Як отримати квитанції Redbox

Categories:

Redbox – столиця розваг Америки. Це американська компанія з прокату відео, заснована McDonald’s, де можна взяти напрокат DVD, Blu-ray, відеоігри та багато іншого через роздрібні кіоски. Як правило, кіоски Redbox мають червоний колір завдяки підпису їх материнської компанії та розташовані біля аптек, магазинів, ресторанів швидкого харчування, продуктових магазинів тощо. В Америці ніхто не уявляє свого дитинства та підліткового віку без Redbox. Можливо, ви добре знаєте послуги Redbox, але якщо у вас виникли проблеми з отриманням квитанцій Redbox, ви в потрібному місці. Крім того, у цій статті ви знайдете відповіді на свої запитання, наприклад, як отримати квитанції Redbox і повернути фільм Redbox через 25 днів. Ми також допоможемо вам із запитами, наприклад, як купити фільм Redbox і перевірити історію прокату Redbox.

Як отримати квитанції Redbox

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як отримати квитанції Redbox, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Як довго Redbox орендується онлайн?

Ви можете орендувати/купити фільм Redbox у самому кіоску Redbox. Крім того, ви також можете орендувати його онлайн. Якщо оренда є частиною продуктів на замовлення, вона закінчується через 30 днів з дати покупки. Однак у вас є 48 годин для завершення, якщо ви почнете дивитися фільм. Після цього ви не зможете його дивитися. Ви навіть можете перевірити історію оренди Redbox на час закінчення терміну дії.

Чи можете ви повернути фільм Redbox через 25 днів?

Так, але тільки після сплати додаткових зборів. Загалом максимальний термін прокату фільмів Redbox становить 17 або 23 дні залежно від регіону, де ви берете напрокат/купуєте фільми Redbox. Згідно з офіційною заявою Redbox, ви повинні сплатити вартість добової оренди на додаток до податкових зборів, якщо ви тримаєте фільм із собою довше, ніж термін оренди. Отже, ви можете повернути фільм Redbox через 25 днів, сплативши додаткові витрати. Якщо ви досягнете максимального ліміту штрафу, який вони вважають рівнем покупки (вам потрібно сплатити вартість покупки), ви можете залишити фільм.

  Як увімкнути або вимкнути 3D Touch на iPhone

Чи можна купити фільм Redbox?

Так! Ви можете придбати фільми Redbox у кіосках Redbox. Ви можете шукати назви за 3,99 доларів США та купувати будь-який попередньо взятий напрокат фільм на свій вибір.

Що станеться, якщо ви повернете куплений фільм Redbox?

У Redbox є унікальна функція, яка дозволяє повернути ваш фільм чи гру на будь-яку машину Redbox у будь-якій частині країни. Якщо ви повернете фільм до 21:00, з вас буде стягнуто плату до цього дня. Але якщо ви повернете його після 21:00, з вас також буде стягнено плату за наступний день. Отже, якщо ви повертаєте куплений фільм Redbox, вам доведеться сплатити орендну плату за фільм, яка розраховується до дати подання.

Чи надає Redbox квитанцію?

Так! Redbox надає вам квитанцію, коли ви купуєте/повертаєте фільм чи гру, але ці квитанції не є друкованими копіями. Якщо ви бажаєте отримати квитанцію про свою транзакцію, вам потрібно буде ввести свою адресу електронної пошти, коли буде запропоновано. Отже, ви вирішуєте отримати квитанцію Redbox чи ні. Якщо ви не знаєте, як отримати квитанції Redbox, продовжуйте читати далі, щоб дізнатися більше.

Як отримати квитанції Redbox?

Як обговорювалося раніше, квитанції Redbox не є друкованими копіями, і їх можна отримати електронною поштою. Ось кроки, яких потрібно виконати:

1. Перегляньте та виберіть потрібні фільми в кіоску Redbox.

2. Придбайте або візьміть напрокат вибраний фільм із потрібним способом оплати.

3. Введіть адресу електронної пошти, щоб отримати квитанцію Redbox.

4. Підтвердьте введену адресу електронної пошти.

5. Ви отримаєте квитанцію Redbox протягом 48 годин після транзакції на свою електронну адресу.

