Як отримати лінії топографії Карт Google

Categories:

Карти є однією з найнадійніших форм розуміння розташування регіону та його рельєфу. Карта може дуже добре знати маршрути будь-якого регіону. Незважаючи на те, що сьогодні існує велика кількість електронних гаджетів, карта все одно краща, ніж усі вони, оскільки карту можна використовувати будь-де без будь-яких додаткових вимог. Але мистецтво використання карти полягає в її розумінні. Треба знати, як це читати, щоб краще використовувати. Отже, у цій статті ми поговоримо про це важливе знання та про те, як це зробити. Ви також дізнаєтеся про важливість топографічних ліній Карт Google. І якщо ви не знаєте, що означають цифри на контурних лініях і як читати контурні лінії на картах Google, і хочете це навчитися, ця стаття точно для вас! Ви також дізнаєтеся, як показати контури висоти в Google Earth.

Як отримати лінії топографії Карт Google

Про те, як отримати топографічні лінії Google Maps, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що означають лінії на топографічній карті?

Лінії на топографічній карті називаються горизонталями. Точки рівних висот позначено контурними лініями. Горизонтальні лінії пояснюють профіль рельєфу місцевості або певну місцевість. Ці лінії представлені разом із кольорами та затіненням, щоб пояснити зміни висоти та форми рельєфу. Лінії використовуються для представлення тривимірних ландшафтів землі з використанням двовимірного простору та особливостей. І їх фізично немає на землі.

  Які найкращі безкоштовні кросплатформні ігри?

Фотографія Енні Спратт на Unsplash

Як знайти контурні лінії на карті?

Горизонтальні лінії – це хвилясті лінії на карті. Вони нанесені на карту, яка з’єднує точки однакової висоти над рівнем моря. Точки, які сполучаються контурними лініями, мають рівні та постійні значення. Вони представляють висоту та схили певного регіону. Вони допомагають нам у пізнанні рельєфу суші та форми поверхні суші. Ближчі контурні лінії відображають більш крутий схил на ділянці, тоді як віддалені лінії означають поступовий схил. Число на контурних лініях також виконує важливу мету, про яку ми розповімо в наступному покажчику.

Що означають числа на контурних лініях?

Цифри на контурних лініях представляють дві системи сіток, які можна використовувати для визначення точного розташування. Ця система з двома сітками представляє широту та довготу. Цифри висоти також вказують напрямок висоти, вказуючи та читаючи вгору. Верхня частина числа, зображеного на карті, позначає підйом, а нижня – спуск.

Фото Ендрю Стютесмана на Unsplash

Як знайти топографію нерухомості?

Топографію нерухомості можна знайти за допомогою топографічної карти цього регіону. Карта матиме всі топографічні елементи і допоможе вам дізнатися рельєф і властивості цього регіону, даючи вам необхідну інформацію.

Як отримати лінії топографії Карт Google?

Щоб отримати лінії топографії Карт Google, потрібно виконати наступні дії. Google Maps надає можливість переглядати топографічні лінії регіону за вашим вибором. Ви можете побачити ці рядки:

1. Відвідати Карти Гугл і знайдіть потрібне місце.

2. Клацніть поле «Шари» внизу карти. Відкривши його, ви отримаєте різні варіанти.

3. Щоб отримати лінії топографії, потрібно вибрати шар Terrain із цих параметрів. Ця опція забезпечує контурні лінії для кожного регіону на планеті. Переконайтеся, що перемикач увімкнено.

  Як поділитися прогресом подорожі в Google Maps

Як читати контурні лінії на Google Maps?

Ви вже знали про лінії топографії Google Maps. Отже, цей покажчик розповість вам, як читати контурні лінії на картах Google. Контурні лінії можна легко прочитати, якщо у вас є знання. Читаючи контурні лінії на картах Google, ви повинні мати такі знання.

  • Коли контурні лінії розташовані близько та на відстані одна від одної, вони представляють більш крутий схил. Це вказувало на те, що регіон має крутий рельєф. Лінії, розташовані на відстані, вказують на більш пологий схил і рельєф місцевості.
  • Найтовстіші контурні лінії є індексними. Вони в основному позначені числом уздовж лінії в одній точці. Це означає висоту над рівнем моря.
  • Більш тонкі і чіткі лінії – це проміжні лінії. Вони присутні між лініями індексу. Вони не мають номерних табличок. Індексні лінії з’являються після кожних п’яти проміжних рядків. Щоб визначити висоту для читання проміжних ліній, необхідно знати контурні інтервали. Інтервали контуру вказують на зміну висоти між двома контурними лініями. Вони присутні в клавішах карти під масштабом карти.
  • Наступний тип лінії – це додаткова лінія. Це пунктирна лінія на топографічній карті. Ці лінії позначають більш рівний рельєф.

Як далеко одна від одної розташовані контурні лінії на Картах Google?

Карти Google надають як топографічні лінії Карт Google, так і контурні лінії. Відстань між контурними лініями на Google Maps залежить від регіону та розміру карти. Контурні лінії на Картах Google зазвичай розташовані на відстані 40 футів одна від одної для 7,5-хвилинної чотирикутної карти. Більші карти тривалістю 15 хвилин мають відстань 80 футів між контурними лініями.

Чи можете ви отримати контурні лінії в Google Earth?

Ні, ви не можете отримати контурні лінії в Google Планета Земля в його базовій версії. Ви можете отримати контурні лінії у версії Google Earth Pro. Наступний покажчик підкаже вам, як показати контури висоти в Google Earth.

  Як виправити неправильне резервне копіювання Google Photos

Як показати контури висоти в Google Планета Земля?

Як відобразити контури висоти в Google Планета Земля? Давайте відповімо на це питання тут. Ви можете отримати контури у версії програмного забезпечення Google Earth Pro. Щоб отримати їх, виконайте кілька кроків:

1. Спочатку завантажте та запустіть Google Earth Pro програмне забезпечення на вашому ПК.

2. Потім завантажте перекриття топографічної карти у форматі KML або KMZ.

3. Відкрийте програму Google Earth Pro на комп’ютері.

4. Після відкриття перейдіть до меню «Файл» і натисніть «Відкрити».

5. Відкрийте завантажений файл карти.

6. Збільште масштаб у файлі до розташування, яке ви хочете переглянути, двічі клацнувши це місце.

Збільшивши масштаб, ви зможете побачити контурні лінії в регіоні.

Google Earth Pro все ще безкоштовний?

Так, Google Планета Земля Про безкоштовна для користувачів із розширеними функціями. Ви можете легко встановити його у свою систему та використовувати.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як отримати топографічні лінії Google Maps і що таке цифри на контурних лініях. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.