Як отримати доступ і використовувати його прямо зараз

| | 0 Comments| 7:30 PM
Categories:

Ключові висновки

 • OpenAI запустив магазин GPT, де користувачі можуть знайти власні GPT, створені спільнотою ChatGPT.
 • Доступ до магазину GPT доступний для користувачів із преміум-підпискою ChatGPT, але доступ розгортається поступово.
 • Користувачі можуть переглядати та шукати спеціальні GPT у магазині за категоріями чи ключовими словами та зберігати їх для майбутнього доступу. Оновлення до ChatGPT Plus варте того, оскільки доступні різноманітні спеціальні GPT.

OpenAI нарешті оприлюднив свій довгоочікуваний GPT Store, пропонуючи користувачам вибір власних GPT ChatGPT, створених спільнотою, які містять спеціалізовані чат-боти, починаючи від написання та дизайну до програмування та продуктивності. Запуск знаменує останній крок OpenAI, щоб отримати вигоду від шаленої популярності свого творіння ШІ ChatGPT, яке приголомшило світ після запуску в листопаді 2022 року.

Спеціальний GPT-магазин ChatGPT відкрито прямо зараз, і ось як ви можете використовувати його, щоб знайти потрібні попередньо запрограмовані інструменти ШІ.

Як отримати доступ до магазину GPT

Для доступу та використання нового магазину GPT потрібна підписка на ChatGPT. Лише користувачі з обліковими записами ChatGPT Plus, ChatGPT Teams або ChatGPT Enterprise зможуть використовувати каталог користувацьких GPT магазину. Вам також потрібна підписка на ChatGPT, якщо ви хочете створити свій власний GPT.

  7 найкращих програм для керування друком для бізнесу

Однак навіть преміум-передплатники можуть не мати негайного доступу. OpenAI поступово вмикає функції GPT Store для мільйонів підписаних користувачів у групах. Таким чином, хоча ваше преміум-членство ChatGPT є необхідним, воно саме по собі не гарантує, що ви можете наразі користуватися магазином через поетапне розгортання. Користувачі без преміум-підписки «наразі можуть переглядати каталог GPT, але не зможуть ним користуватися». Періодично перевіряйте свій обліковий запис ChatGPT, щоб дізнатися, чи надано вам доступ, оскільки OpenAI продовжує розширювати доступ до додаткових груп передплатників.

Як дізнатися, що вам надано доступ?

На лівій бічній панелі інтерфейсу ChatGPT ви маєте побачити Explore GPT замість просто Explore. Коли ви побачите це, ви зможете почати використовувати GPT Store! Пам’ятайте, що основна ідея GPT Store полягає в тому, щоб допомогти користувачам переглядати та отримувати доступ до широкого спектру GPT, створених спільнотою. Отже, як ви можете використовувати його, щоб знайти правильний GPT для ваших завдань?

Як знайти найкращі спеціальні GPT у магазині GPT

Користуватися GPT Store досить просто. Ось як ви можете переглядати та шукати спеціальні GPT:

 • Коли ви отримаєте доступ до магазину GPT, натисніть «Дослідити GPT» на лівій бічній панелі інтерфейсу ChatGPT, щоб відкрити магазин.
 • У верхній частині сторінки магазину ви побачите рекомендовані категорії, як-от Написання, Продуктивність, Програмування, Дослідження та аналіз, а також DALL-E для створення зображень. Клацніть категорію, щоб переглянути список найефективніших спеціальних моделей GPT у цій конкретній категорії.
 • Ви також можете скористатися панеллю пошуку, щоб знайти GPT за ключовим словом або пов’язаними термінами.
 • Коли ви знайдете GPT, який хочете спробувати, натисніть його, щоб відкрити окрему сторінку GPT.
 • На сторінці GPT ви побачите інформацію про те, що пропонує ця модель.
 • Після тестування GPT, який добре вирішує вашу проблему, зробіть один важливий додатковий крок — клацніть назву GPT у верхньому лівому куті сторінки, а потім натисніть «Зберегти на бічній панелі». Це збереже цей GPT на бічній панелі разом із вашою історією чату для легкого доступу в майбутньому.
 •   Як написати та продати електронну книгу

  Однак слід зауважити, що на момент написання статті магазин GPT не перевіряється, і в ньому немає системи оцінювання чи іншого. Ми сподіваємося, що найближчим часом OpenAI запровадить певний тип системи оцінювання, оскільки наразі, без жодної системи, ви фактично самі по собі, коли потрібно з’ясувати, що працює добре. Крім того, здається ймовірним, що певна форма оцінювання чи системи перегляду буде реалізована, коли буде запущено розподіл доходів GPT Store, але OpenAI не вказав фіксованих часових рамок для цього.

  Чи варто оновлюватися до ChatGPT Plus, щоб використовувати спеціальні GPT?

  Оскільки вам потрібна підписка на ChatGPT, щоб використовувати спеціальні GPT, ви, мабуть, думаєте, чи варто платити 20 доларів США за підписку, щоб отримати доступ до цієї функції.

    14 найкращих платформ відеохостингу для вашого бізнесу

  Коротка відповідь: так. Незалежно від того, початківець ви чи досвідчений користувач ChatGPT, у магазині ви знайдете багато вражаючих спеціальних GPT. Крім того, якщо ваші навички штучного інтелекту не надто сильні, користувальницькі GPT дуже корисні, оскільки вони спрощують підказки. По суті, розробник GPT виконує більшу частину важкої роботи щодо підказок, програмування власного GPT для певної теми та дозволяє вам отримати переваги з мінімальною роботою.

  З мільйонами доступних GPT, можливо, найбільшим аргументом для підписки є те, що хтось міг вказати GPT, який вирішує саме ту проблему, з якою ви зараз боретеся. Крім того, пам’ятайте, що підписка також дає вам доступ до кількох інших переваг, зокрема доступу до GPT-4 та інструменту DALL-E для перетворення тексту в зображення.