Як отримати доступ до Counter-Strike 2 Beta Limited Test

Categories:

Valve нарешті розвіяла чутки та анонсувала Counter-Strike 2, заміну схваленого критиками тактичного шутера CS:GO, який відмовляється вмирати. Що ж, тепер ще більше геймерів грають у Counter-Strike завдяки ажіотажу щодо Counter-Strike 2 та її майбутнього випуску влітку 2023 року. До речі, якщо вам цікаво, що нового, ось усе, що вам потрібно знати про Counter-Strike 2. Але в цьому посібнику ми пояснимо, як грати в бета-версію CS2, і порадимо, як збільшити ваші шанси отримати запрошення випробувати гру. З огляду на це, настав час переглянути кроки, щоб отримати доступ до обмеженого бета-тесту Counter-Strike 2.

Як грати в бета-версію Counter-Strike 2 (2023)

Будь-хто може отримати запрошення на бета-тест Counter-Strike 2, якщо гравець пройде кілька основних критеріїв. Ми обговоримо це в наступному розділі, де ми розповімо вам, як збільшити ваші шанси потрапити в обмежений тест Counter-Strike 2. Наразі ось як ви можете перевірити, чи вас запросили на бета-версію Counter-Strike 2:

1. Спочатку відкрийте Steam. Завантажте та встановіть Counter-Strike: Global Offensive (безкоштовно), якщо ви цього ще не зробили. Хоча пізніше CS:GO буде замінено на Counter-Strike 2, поки що вона все ще буде доступна. Гравці можуть отримати запрошення на CS2 лише через існуючу гру. Я припускаю, що у вас уже є Steam, але якщо його немає, ви можете завантажити його використовуючи посилання тут.

2. Перейдіть до запуску Counter-Strike: Global Offensive. Я припускаю, що ви вже є користувачем Steam і раніше грали в CS:GO. Якщо ви цього не зробили, можливо, пройде багато часу, поки ви не зможете отримати доступ до CS2 Beta. Це тому, що наразі Valve пропонує його гравцям із хорошим фактором довіри до CS:GO. Ваш останній час гри на офіційних серверах Valve також має значення.

3. Увійшовши в головне меню CS, ви маєте отримати сповіщення про бета-версію Counter-Strike 2 Limited Access (якщо вас вибрано). Перегляньте твіт (з люб’язного дозволу Twitter/HLTV.org) нижче, щоб побачити, як виглядає ця опція для гравців, обраних Valve для бета-версії CS2. Як згадувалося раніше, будь-який гравець може отримати доступ до обмеженого тесту Counter-Strike 2. Не лише професіонали та впливові особи транслювали гру.

  Стати людиною доступним на Xbox?

4. Після реєстрації в обмеженому тесті Counter-Strike 2 Steam почне завантажувати CS2 на ваш комп’ютер. Після встановлення ви зможете вибрати між CS:GO або CS2, натиснувши «Грати» в Steam.

Як збільшити свої шанси зіграти в бета-версію Counter Strike 2

Що ж, якщо ви не отримали доступу до обмеженого тесту Counter-Strike 2, не хвилюйтесь, оскільки Valve підтвердила, що незабаром додасть більше гравців до тестування. Вони нічого не згадували про вимогу до статусу Prime, тож навіть якщо у вас його немає, ви можете отримати доступ до CS2 Beta. Ось що Valve має сказати про те, як гравців обирають для бета-версії CS2:

Гравці обираються для обмеженого тесту Counter-Strike 2 на основі ряду факторів, які команда розробників Counter-Strike 2 вважає важливими, включаючи (але не обмежуючись ними) останній час гри на офіційних серверах Valve, фактор довіри та статус облікового запису Steam. — CS2 (@CounterStrike) 22 березня 2023 р

Тим не менш, у нас є кілька порад, які допоможуть збільшити ваші шанси потрапити в бета-версію. Ви можете зробити наступне:

  • Грайте більше в Counter-Strike: Global Offensive на офіційних серверах Valve. Грайте якомога більше в змагальному матчі або в казуальних режимах. Це збільшить час гри та є одним із основних факторів (але не єдиним), який впливає на те, чи отримаєте ви доступ до CS2. Уникайте гри на серверах спільноти, оскільки вони не зараховуються як час гри на офіційних серверах Valve. Спробуйте грати щодня і часто перевіряйте головне меню, щоб отримати запрошення на бета-тест CS2.
  • Будьте хорошим спортом і попросіть гравців або друзів похвалити вас. Нетоксична гра, гарний товариш по команді та допомога іншим безперечно підвищить ваш фактор довіри.
  • Переконайтеся, що ваш обліковий запис Steam має добру репутацію, не маючи заборон VAC. А якщо він у вас є, вас можуть уникати як потенційного бета-тестера CS2.
  Як отримати зворотний пошук зображень Google на вашому iPhone в будь-якому додатку

Чесно кажучи, я граю в Counter-Strike понад 10 років (і також маю CS 1.6 у своєму обліковому записі Steam). У CS:GO я маю понад 2000 годин, медаль за 5 років служби та понад 500 змагань. З виходом Counter-Strike 2 я кинувся завантажити гру ще раз і перевірити, чи є у мене доступ. Я навіть зіграв у змагальну гру та отримав звання Gold Nova Master.

