Як отримати мікшер гучності для вкладок Chrome

Categories:

У Windows є мікшер гучності. Він дозволяє керувати гучністю для кожної програми. Якщо у вас встановлені правильні аудіодрайвери, ви можете керувати динаміками системи та роз’ємом для навушників окремо. Ви можете вимкнути або зменшити гучність для певної програми або для системних сповіщень, не впливаючи на гучність інших програм. Volume Master — це розширення Chrome, яке дає вам подібний мікшер гучності для вкладок Chrome. Ви можете встановити гучність для окремих вкладок у Chrome, якщо щось відтворюється.

Змішувач гучності для Chrome

Встановіть Volume Master і відкрийте відео або звуковий файл у Chrome. Ви можете відкрити відео YouTube, і воно буде працювати так само добре.

  Як налаштувати екран Apple CarPlay

Виберіть вкладку для відтворення аудіо. Якщо вимкнути звук, розширення не зможе його виявити. Вибравши вкладку, клацніть піктограму Volume Master і використовуйте повзунок гучності, щоб змінити гучність.

Ви можете переключитися на іншу вкладку, налаштувавши гучність. Піктограма Volume Master додається на вкладку після того, як ви використовуєте її для зміни гучності.

Якщо ви оновлюєте вкладку, Volume Master запам’ятає гучність, яку ви для неї встановили, але якщо ви закриєте вкладку, скопіюєте її або знову відкриєте її з історії перегляду, розширення не запам’ятає встановлений для нього рівень гучності.

Підсилювач гучності

Volume Master не лише контролює гучність окремих вкладок. Це також підсилювач гучності. Це може збільшити аудіо, що значно перевищує потужність вашої системи, що може бути небезпечним. Ви можете пошкодити свій слух, якщо будете слухати музику чи щось інше занадто голосно. Крім того, збільшення гучності за межі можливостей вашої системи може пошкодити динаміки, які неможливо поправити.

  Виберіть із графічного інтерфейсу, командного рядка або онлайн-інструментів

Програвач VLC має аналогічну функцію, де він може збільшити гучність до 123%. Volume Master може значно збільшити гучність. Він може збільшити гучність до 600% гучності за замовчуванням. Це те, з чим ви повинні бути обережними, щоб убезпечити свій слух.

Обмеження

Немає способу скинути гучність вкладки. В ідеалі користувачі повинні мати можливість скинути гучність до рівня за замовчуванням з будь-якої вкладки за допомогою значка розширення. Ви можете використовувати повзунок, щоб скинути гучність на 100%, але знову ж таки, вам доведеться перейти на вкладку, щоб змінити або скинути її гучність. Скидання гучності на 100% не призведе до видалення значка розширення з вкладки. Коли ви змінюєте гучність вкладки за допомогою Volume Master, параметр “Вимкнути звук вкладки” за умовчанням у Chrome більше не працює.

  25 найкращих шпалер для Samsung Galaxy S9 і S9+