вашої компанії

Підприємства володіють своїми номерами. Коли працівники залишають компанію, вони більше не мають доступу до номерів.

Інтеграція з Google Meet і Календарем

Ви можете використовувати Google Meet для відеодзвінків у Google Voice. Крім того, ви можете синхронізувати Google Voice і Google Calendar, щоб направляти вхідні дзвінки на голосову пошту, якщо ваш розклад заброньовано.

Транскрибовані голосові повідомлення

Google Voice автоматично транскрибує всі голосові повідомлення та пересилає їх на електронну пошту.

Перенесення номерів телефонів

Ви можете перенести існуючі номери компаній у Google Voice.

Дзвінкові групи

Групи виклику — це бета-програма, націлена на підприємства, яким потрібна гаряча лінія для обслуговування клієнтів або технічної підтримки. Ви можете перенаправляти одночасні дзвінки кільком агентам, які надходять на один номер служби підтримки від різних клієнтів.

Звіти про дзвінки

Звіти про виклики допомагають дізнатися про використання та тенденції підписок Google Voice.

Інтегровані текстові повідомлення CRM

Ви можете інтегрувати Google Voice із бізнес-системами CRM, щоб отримувати текстові повідомлення безпосередньо у своїх системах ERP/CRM.

Як отримати номер Google Voice для особистого користування

Щоб отримати номер Google Voice безкоштовно, виконайте наведені нижче дії. Ви повинні перебувати в США, щоб побачити наведені нижче варіанти:

#1. У браузері Chrome або Mozilla увійдіть у свій обліковий запис Google.

#2. Після входу відвідайте портал Google Voice.

#3. Переконайтеся, що у вас під рукою стаціонарний або мобільний телефон у США.

#4. Виберіть екран номера Google Voice і введіть назву регіону, код або назву міста.

#5. У вікні пошуку з’явиться розкривний список доступних номерів Google Voice. Виберіть один із цього списку, натиснувши кнопку Вибрати.

#6. Тепер на наступному екрані ви побачите повідомлення «Ви вибрали (765) 396-0018». Там натисніть «Підтвердити».

#7. Тепер ви маєте побачити спливаюче вікно «Введіть номер для посилання» — введіть тут наявний номер телефону, щоб отримати 6-значний код для активації Google Voice.

#8. Пам’ятайте, що Google переадресовуватиме всі дзвінки на цей пов’язаний номер, коли веб-програма Google Voice або мобільна програма перебувають у режимі офлайн.

#9. Натисніть «Надіслати код», щоб підтвердити. Після цього у веб-переглядачі відкриється веб-програма Google Voice.

Як отримати Google Voice для бізнесу

Ось як ви можете отримати його для своєї організації:

 • Увійдіть у свій обліковий запис Google Workspace зі свого робочого або навчального облікового запису.
 • Переконайтеся, що ви маєте права адміністратора Google Workspace, яким будете користуватися.
 • Відвідайте портал Google Voice для бізнесу.
 • Виберіть будь-який тарифний план і натисніть «Вибрати».
 • Тепер Google проведе вас через кроки налаштування Google Voice для бізнесу, які подібні до кроків, згаданих у розділі «Як отримати номер Google Voice».
  Зверху вниз проти Підхід «знизу вгору»: відмінності

Тарифні плани Google Voice

Google Voice для бізнесу доступний у 14 країнах. Це в основному в Європі та Америці. Деякі популярні країни: США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Данія тощо.

Зараз Google пропонує три типи планів передплати. Це:

 • Google Voice for Business Starter за 10 доларів США за користувача на місяць
 • Google Voice for Business Standard за 20 доларів США за користувача на місяць
 • Google Voice for Business Premier за 30 доларів США за користувача на місяць

Ви можете вибрати стандартний план для стартапів, мікро- та малих підприємств. Він пропонує бізнес-орієнтовані послуги, як-от необмежену кількість місць розташування всередині країни, необмежену кількість текстових повідомлень, транскрипцію голосової пошти, інтеграцію Google Meet, переадресацію викликів, групи виклику, підтримку ATA, підтримку стаціонарного телефону, запис дзвінків користувача тощо.

Середнім і великим компаніям слід використовувати план передплати Premier, оскільки він пропонує необмежену кількість користувачів, внутрішні та міжнародні місця. Він включає в себе всі бізнес-послуги з пакетів Starter і Standard. Додаткові сервіси — BigQuery та автоматичний запис розмов.

Варто відзначити, що наведені вище тарифні плани не включають плату за підписку на Google Workspace.

Плюси і мінуси Google Voice

плюси

 • Налаштуйте один робочий номер телефону та відповідайте з будь-якого пристрою.
 • Спеціальний і автоматичний запис дзвінків допоможе вам стежити за командами підтримки клієнтів.
 • Вільні США та Канада телефонують із США.
 • Дешевші міжнародні дзвінки.
 • Легко інтегрується з іншими додатками Google Workspace.
 • Інтегрується з багатьма бізнес-додатками, такими як CRM та ERP.
 • Збережіть існуючі телефонні лінії компанії, перенісши їх усі на Google Voice.
 • Audio Caller ID записує ім’я нового абонента, щоб агенти могли легко спілкуватися з новими клієнтами.
 • Перемикання пристроїв під час розмови відбувається без перерв і без зусиль.
 • Працює через інтернет. Таким чином, збоїв у мережі практично немає.

