Як отримати зворотний пошук зображень Google на вашому iPhone в будь-якому додатку

Пошукова система зображень Google підтримує чудові модифікатори пошуку, які можуть покращити пошук зображень за розміром і форматом. Також є функція пошуку за зображенням. На робочому столі ви можете завантажити фотографію або посилання на неї, і Google зазвичай зрозуміє, що це таке. Він також може знаходити візуально схожі зображення. Цю функцію можна використовувати лише з робочого столу, тому вона обмежена. Ви можете здійснити зворотний пошук зображень зі свого телефону, але лише з браузера. Search By Image Extension — це додаток із розширенням для iOS вартістю 0,99 доларів, який додає Google Reverse Image Search на ваш iPhone з будь-якої програми. Для цього потрібна iOS 8 або новішої версії та працює через меню спільного доступу iOS. Розробник щедро поділився 5 промо-кодами для цієї програми, щоб роздати їх нашим читачам. Прочитайте повну публікацію, щоб дізнатися, як її отримати. Оновлення: розіграш закрито.

  10 найкращих безкоштовних сканерів і шашок портів

Установіть розширення пошуку за зображенням. Відкрийте будь-яку програму, яка дає змогу переглядати фотографії, як-от програму «Фотографії» за замовчуванням або програму Twitter. Розширення пошуку за зображенням працюватиме з обома.

Увімкнути пошук за розширенням зображення

Ви можете зробити це з будь-якої програми, але ми збираємося показати вам, як увімкнути це розширення програми з програми «Фотографії». Відкрийте програму «Фотографії» та торкніться будь-якої фотографії. Торкніться кнопки «Поділитися» унизу ліворуч. Проведіть пальцем до самого кінця нижнього ряду кнопок і торкніться «більше». Відкриється екран розширень. Увімкніть “Пошук зображення” тут.

Зворотний пошук зображень Google на вашому iPhone

Тепер, коли ви ввімкнули розширення, ви можете виконати зворотний пошук зображень. Цього разу попрацюємо з Twitter. Торкніться зображення в твіті, щоб відкрити його. Натисніть і утримуйте зображення, доки не з’явиться меню спільного доступу. Натисніть Пошук зображень і зачекайте.

  SHINE для Reddit – це шкіра, яка зосереджена виключно на вмісті [Chrome]

Розширення пошуку за зображенням завантажить зображення, а потім відкриє Safari. Safari відкриється для пошуку зображень Google із завантаженою фотографією, результатами та іншим.

Виберіть Пошукова система та браузер

Search By Image Extension — одна з найкращих продуманих програм, які ми бачили за останній час. Він дуже добре передбачає потреби користувачів. Програма має як розширення, так і інтерфейс програми. Він підтримує три системи пошуку зображень і дає користувачам можливість вибрати, яку з них використовувати. Якщо вам не подобається зворотний пошук зображень Google, ви можете замінити його на TinEye.

Аналогічно, якщо ви не хочете використовувати Safari, ви можете використовувати Chrome або Firefox для перегляду результатів пошуку. Програма не залишає нічого зайвого.

  Як з’єднати Apple AirPods Pro з будь-яким пристроєм

Щоб отримати один із п’яти промо-кодів для цієї програми, залиште нам коментар нижче та скажіть, навіщо він потрібен на вашому iPhone? Проявіть творчість. Ми любимо історії, факти чи інші. Розіграш триватиме 48 годин. Він закриється 28 квітня 2017 року о 20:00 GMT.

Завантажте розширення пошуку за зображенням із App Store