Як отримати зображення віртуальної машини Windows 10 для VirtualBox і VMware

| | 0 Comments| 3:27 AM
Categories:

Віртуальні машини дозволяють користувачам запускати різні версії різних операційних систем. Це корисно, якщо вам потрібно протестувати програми, які знаходяться в розробці, і вам не вистачає ресурсів, щоб придбати окрему систему для кожної платформи, на якій потрібно тестувати. Для тих, хто шукає додаткову безпеку, віртуальну машину часто називають хорошим способом зберегти конфіденційність вашої діяльності, якщо VPN не відповідає вашим потребам.

Запустити віртуальну машину легко. Безкоштовні програми, такі як VirtualBox Oracle, і комерційні програми, як-от VM ware, дозволяють досить просто запустити віртуальну машину. Єдина складна частина – отримати образ віртуальної машини для віртуальної машини. Якщо вам потрібно отримати образ ВМ Windows 10, у вас є один з двох варіантів.

  Як скопіювати файл у кілька папок у Windows 10

Зображення віртуальної машини Windows 10 від Microsoft

Отримати образ віртуальної машини Windows 10 насправді досить легко. Microsoft має зображення віртуальної машини, доступні для розробників, які хочуть протестувати програми або розширення в Internet Explorer або Microsoft Edge.

Ви можете завантажити образи ВМ тут. Образи віртуальної машини доступні для Windows 7, Windows 8/8.1/ і Windows 10. Ви не можете вибрати, чи отримаєте образ ВМ для Windows 10 Home або Windows 10 Pro. Натомість вам потрібно вибрати, яку версію Microsoft Edge ви хочете протестувати, і відповідно завантажити образ віртуальної машини.

Далі вам потрібно вибрати, яку платформу віртуальної машини ви збираєтеся використовувати. Microsoft підтримує VirtualBox, Vagrant, VMware і Parallels.

Зображення віртуальної машини завантажується як захищений паролем zip-файл. Пароль вказано на сторінці завантаження. ВМ буде дійсна лише 90 днів, оскільки вона призначена для тестування, а не для тривалого використання.

  Керуйте Groove та програмою Фільми та ТБ із системного трея Windows

Зображення віртуальної машини Windows 10 з машини Windows 10

Якщо вищезгаданий варіант не підходить, і ви хочете створити образ віртуальної машини під керуванням 32-розрядної Windows 10 або термін дії якого не закінчиться через 90 днів, вам знадобиться доступ до фактичної машини Windows 10 під керуванням версії Windows 10. ви хочете створити машину віртуальної машини. Отримавши його, скористайтеся Інструмент Disk2vhd від Microsoft щоб створити образ ВМ Windows 10.

Запустіть інструмент, виберіть диск, на якому встановлено Windows 10 (зазвичай це диск C), і виберіть, де ви хочете його зберегти. Якщо ви створюєте образ ВМ Windows 10 із системи, яка використовується, вам знадобиться більше місця для образу ВМ. Якщо у вас нова система, файлів користувача буде не так багато, а зображення буде меншим. Щоб зберегти образ ВМ, вам знадобиться досить багато місця на жорсткому диску або зовнішньому диску.

  Як змінити браузер за замовчуванням в Windows 11

Файл, який створює Disk2vhd, має розширення VHD, і його можна завантажити безпосередньо у VirtualBox та VMware.