Як перевірити історію оренди Redbox?

Щоб перевірити історію оренди Redbox, виконайте наведені нижче дії.

  Найкращі розширення Chrome для покращення Gmail

1. Відвідайте Веб-сайт Redbox у вашому браузері та увійдіть у свій обліковий запис.

2. Натисніть «Мій обліковий запис» на лівій панелі.

3. Потім натисніть «Історія транзакцій», щоб переглянути свої транзакції Redbox.

Таким чином ви можете перевірити історію оренди Redbox за останні 90 днів із дати транзакції.

Як перевірити історію Redbox?

Ви можете перевірити свою історію Redbox, виконавши описані вище дії.

Чому Redbox продовжує заряджати мене?

Є кілька причин, чому Redbox стягує плату зі своїх користувачів. Якщо ви опинилися в ситуації, коли Redbox продовжує заряджати вас щодня, і ви хочете з’ясувати причину, ви в правильному місці.

По-перше, якщо ви не надішлете фільм/гру, яку придбали в Redbox, протягом зазначеного часу, з вас щодня стягуватиметься додаткова плата, доки ви не повернете їх. Тому основною причиною є неповернення взятого напрокат фільму/гри. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як отримати квитанції Redbox.

Що трапиться, якщо ви ніколи не повернете фільм Redbox?

Якщо ви ніколи не повернете взятий напрокат фільм Redbox, ви зіткнетеся з наслідками. По-перше, існує ліміт часу для надсилання фільмів Redbox, який становить від 17 до 23 днів залежно від місця вашого проживання. Після закінчення терміну з вас буде стягнено додаткову суму як штраф за несвоєчасне повернення. Навіть якщо ви спробуєте повернути його у встановлений термін після 21:00, з вас буде стягнено плату за один день, оскільки Redbox офіційно зараховує його як наступний день, якщо повернути після 21:00.

Так само, чим довше ви зберігаєте фільм, тим довше Redbox стягує з вас плату. Однак через певний час, який Redbox називає часом покупки, з вас буде стягнуто максимальну ціну, і ви можете зберегти фільм від цього моменту. Отже, ви купуєте фільм Redbox.

Як повідомити Redbox про поганий диск?

Для кожної компанії задоволення клієнтів є вирішальним аспектом. Компанії роблять все простіше для клієнтів, починаючи від вирішення проблем і закінчуючи розглядом скарг, що сприяє підвищенню довіри. Redbox також піклується про своїх клієнтів і чує їх. Офіційно Redbox має службу підтримки клієнтів, куди користувачі можуть зателефонувати та повідомити про проблеми. Ви можете поскаржитися на будь-яку проблему, з якою ви зіткнулися щодо Redbox, і їхні представники служби підтримки клієнтів вирішують усі проблеми. Якщо ви отримали поганий диск, ви можете зв’язатися з Redbox і подати скаргу, яка може повернути гроші за диск, який ви визнали несправним або непрацездатним. Щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Redbox, наберіть номер 866-733-2693.

  Найпростіші способи відеочату з родиною на День матері

Що ви можете зробити, якщо втратите фільм Redbox?

Дуже часто забувається про кілька справ у напруженому житті, будь то повернення до улюбленого роману чи одного з фільмів із Redbook. Що можна зробити в такій ситуації? Перш за все, вам потрібно ознайомитися з умовами прокату в електронному листі з підтвердженням, який Redbox надсилає, коли ви берете фільм напрокат. Для вашої зручності ось умови:

  • За кожен день оренди з вас стягуватиметься нічна плата плюс податок.
  • У вас є 25 днів, щоб повернути фільм, перш ніж система автоматично стягне з вас вартість покупки диска (25 доларів США плюс податок для стандартних DVD-дисків і 34,50 доларів США плюс податок для дисків Blu-ray), і фільм залишиться у вас.

Це прямо означає, що ви повинні бути готові оплатити рахунок, розрахований системою як вартість покупки. Але найкраще, що ви можете зробити, це звернутися до служби підтримки клієнтів Redbox за номером 1-866-REDBOX3 (866-733-2693).

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли знайти свої квитанції Redbox і, якщо зможете повернути фільм Redbox через 25 днів. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.