Як отримати доступ до ChatGPT із панелі меню Mac

Categories:

З моменту свого випуску популярність ChatGPT вибухнула, і було важко не потрапити в потяг ажіотажу. OpenAI навчив і розробив ChatGPT як розмовний чат-бот штучного інтелекту для створення відповідей, схожих на людину. Ви можете взаємодіяти з ChatGPT, як зі звичайною людиною. Ви можете ставити запитання, просити пропозиції, отримувати інформацію та навіть брати участь у регулярних розмовах із ChatGPT. Є маса цікавих речей, які ви можете робити з ChatGPT, але чи не було б краще, якби ви могли отримати доступ до чат-бота AI, не відкриваючи веб-сайт знову і знову? Що ж, якщо ви користувач Mac, ви можете це зробити. Ви можете отримати доступ до ChatGPT безпосередньо з панелі меню Mac, і це надзвичайно просто. Отже, давайте подивимося, як це працює.

На відміну від Google і Microsoft, які вже перебувають на борту розмовного ШІ-потягу з Bard AI і Bing AI Chat відповідно, Apple ще не сідає на борт ШІ-чат-ботів і, можливо, оновить Siri для використання ChatGPT на iPhone і Mac. Наразі, щоб отримати найдосконаліший досвід розмови AI, вам потрібно дотримуватися ChatGPT. Але, завдяки розробнику Jordi Bruin, тепер ви можете встановити ChatGPT прямо на свій пристрій macOS і отримати до нього доступ із панелі меню. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як саме можна отримати доступ до ChatGPT із панелі меню Mac.

  Як створити власні віджети на iPhone

Jordi Bruin розробив програму macGPT, яка дозволить вам безкоштовно отримати доступ до всіх можливостей і функцій ChatGPT у формі акуратної програми.

Так, відвідати веб-сайт macGPT за допомогою вкладеного посилання та виконайте наведені нижче дії, щоб додати ChatGPT до рядка меню Mac.

  • На веб-сайті macGPT ви помітите підказку «Я хочу це!» праворуч. У текстовому полі вище вам потрібно ввести суму, яку ви бажаєте заплатити розробнику за їх важку роботу. Крім того, ви також можете просто ввести «$0» у розділі суми та завантажити програму безкоштовно. Тут ви також побачите інформацію про підтримувану ОС, розмір файлу, кількість завантажень і відгуки.

  • Після введення суми натисніть «Я хочу це!» і Gumroad переведе вас на сторінку оформлення замовлення. Тепер введіть дані своєї PayPal або кредитної картки, щоб завершити трансакцію. Якщо ви виберете безкоштовний варіант, вам потрібно буде лише ввести свою адресу електронної пошти без даних картки. Ви отримаєте рахунок-фактуру за транзакцію електронною поштою (як для платних, так і для безкоштовних варіантів).
  Виправте код помилки u7121 3202 у Netflix

  • Після завантаження розархівуйте папку в потрібне місце та натисніть піктограму macGPT, щоб запустити програмне забезпечення. Після запуску він викличе попередження. Просто натисніть «Відкрити», щоб продовжити.

  • Тепер ви побачите логотип ChatGPT на панелі меню macOS. Це дасть вам миттєвий доступ до бота ChatGPT AI у будь-який час.

  • Коли ви натискаєте піктограму панелі меню, macGPT відкриє домашню сторінку ChatGPT на вашому пристрої macOS.

  • Вам потрібно увійти у свій обліковий запис ChatGPT тут. Якщо у вас немає облікового запису, вам доведеться його зареєструвати.

  • І вуаля! Ви успішно встановили MacGPT на своєму пристрої.

  • Тепер, якщо вам цікаво, чи працює macGPT так само, як ChatGPT, ми протестували програму самостійно. Під час нашого тестування ми не виявили жодної проблеми з macGPT. Оскільки це лише веб-обгортка для офіційного веб-сайту ChatGPT, вона працює за призначенням.
  Як завантажити безкоштовні електронні книги за допомогою Amazon Prime

Спробуйте MacGPT на своєму пристрої macOS зараз!

Сподіваємося, ця стаття була для вас корисною та ви негайно почнете використовувати macGPT на своєму пристрої Mac. І велика подяка Джорді Брюїну за те, що він додав ChatGPT до панелі меню. Якщо ви подолали ажіотаж, ми пропонуємо вам також спробувати кілька найкращих альтернатив ChatGPT. І якщо ви зацікавлені у використанні Bing AI у своєму веб-браузері (будь-якому браузері, окрім Microsoft Edge), ви можете ознайомитися зі статтею за посиланням. Повертаючись до розглянутої теми, поділіться з нами своїми думками щодо macGPT у коментарях нижче.