Як отримати класичні ігри «Сапер і пасьянс» на Windows 10

| | 0 Comments| 5:12 AM
Categories:

Давним-давно, за часів Windows 3.1, Microsoft випустила Windows Entertainment Pack. У цьому пакеті були ігри, серед яких були класичні «Сапер», «Змія» та «Пасьянс». Пакет був припинений у 2003 році, хоча деякі ігри, як-от Minesweeper і Solitaire, були оновлені для більш пізніх версій Windows і тривалий час були частиною ОС. Вони більше не доступні в Windows 10, однак ви все ще можете завантажити Windows Entertainment Pack і грати в ігри в ньому на Windows 10.

Windows Entertainment Pack

Завантажте пакет Windows Entertainment Pack з Archive.org. Він створений для 32-розрядної архітектури Windows, але ми протестували його на 64-розрядній Windows 10, і всі ігри працюють бездоганно.

  Як завантажити файл за допомогою команди PowerShell у Windows 10

Ігри, що входять до Windows Entertainment Pack:

Жорстокий
Вільна ячейка
Гольф
Прив’язаний
Reversi
Змія
Пасьянс
Тайпай
Tictac
Тральщик

Він також включає дві програми; калькулятор і MS Paint. Коли ви запускаєте ці програми, деякі можуть видавати вам помилку, що реєстр не вдалося оновити, але ви можете продовжити і проігнорувати її. Програма все одно працюватиме.

Усі програми є непідписаними, тому ви зіткнетеся з Windows Smart Screen, який запобігає запуску непідписаних програм. Все, що вам потрібно зробити, щоб запустити програму, це натиснути «Додаткова інформація» у сповіщенні, яке ви бачите, а потім «Запустити все одно».

Ви можете завантажити весь пакет або завантажити окремі ігри. Не всі ігри EXE зберігаються під їх популярними іменами. Наприклад, «Сапер» зберігається як winmine.exe. Ви можете запустити програму, щоб побачити, яка це гра, або ви можете знайти її в Google, і ви, ймовірно, зможете знайти, як називався EXE гри того дня.

  Додайте або видаліть програми з меню «Новий елемент» у Провіднику файлів у Windows 10

Ви не можете встановити ці програми. Усі вони портативні, тому у них є деякі обмеження. Наприклад, «Сапер» запам’ятає власний розмір сітки, який ви йому надасте, але він не буде зберігати результати чи щось інше. Найкращі/найкращі результати встановлені на 999 секунд, і їх не можна скидати чи змінити.

У Microsoft Store є кращі, модернізовані версії цих ігор, але справжньою привабливістю цих ігор є ностальгія. Вони виглядають так, ніби вони належать до системи Windows 98, а Windows 98 була дуже добре прийнята в свій час. У той час ми все ще використовували комутовані модеми, і ці ігри часто були єдиною розвагою, яку більшість людей мали на своїх комп’ютерах. Це не дуже складні ігри, але грати в них все одно весело, а в «Сапер» і «Пасьянс» все ще вимагають зусиль, щоб грати та вигравати.

  Як заборонити користувачам вимкнути програми для запуску в Windows 10