Однак я ще не отримав запрошення на Counter-Strike 2 Limited Test. Щоб збільшити мої шанси, ми граємо щодня з моменту анонсу в надії скоро взяти участь у бета-версії CS2. Якщо ви були лояльним гравцем у Counter-Strike протягом багатьох років і не потрапили до бета-версії, ми співчуваємо вам. Але, як було сказано раніше, Valve підтвердила, що вони дозволять більше гравців до бета-версії Counter-Strike 2 у міру просування вперед.

Остерігайтеся шахрайства з обмеженим тестуванням Counter-Strike 2

Дуже важливо зауважити, що для Counter-Strike 2 НЕМАЄ офіційних ключів. Ви можете отримати доступ до гри лише через підказку на екрані головного меню CS:GO. Існує безліч відео та веб-сайтів, які намагаються спонукати людей відмовитися від свого облікового запису Steam або заплатити їм за купівлю ключів для участі в обмеженому бета-тестуванні Counter-Strike 2. Ви повинні бути обережними та уникати цих шахрайств будь-якою ціною. Ви повинні бути надзвичайно обережними, оскільки люди видають себе за Valve, щоб обдурити інших. Ось офіційна позиція Valve щодо ситуації з шахрайством:

Остерігайтеся шахрайства. Єдиний спосіб перевірити наявність обмеженого тестового доступу — це запустити CS:GO через Steam і перевірити головне меню.

Не входьте на сторонні сайти, які стверджують, що перевіряють доступ до вашого облікового запису Steam або пропонують обмежений тестовий доступ чи ключі; обмежених тестових ключів немає.— CS2 (@CounterStrike) 22 березня 2023 р

Питання що часто задаються

Як часто гравців додають до обмеженого тесту Counter-Strike 2?

  Динамічний кластер WebSphere 8.5.x

Valve підтвердила, що з часом до бета-версії CS2 буде додано більше гравців. Вони попросили гравців продовжувати перевіряти головне меню на наявність потенційного запрошення.

Чи можна грати в Counter-Strike 2 безкоштовно?

Так, Counter-Strike 2 буде безкоштовною грою. Це буде так само, як багато інших ігор Valve, таких як Dota 2, CS:GO і Team Fortress 2.

Чи перейде мій статус Prime у CS:GO в Counter-Strike 2?

Так, Valve підтвердила, що основний статус користувача в CS:GO перейде в Counter-Strike 2.

Counter-Strike 2 замінить CS:GO?

Так, Counter-Strike 2 замінить CS:GO, коли буде запущено цього літа 2023 року. Існуючі ігрові предмети та скіни зброї також будуть перенесені в нову гру.

Чи буде Counter-Strike 2 на PS5?

У Valve немає офіційних планів чи інформації щодо випуску Counter-Strike 2 на PS5. Однак CS:GO існує на консолях.

Чи є Counter-Strike 2 оновленням Source 2, на яке люди чекали?

Так, Counter-Strike 2 працює на движку Source 2, і це одне з головних оновлень гри.

Чи можете ви грати в CS:GO окремо, поки триває обмежене тестування Counter-Strike 2?

Так, зараз ви можете грати в CS:GO окремо від Counter-Strike 2. Але в якийсь момент нова гра замінить стару.

Чи дозволяє Valve записувати та транслювати ігровий процес Counter Strike 2 на YouTube і Twitch?

Так, гравцям дозволено транслювати та записувати свій процес гри в Counter-Strike 2. Ви можете опублікувати його в соціальних мережах і на потокових платформах, таких як Twitch, YouTube і Twitter.

Розважайтеся з новою бета-версією Counter-Strike 2

Пройшло багато часу з тих пір, як гравці чекали CS:GO 2 або наступного великого оновлення серії Counter-Strike, наприклад оновлення Source 2. Ми довго спостерігали за витоками, і тепер Valve офіційно анонсувала гру. Якщо ви виконали кроки, наведені в цьому посібнику, ви зможете дізнатися, чи запрошено вас на обмежений тест Counter-Strike 2. Ми також говорили про те, як збільшити шанси потрапити в бета-версію. Ви вже отримали доступ до бета-версії CS2? Що ви думаєте про Counter-Strike 2? Дайте нам знати в коментарях, і якщо у вас виникнуть сумніви, ми обов’язково вам допоможемо.