Як отримати зображення в картинці для дзвінків Google Meet

Categories:

Google Meets – це ще одна служба зустрічей/відеочату від Google. Він не зовсім конкурує з Zoom або Microsoft Teams. Функції навіть не близькі, але Meet призначений для швидкого відеодзвінка.

Meet повністю заснований на веб-переглядачі, що в основному дозволяє використовувати його всім за лічені секунди, якщо браузер доступний. Це також обмежує можливості, які він підтримує, але це єдиний спосіб зробити його легким і простим у використанні.

Картинка в картинці Google Meet

У Google Meet за умовчанням немає режиму “картинка в картинці”. Він може чудово розмити фон, але немає можливості перемістити відео в кут екрана. Для цього вам потрібне розширення під назвою MeetInOne.

  Як вийти з редактора Vi або Vim

MeetInOne доступний для Chrome і Safari. Він також має окрему програму для macOS з програмою для Windows 10, яка працює.

Встановіть MeetInOne у вашому браузері.
Приєднайтеся до зустрічі Google Meet.
Картинка в картинці увімкнена за замовчуванням.
Натисніть значок у верхньому лівому куті.
Відео перейде в режим «картинка в картинці».

Інші функції Google Meet

MeetInOne може додати дивовижний список функцій до Google Meet. Щоб активувати їх, натисніть значок програми, і ви побачите довгий список перемикачів, які вмикають функцію.

Функції, які він може додати:

Темний режим.
Автоматичне вимкнення звуку під час приєднання.
Автоматичне вимкнення відео під час приєднання.
Пропустити екран очікування.
Отримайте прозору панель внизу (де з’являються елементи керування).
Натисни і говори з пробілом, який може вимкнути/вмикати мікрофон.
Автоматичне відхилення та автоматичне прийняття учасників.
Автоматичне відкриття чату.
Автоматичне ввімкнення субтитрів.
Таймер зустрічі та багато іншого.

  Використовуйте iTunes Home Sharing, щоб передавати музику з робочого столу на свій iPhone

MeetInOne має настільний додаток, а розширення Chrome або Safari має можливість відкрити програму. Ви можете зареєструватися для тестування програми Windows. Настільний додаток не потрібен для використання Meets або розширення.

Висновок

Meet існує як онлайн-інструмент, який не залежить від інших служб Google. Він працюватиме в будь-якому сучасному браузері і працюватиме без облікового запису Google або Gmail. Протягом цього року, коли більшість додатків для чату мали додані функції, щоб конкурувати зі зростаючим попитом, Meet додав лише інтеграцію Gmail. Він не конкурує з Microsoft Teams, і чекати, коли він додасть більш складні функції, безглуздо. Зустрічає те, що воно є. Натомість ви можете використовувати Hangouts, якщо хочете використовувати продукт Google. Крім продуктів Google є багато альтернатив.

  Як створити наклейки iMessage у стилі Prisma зі своїх селфі