Як отримати доступ до старого облікового запису Hotmail

До того, як з’явилося захоплення Gmail, Hotmail був OG служб веб-пошти. Він пов’язував людей так само, як зараз Gmail. Тепер, коли Gmail захопив майже всі служби веб-пошти, люди майже забули про Hotmail. Але все ж деякі люди з нетерпінням чекають можливості знайти старі облікові записи Hotmail для роботи чи будь-якої іншої причини. Якщо ви занадто шукаєте порад щодо входу в старий Hotmail, ми пропонуємо вам цей корисний посібник, який навчить вас, як систематично отримати доступ до старого облікового запису Hotmail.

Як отримати доступ до старого облікового запису Hotmail

Перш ніж перейти до способу доступу до вашого старого облікового запису Hotmail, давайте спочатку дізнаємося, що станеться з вашим старим обліковим записом Hotmail, якщо він не використовується протягом тривалого часу.

Що відбувається зі старими обліковими записами Hotmail?

Без сумніву, старі облікові записи Hotmail сягають багато років тому. Якщо у вас є обліковий запис Hotmail, якому вже 10 років, цілком можливо, що ваш обліковий запис уже видалено. Якщо обліковий запис неактивний протягом 5 років безперервно, він автоматично видаляється. Відповідно до умов використання Microsoft, якщо ви не входили в систему або не використовували свій обліковий запис Hotmail протягом 5 років, є ймовірність, що ваш обліковий запис уже видалено. Це також може призвести до невідновного старого облікового запису Hotmail.

Чи видаляються старі облікові записи Hotmail?

Так, є ймовірність того, що ваш старий обліковий запис Hotmail буде видалено назавжди. Зазвичай це відбувається, коли ви не входили до свого облікового запису Hotmail протягом приблизно 5 років. Якщо ви не ввійшли у свій обліковий запис протягом 5 років, можливо, ви ніколи не відновите свій обліковий запис Hotmail.

  Як уві сні відвідати чийсь острів у фільмі «Перехід тварин: Нові горизонти»

Як довго облікові записи Hotmail залишаються активними?

Зазвичай обліковий запис Hotmail залишається активним близько 5 років. Корпорація Майкрософт дозволяє вам відновити свій обліковий запис, якщо з моменту входу минуло менше 5 років. Якщо цей період вичерпається, ваш обліковий запис може бути видалено, і після цього його не можна буде відновити.

Як дізнатися, чи мій обліковий запис Hotmail все ще активний?

Тепер Outlook — це новий Hotmail. Якщо ви хочете отримати доступ до старого облікового запису Hotmail, то єдиний спосіб дізнатися це — увійти в Outlook.

1. Відвідайте сторінку входу в Outlook Mail на робочому столі.

2. Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи старі облікові дані Hotmail.

Якщо ваш обліковий запис все ще активний у Outlook, ви зможете легко отримати доступ до свого старого облікового запису Hotmail.

Як я можу знайти свій старий обліковий запис Hotmail?

Якщо у вашому старому обліковому записі Hotmail є двоетапна автентифікація, ви можете легко отримати до нього доступ, увійшовши в Outlook. Якщо ні, то найкращий спосіб зробити це – відновити старий обліковий запис Hotmail. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Ви не зможете відновити свій обліковий запис цим методом, якщо увімкнули двоетапну перевірку.

1. Відвідайте сторінку відновлення облікового запису на своєму пристрої.

2. Введіть свою адресу Hotmail, телефон або ім’я та контактну адресу електронної пошти у формі.

3. Потім виконайте перевірку Captcha та натисніть на кнопку Далі.

  Як розібратися в іграх Steam

4. Введіть код підтвердження, надісланий на вашу контактну електронну адресу, і натисніть Підтвердити.

5. Дайте відповіді на запитані запитання, як показано нижче, і натисніть «Далі».

6. Заповніть інші форми, ввівши запитані дані та натиснувши Далі на останній сторінці.

Якщо наданої інформації достатньо, ви зможете відновити свій обліковий запис Hotmail.

Як я можу отримати доступ до свого старого облікового запису Hotmail?

Якщо ви намагаєтеся отримати доступ до свого старого облікового запису Hotmail протягом 5 років після деактивації, ви можете зробити це, увійшовши у свій обліковий запис Hotmail через Outlook.

1. Відвідайте сторінку входу в Outlook Mail у веб-переглядачі комп’ютера.

2. Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи старі облікові дані Hotmail.

Якщо ваш обліковий запис все ще активний у Outlook, ви можете отримати доступ до свого старого облікового запису Hotmail.

Як я можу відновити свій Hotmail із багаторічної давності?

Щоб отримати доступ до старого облікового запису Hotmail, який не був активним менше ніж 5 років, ви можете вибрати платформу Outlook, яка дозволяє знаходити старі облікові записи Hotmail. Якщо вам не вдається зробити це за допомогою Outlook, ви можете виконати старий вхід у Hotmail за допомогою форми Microsoft Recover your account.

Куди звернутися, якщо ви забули свій пароль Hotmail?

Якщо ви забули свій пароль Hotmail, ви можете скинути його, щоб створити новий на сторінці відновлення облікового запису Microsoft/Outlook.

Як отримати доступ до старого облікового запису Hotmail без пароля?

Ви можете отримати доступ до свого старого облікового запису Hotmail, якщо у вас немає пароля. Ви можете скинути старий пароль облікового запису Hotmail для доступу до цього облікового запису таким чином:

  Як додати або видалити облікові записи електронної пошти в Mail для Mac

1. Відвідайте сторінку відновлення облікового запису на своєму пристрої.

2. Увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи старі облікові дані Hotmail.

3. Тепер натисніть на Забули пароль?

4. Виберіть опцію Електронна пошта. Введіть контактну адресу електронної пошти та натисніть Отримати код.

Примітка. Ви також можете отримати можливість надіслати код на свій мобільний телефон, якщо ви пов’язали свій номер телефону з обліковим записом.

5. Введіть отриманий код і натисніть кнопку Далі.

6. Введіть новий пароль. Також повторно введіть пароль і натисніть «Далі».

Що відбувається зі старими невикористаними обліковими записами електронної пошти?

Старі невикористані облікові записи електронної пошти зазвичай активні протягом 2 років. Після завершення цього періоду в 24 місяці ваш невикористаний обліковий запис електронної пошти втратить усі збережені дані, включаючи файли, зображення та інші важливі документи. Це не призводить до призупинення вашого облікового запису.

Чи видаляються старі облікові записи Microsoft?

Так, Microsoft зазвичай видаляє старі облікові записи, такі як Hotmail, після того, як вони були неактивними протягом приблизно 5 років. Якщо ви не входили в систему хоча б раз на 5 років, ваш обліковий запис буде видалено.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як отримати доступ до старого облікового запису Hotmail. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.