мінуси

 • Google Voice для бізнесу доступний лише в 14 країнах, включаючи США та Канаду.
 • Незалежно від того, чи використовуєте ви діловий чи особистий план, екстрені виклики не доступні в Google Voice.
 • Оскільки це послуга VoIP, якщо на деякий час буде відключено Інтернет, ваші бізнес-клієнти не зможуть зв’язатися з усіма номерами Google Voice, якими ви володієте.
 • Якщо ваш бізнес покладається на Microsoft, Facebook або інші сторонні робочі простори, ви повинні перенести робочі процеси та дані в Google Workspace.

Альтернативи Google Voice

Щоб зрозуміти, чи є Google Voice більш вигідним, вам потрібно переглянути деякі альтернативи Google Voice. Нижче наведено кілька гідних альтернатив Google Voice. Перегляньте наведені нижче функції, щоб прийняти зважене рішення.

MightyCall

MightyCall — це хмарне рішення, яке малі підприємства можуть використовувати для керування корпоративними комунікаціями. Це покращує ваш бізнес, допомагаючи здійснювати та приймати телефонні дзвінки на бажаному пристрої. Надійний. Його час безперебійної роботи становить 99,99%, тож ви знаєте, що ваше ділове спілкування буде безперебійним.

Це рішення також пропонує безпеку світового рівня, що робить його. Він використовує 256-бітове шифрування та преміальні (EV) сертифікати SSL, які забезпечують конфіденційність ваших телефонних дзвінків. MightyCall використовує центри обробки даних AWS для захисту даних найвищого рівня.

Ви навіть можете використовувати цей номер для виклику екстрених номерів, наприклад 911. Ця платформа також підтримує інтеграцію з такими популярними програмами, як Zoho, Salesforce, Hubspot тощо.

  Як зупинити відстеження електронної пошти в Gmail

Ось список інших можливостей цієї платформи:

 • Безкоштовні, місцеві та міжнародні номери
 • Переадресація викликів
 • Веб-телефон
 • Музика під час утримання викликів
 • Робочий час маршрутизації дзвінків
 • Багаторівневий IVR
 • Автоприймач
 • Розширення користувача
 • Конференц-зв’язок
 • Історія дзвінків і запис дзвінків

JustCall

Що стосується хмарної телефонної системи для представників, JustCall може допомогти вам підвищити продуктивність. Малі та середні підприємства, які шукають програмне забезпечення контакт-центру, обирають це рішення через низку корисних функцій. Щоб налаштувати цю телефонну систему, знадобиться лише кілька хвилин, а керування підтримкою по телефону також відбувається швидко та гладко.

JustCall дозволяє миттєво отримати новий номер телефону в понад 70 країнах. Крім того, ви можете перенести свій наявний номер і контакти, щоб скористатися його послугами. Здійснювати та приймати телефонні дзвінки з цього номера легко за допомогою настільних, мобільних і веб-додатків.

Користувачі можуть легко інтегрувати його з більш ніж 100 CRM і додатками, включаючи Zoho, Slack, Zendesk, Pipedrive, Slack, Intercom і Agile. Додатковими функціями JustCall є:

 • IVR, розумна маршрутизація викликів
 • Живий моніторинг дзвінків
 • СМС боти
 • Автоматизовані журнали викликів
 • Плавне створення робочих процесів для команд продажів і підтримки
 • СМС та дзвінки
 • Відстеження телефонних дзвінків

Віртуальний номер телефону: Grasshopper

Якщо ви малий бізнес і шукаєте віртуальну телефонну систему, Grasshopper — ідеальне рішення для вас. За допомогою цієї послуги ви можете підключити номер телефону вашої компанії до віртуальної телефонної системи.

Він оснащений усіма функціями потужної телефонної системи, і вам навіть не потрібно витрачати гроші на додаткові пристрої.

Ця програма зберігає конфіденційність вашого особистого номера, водночас повідомляючи, коли телефонує компанія. Таким чином, ви можете підготуватися з найкращим голосом і увагою перед отриманням ділового дзвінка.

Grasshopper також пропонує функцію розширення, щоб перенаправляти абонентів до потрібного відділу. Крім того, це рішення доступне через настільні та мобільні додатки, які гарантують, що ви ніколи не пропустите дзвінок чи повідомлення, незалежно від місцезнаходження. Деякі основні функції Grasshopper включають:

 • Переадресація викликів
 • Голосова пошта та транскрипція голосової пошти
 • Контроль вхідних дзвінків
 • Миттєва відповідь та індивідуальні привітання
 • Переадресація виклику
 • Одночасна обробка викликів

Поширені запитання про Google Voice

Скільки номерів Google Voice ви можете мати?

Для особистого використання ви можете мати один номер Google Voice з одного облікового запису Google. Для бізнес-цілей ви можете мати до 10 номерів Google Voice як частину стартового плану, а для стандартних і преміальних планів користувачі можуть використовувати необмежену кількість номерів.

Чи коштує Google Voice грошей?

Якщо ви використовуєте Google Voice для дзвінків на номери зі США та Канади, це не коштуватиме вам жодних грошей. Однак для деяких віддалених місць у цих двох країнах Google Voice коштуватиме 0,01 дол./хв. Дзвінок на телефонні номери з будь-якої іншої країни коштуватиме іншу плату за хвилину.

Заключні слова

Наразі ви дізналися про Google Voice і про те, як отримати номер Google Voice для особистого чи комерційного використання.

Тепер, коли ви знаєте функції, варіанти використання та тарифний план Google Voice, вам буде простіше вирішити, чи це правильна послуга для всіх телекомунікаційних потреб вашого бізнесу.

Ви також можете ознайомитися з найкращим програмним забезпеченням для відстеження викликів, щоб оптимізувати продажі та маркетинг.