Як отримати комбінації клавіш для програвача TwitchTV [Firefox]

Програвач TwitchTV — це програвач HTML5 з основними елементами керування медіа. Ви можете відтворити/призупинити потік, перейти на повний екран, керувати гучністю, увійти в режим театру та вибрати якість відтворення. Є також акуратна маленька функція, яка дозволяє зафіксувати особливо вражаючий момент у потоці Twitch. Незважаючи на те, що програвач Twitch висвітлює основи розумного медіаплеєра, йому все одно бракує однієї важливої ​​речі; Гарячі клавіши. Twitch Video Control — це надбудова для Firefox, яка дозволяє використовувати комбінації клавіш для програвача TwitchTV.

Twitch Video Control не має жодного інтерфейсу, про який можна було б говорити. Ви просто встановлюєте додаток і відвідуєте потік Twitch, щоб побачити його в дії.

  Як видалити обліковий запис Twitch

Щоб відтворити/призупинити потік, натисніть клавішу «k». Щоб увімкнути/вимкнути гучність, натисніть клавішу «m». Клавіша «f» дозволяє увійти в повноекранний режим, а клавіша «t» дозволяє увійти в режим театру.

Клавіша «j» дозволяє перейти на десять секунд вперед у потоці, а клавіша «l» дозволяє повернутися на десять секунд назад. Деякі елементи керування, як-от ці два, можуть не працювати під час прямої трансляції. Для записаних потоків вони працюють бездоганно. Twitch Video Control ще не має аналогічного розширення для Chrome.

Само собою зрозуміло, що Twitch справді повинен був включити основні комбінації клавіш за замовчуванням у своєму медіаплеєрі. YouTube має, принаймні, ярлик для відтворення/призупинення відео, хоча це не завжди працює. У Twitch Video Control немає елементів керування для панелі чату. Він суворо призначений для контролю поточного потоку. Ви не можете використовувати його для перегляду каналів або списку відео.

  Як використовувати Amazon Music на Twitch Live Stream

Twitch Video Control працює лише після того, як ви натиснули відеопотік. Ви можете використовувати «k», щоб зупинити відтворення потоку в секунду, коли програвач завантажується, що означає, що він дуже швидкий. Якщо ви порівняєте комбінації клавіш, додані Twitch Video Control, із ярликом відтворення/паузи за замовчуванням на YouTube, ви побачите, що доповнення легше надійніше.

Встановіть Twitch Video Control для Firefox