Як отримати доступ до GPT-4 прямо зараз!

Categories:

Лише години після Google анонсувала свою модель PaLM AI щоб кинути виклик GPT-3, OpenAI зіпсував їм задоволення та захопив Інтернет, оголосивши GPT-4. І це має сенс для людей взяти до відома, оскільки він приносить деякі значні оновлення порівняно з GPT-3. Ця велика мовна модель наступного покоління (LLM) більше не обмежується текстом, але тепер також має бачення, що дозволяє вам незабаром вводити зображення та запитувати модель AI. Тим не менш, якщо ви хочете випробувати GPT-4 на веб-сайті ChatGPT прямо зараз, вам доведеться витратити гроші, оскільки нова модель не є безкоштовною для використання. Отже, давайте дізнаємося, як ви можете легко отримати доступ до GPT-4 сьогодні.

Як використовувати GPT-4 прямо зараз (2023)

У цій статті ми пояснили два простих способи отримати доступ до GPT-4 прямо зараз. Щоб випробувати нову модель штучного інтелекту, вам не потрібно чекати будь-якої інтеграції чи випуску API. Перед цим давайте коротко поговоримо про те, що нового в моделі GPT-4 OpenAI.

Що таке нова модель AI GPT-4 від OpenAI?

Ми всі знаємо, що ChatGPT може робити масу цікавих речей, і існує безліч підказок ChatGPT, щоб отримати ідеальні відповіді на запитання, але OpenAI значно покращує свої можливості з GPT-4. Порівняно з GPT-3, який підтримує ваш улюблений чат-бот ChatGPT AI, остання модель GPT-4 є мультимодальною. Як згадувалося вище, це означає, що LLM тепер зможе приймати як текст, так і зображення від користувачів. Нова модель GPT-4 від OpenAI незабаром дозволить вводити зображення, які вона зможе аналізувати та відповідати на ваші запитання. Наразі лише текстові можливості нового LLM доступні для випробування через ChatGPT.

  Як від’єднати обліковий запис Epic Games

Як отримати доступ до моделі AI GPT-4 (офіційний метод)

OpenAI зіграв розумно і зробив GPT-4 доступним лише для передплатників ChatGPT Plus. Це означає, що вам потрібно буде платити 20 доларів на місяць, щоб отримати доступ до останньої моделі від OpenAI. Ось як отримати доступ до нього:

1. Спочатку перейдіть на веб-сайт ChatGPT за допомогою посилання тут і увійдіть у свій існуючий обліковий запис. Створіть новий обліковий запис, якщо у вас його ще немає.

2. Після входу в систему ви побачите опцію «Оновити до Plus» у нижньому лівому куті. Натисніть на нього.

3. Потім у спливаючому вікні, що відкриється, натисніть зелену кнопку «План оновлення» під ChatGPT Plus. Як згадувалося тут, ChatGPT надає вам пріоритетний доступ до нових функцій, і це справедливо завдяки GPT-4.

4. На наступній сторінці вам потрібно ввести платіжні дані та платіжну адресу на правій панелі. Після введення даних натисніть кнопку «Підписатися».

  Як завантажити файли за допомогою Safari на свій iPhone або iPad

Примітка. На жаль, користувачі не можуть здійснити платежі на веб-сайті OpenAI, щоб отримати ChatGPT Plus в Індії. Згідно з численними публікаціями в соціальних мережах, усі кредитні/дебетові картки – Visa, Mastercard, American Express тощо – не працюють. Ми сподіваємося, що OpenAI визнає проблему та дозволить індійським користувачам використовувати ChatGPT Plus в Індії.

5. Після здійснення платежу ви успішно станете передплатником ChatGPT+. Тепер ви можете з легкістю використовувати нову модель GPT-4 та інші старі моделі AI. У спадному меню на екрані виберіть «GPT-4», щоб розпочати.

6. Тепер ви можете вводити свої запити в текстове поле на правій панелі та взаємодіяти з потужнішим і оперативнішим чат-ботом ChatGPT на базі GPT-4. Ось кілька прикладів, перегляньте їх:

Як безкоштовно використовувати модель штучного інтелекту GPT-4

Як було підтверджено в нашому попередньому звіті, найближчим часом OpenAI не надаватиме безкоштовний доступ до GPT-4 через свій чат-бот ChatGPT. Крім того, він додає, що сподівається «запропонувати певну кількість безкоштовних запитів GPT-4» користувачам безкоштовного рівня колись у майбутньому.

Що ж, якщо ви один із тих безкоштовних користувачів і не хочете витрачати гроші на підписку ChatGPT Plus, у нас є безкоштовна альтернатива для вас. І це нова функція чату AI Microsoft Bing. Так, в офіційний допис у блозіMicrosoft підтвердила, що її служба Bing AI працює на GPT-4.

Крім того, величезною перевагою використання Bing AI над моделлю GPT-4 на веб-сайті ChatGPT є база знань. Хоча GPT-4 все ще обмежений набором даних за вересень 2021 року, чат Bing AI підключений до Інтернету та може відповідати на запити, пов’язані з подіями в реальному часі. Але пам’ятайте, що Bing AI наразі обмежено 15 відповідями в одній розмові.

  Як легко скинути HomePod mini

Тож спробуйте альтернативу ChatGPT Bing AI у браузері Edge прямо зараз. А якщо ви не хочете використовувати Edge, прочитайте наш посібник про те, як отримати доступ до чату Bing AI у будь-якому веб-браузері.

Спробуйте модель GPT-4 у ChatGPT сьогодні

Підсумовуючи, вам потрібно буде отримати підписку ChatGPT+, якщо ви хочете отримати офіційний доступ до нової моделі AI GPT-4 від OpenAI. Але під час нашого тестування ми виявили, що Bing AI досить швидко реагує та допомагає з нашими запитами. Отже, ви в захваті від можливостей, які відкриває модель штучного інтелекту з текстовим баченням, тобто GPT-4? Поділіться з нами своїми думками в коментарях нижче.