Як отримати найбільше замовлення DoorDash

DoorDash — це одна з найбільших служб онлайн-замовлення їжі на вимогу з Сан-Франциско, Каліфорнія, Сполучені Штати. Він з’єднує вас з усіма ресторанами у вашому районі, щоб ви могли замовляти їжу у своїх улюблених ресторанах онлайн. Якщо ви Dasher з DoorDash і хочете знати, як отримати найбільше замовлення DoorDash, продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися про це. Ви також дізнаєтеся, як отримати кілька замовлень DoorDash з високою платою Dasher Pay. Давайте розпочнемо!

Як отримати найбільше замовлення DoorDash

Якщо ви хочете отримати найбільше замовлення DoorDash, ви повинні стати топовим Dasher. А щоб стати кращим Dasher, ви повинні відповідати певним критеріям на платформі DoorDash як Dasher. Давайте обговоримо це детальніше.

Чому я не отримую замовлення на DoorDash?

Найпоширеніші причини неотримання замовлень на DoorDash наступні:

  • Погане з’єднання з мережею може призвести до того, що ви не отримаєте жодних замовлень.
  • Коли ви вийдете зі свого облікового запису Dasher, ви не отримуватимете жодних оновлень чи сповіщень про останні точки Dash у вашому районі поблизу.
  • Якщо ваш Dash призупинено, ви не отримуватимете жодних замовлень.
  • Крім того, може статися так, що люди нічого не замовляють із вашого місця розташування. Ви можете спробувати переїхати в жарке місце, де люди постійно замовляють їжу.

Як отримати більше замовлень DoorDash? Як отримати кілька замовлень на DoorDash?

Щоб отримати більше замовлень або кілька замовлень на DoorDash, ви повинні бути в найгарячіших місцях, де люди постійно замовляють їжу. Таким чином, ви також матимете високі шанси отримати поради та високі оцінки клієнтів. Отже, це буде блискучий шанс стати топовим Dasher.

Як отримати найбільші замовлення на DoorDash? Як отримати більш високооплачуване замовлення DoorDash?

Оскільки немає обмежень на замовлення на DoorDash, будь-який найбільший порядок не може бути визначений певним чином. Але якщо ви станете кращим Dasher, більшість замовлень, які ви отримаєте, будуть від клієнтів, які замовляють товари на суму понад 35 доларів, і ця сума може зрости до будь-якої суми. Нижче наведено всі основні вимоги, необхідні для того, щоб стати кращим менеджером для отримання найбільших і високооплачуваних замовлень:

1. По-перше, вам доведеться завжди знаходити найбільш завантажений район і приймати якомога більше замовлень.

2. Ви також повинні були доставити більше 100 поставок за попередній місяць.

3. Вам доведеться набрати більше 4,7 оцінок клієнтів на DoorDash.

4. Швидкість виконання всіх ваших поставок 95% дуже потрібна.

5. За своє життя, працюючи з DoorDash, ви повинні були здійснити щонайменше 200 поставок.

Ви можете дізнатися більше про програму Top Dasher на сторінці Довідка DoorDash Топ сторінка Dasher.

Як призначаються накази DoorDash?

DoorDash використовує автоматизовану систему для призначення замовлень, щоб їх можна було виконати якнайшвидше. Ці замовлення призначаються на основі розташування замовлення, і той, хто Dasher має найвищий ранг у цій області, отримає замовлення першим. Щоб підвищити свій рейтинг DoorDash, ви повинні виконувати велику кількість замовлень дуже ефективно і вчасно, щоб клієнт міг дати позитивні відгуки, щоб підвищити ваш рейтинг.

Чи отримуєте ви більше замовлень, якщо запланувати на DoorDash?

Так. Якщо ви заплануєте на DoorDash заздалегідь, то, безумовно, ви отримаєте замовлення першими, ніж інші Dashers. А отже, ви можете заробляти більше і мати шанс стати кращим Dasher. DoorDash також надає Планування раннього доступу функція для Dashers, щоб отримати доступ до відповідного розкладу на найближчий тиждень. Але знову ж таки, щоб отримати доступ до цієї програми, вам доведеться задовольнити вимоги, зазначені в наведених вище вказівках.

Чи потрібно бути в точці доступу, щоб отримати замовлення DoorDash?

Ні, для отримання замовлень DoorDash не обов’язково бути в точці доступу. Ви також можете отримати замовлення в звичайних місцях. Але якщо ви бажаєте стати топ-шокером і заробляти більше грошей, вам важливо бути в точці доступу, щоб отримати кілька замовлень для доставки.

Коли DoorDash платить? DoorDash платить щодня?

Ні, платню Dashers отримують не щодня, а щотижня за роботу, виконану з понеділка до півночі неділі. Після того як платіж сформовано, він надсилається на зареєстрований банківський рахунок через 2-3 дні часу обробки. Швидше за все, Dashers отримають зарплату до кінця середи.

Чи платить DoorDash газ?

Ні, DoorDash не платить за газ, використаний Dashers для доставки. Ви повинні витрачати гроші зі своєї кишені на бензин, якщо ви DoorDash Dasher.

Скільки сплачує DoorDash за доставку? Як працює Dasher Pay?

Середня оплата за доставку коливається від 2$-10$ за доставку. Цей платіж залежить від відстані, яку Dasher повинен подолати, щоб доставити замовлення. Якщо ця область доставки знаходиться далеко і в ній є дуже обмежена кількість Dasher, то Dasher Pay висока, оскільки вона також залежить від того, чи є Dasher найкращим Dasher чи ні. Заробітна плата Dasher розраховується шляхом додавання базової оплати + підказок + акції.

Чи карає DoorDash водіїв за відсутні предмети?

Ні, DoorDash не карає своїх Dashers за відсутні предмети. Товари запечатані та запаковані в ресторані, і Dashers навіть не можуть побачити, що знаходиться всередині замовлення DoorDash. Отже, немає жодних шансів, що вони зникнуть безвісти. Але якщо DoorDash отримає будь-які звіти від клієнтів, у яких зазначено, що вони не отримали товар або він відкритий, Dasher може зіткнутися з суворими заходами, які також можуть призвести до звільнення з роботи Dasher.

Чи можуть ресторани оцінювати Dashers?

Так, ресторани можуть оцінювати Dashers на основі загального досвіду роботи з ними на торговому порталі.

Чи можуть водії DoorDash приймати готівкові чайові?

Так, вони можуть приймати готівкові чайові під час доставки ваших товарів. Але навіть якщо ви дасте чайові готівкою, а не через додаток, програма покаже, що ви не давали чайових. Однак давати чайові не обов’язково.

Як дізнатися, чи працює DoorDash у моєму районі?

DoorDash не приймає на роботу в автономному режимі. Якщо ви хочете прийняти на роботу в DoorDash як Dasher і отримати найбільше замовлення DoorDash, вам доведеться безпосередньо зареєструватися для облікового запису Dasher з Сторінка реєстрації DoorDash Dasher. Звідси ви повинні вибрати свій регіон за допомогою поштового або поштового індексу, і після завершення процесу реєстрації ви почнете отримувати замовлення.

***

Отже, тепер ви зрозуміли, як отримати найбільше замовлення DoorDash. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми створили статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.