Як отримати код підтвердження Apple на пристрої

Коли ви входите у свій Apple ID на iTunes, пристрій, на якому ви входите, автоматично додається як надійний пристрій. Якщо у вас є iPhone, ви можете переглянути всі свої поточні надійні пристрої, перейшовши в додаток Налаштування та торкнувшись свого ідентифікатора вгорі. Ви знайдете список надійних пристроїв на екрані Apple ID. Якщо у вас увімкнено двофакторну автентифікацію, ці пристрої є пристроями, на які ви можете ввійти без необхідності підтверджувати свій обліковий запис за допомогою коду підтвердження. Чого ви не можете зробити, так це отримати код підтвердження на цих пристроях. Щоб отримати код підтвердження Apple на пристрої, потрібно виконати один невеликий, незадокументований крок; увімкніть Знайти мій телефон/Mac.

  Ярлики Chrome, які ви повинні знати

Код підтвердження Apple на пристрої

Коли ви вмикаєте двофакторну автентифікацію для свого Apple ID, пристрій, на якому ви його ввімкнули, встановлює як надійний пристрій, на який надсилатимуться всі майбутні коди підтвердження. Для більшості користувачів це їхній iPhone, однак це не означає, що ви не можете отримати код підтвердження Apple на Mac.

Для будь-якого пристрою, на якому ви хочете отримати код підтвердження Apple, переконайтеся, що;

Він працює під керуванням iOS 9+ або OS X El Capitan
iCloud увімкнено на пристрої
Знайти мій телефон/Mac увімкнено
Якщо ви користуєтеся комп’ютером Mac, ви повинні бути підключені до Інтернету через мережу Wi-Fi, щоб Find My Mac працював

  Вам потрібно зупинити повторне встановлення KB 3035583

Для Mac ви повинні ввійти в iCloud за допомогою системних налаштувань. Увійти в програму Mac App Store або iTunes недостатньо.

Те ж саме стосується і iPhone. На iPhone, на якому ви хочете отримати код підтвердження Apple, ваш обліковий запис повинен бути ввійшов у програму Налаштування. Це має бути обліковий запис, до якого пов’язано функцію «Знайти мій телефон». Якщо ви ввійшли лише в App Store або iMessages, цього недостатньо.

SMS код

Навіть якщо ви не отримали код підтвердження, необхідний для входу на пристрій, ви можете натомість вибрати, щоб код надсилався вам за допомогою SMS. Ця опція доступна лише для телефону. Повідомлення надсилається як SMS через мережу вашого оператора, а не iMessages. Опція SMS-коду не має альтернативи iMessage.

  Як вимкнути Mac за допомогою терміналу

Це означає, що цей конкретний режим отримання коду підтвердження обмежений iPhone. Для цього не слід вилучати свій iPhone зі списку надійних пристроїв, на яких можна отримати код підтвердження. Якщо ви в скрутному становищі і хочете отримати код за допомогою SMS, вам доведеться додати свій iPhone як надійний пристрій, для введення якого буде потрібно код підтвердження.