Як отримати доступ до редактора групової політики в Windows Home

| | 0 Comments| 7:19 AM
Categories:

Ключові висновки

 • Керування груповою політикою зазвичай доступне лише в професійних, корпоративних і освітніх версіях Windows, але домашні користувачі можуть увімкнути редактор локальної групової політики з деякими налаштуваннями або скористатися інструментами сторонніх розробників для більш широких налаштувань.
 • Останні версії Windows 10 і 11 мають окремі параметри, доступні в редакторі локальної групової політики, які можуть не вплинути на вашу систему, якщо їх змінити.
 • У статті наведено два варіанти доступу до редактора локальної групової політики: через меню «Виконати» або рядок пошуку.

Керування груповою політикою — це функція, зарезервована для версій Windows Professional, Enterprise і Education. Але за допомогою кількох налаштувань домашні користувачі можуть увімкнути редактор локальної групової політики в Windows 10 і 11, або ви можете скористатися стороннім інструментом для доступу до більш повного набору налаштувань. Ми покажемо вам обидва варіанти.

Оновлення: останні версії Windows 10 і 11 мають розділені параметри, доступні в редакторі локальної групової політики на головній сторінці Windows. Ви все ще можете бачити всі параметри, згадані нижче, але їх зміна може не вплинути на вашу систему.

Як відкрити редактор локальної групової політики

Ви можете отримати доступ до редактора локальної групової політики кількома способами.

Ось два найзручніших:

 • Натисніть Win + R, щоб відкрити меню «Виконати», введіть gpedit.msc і натисніть Enter, щоб запустити редактор локальної групової політики.
 • Натисніть Win, щоб відкрити панель пошуку, або, якщо ви використовуєте Windows 10, натисніть Win + Q, щоб викликати Cortana, введіть gpedit.msc і відкрийте відповідний результат.
 • Якщо це не працює, ви або не маєте прав адміністратора, або ви використовуєте Windows Home і не маєте доступу до редактора локальної групової політики.

  На щастя, вам не потрібно оновлювати Windows до версії Pro, щоб налаштувати групову політику. Нижче ми пояснюємо, як увімкнути редактор локальної групової політики на Windows Home, але рекомендуємо спершу перевірити наведений нижче сторонній інструмент.

    Як виправити білі ескізи фотографій в оновленні Windows 10 Creators

  Як налаштувати параметри Windows без редактора групової політики

  Перш ніж увімкнути редактор локальної групової політики, спробуйте скористатися більш зручною та потужнішою альтернативою. Політика Плюс це інструмент із відкритим кодом, який надає вам доступ до редактора групової політики та налаштувань реєстру Windows.

  Policy Plus сумісний з усіма версіями Windows. Для цього потрібна платформа .NET Framework версії 4.5 або новішої. Ми рекомендуємо встановити більш стабільну збірку Release. Після встановлення перейдіть до «Довідка» > «Отримати файли ADMX», ще раз перевірте папку призначення та натисніть «Почати», щоб завантажити додаткові адміністративні шаблони.

  Якщо ви коли-небудь пробували працювати з рідним редактором групової політики Windows, інтерфейс Policy Plus здасться вам знайомим. Однак категорії в лівій колонці дотримуються дещо іншої логіки, у якій нам легше орієнтуватися.

  Якщо ви користуєтеся домашньою версією Windows, перейдіть на перегляд налаштувань лише в категорії «Комп’ютер», оскільки ваша система ігноруватиме зміни в об’єктах групової політики для кожного користувача; натомість вам потрібно буде внести ці зміни в реєстр Windows.

  Зміна параметрів працює так само, як і в редакторі групової політики; докладніше про це нижче. Зауважте, що якщо ви використовуєте Windows Home, вам потрібно перезавантажити або вийти та знову ввімкнути, щоб активувати зміни.

  Як увімкнути редактор локальної групової політики в Windows Home

  У Windows Vista, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 або Windows 11 Home ви можете ввімкнути редактор групової політики за допомогою одного з двох наведених нижче рішень.

  Рішення 1. Використовуйте інсталятор Add GPEDIT.msc

  Для правильної інсталяції за допомогою цього інструменту потрібно кілька налаштувань і .NET Framework версії 3.5 або новішої.

  Спочатку перейдіть до C:\Windows\SysWOW64 і скопіюйте ці елементи:

  • Папка GroupPolicy
  • Папка GroupPolicyUsers
  • файл gpedit.msc

  Потім відкрийте C:\Windows\System32 і вставте щойно скопійовані елементи.

  Зараз завантажте ZIP-файл Add GPEDIT.msc від користувача DeviantArt Drudger і встановіть його на свій комп’ютер. Вам знадобиться обліковий запис DevianArt.

  Після встановлення ви знайдете інструмент у папці C:\Windows\Temp\gpedit. Можливо, вам доведеться перейти до цієї папки вручну.

    Як запустити Stable Diffusion AI на Mac і Windows

  Крім того, якщо ваше ім’я користувача Windows містить більше одного слова, вам, можливо, доведеться змінити інсталяцію. Клацніть правою кнопкою миші x64.bat або x86.bat, залежно від того, 64-розрядна чи 32-розрядна ваша система, і виберіть Відкрити за допомогою… > Блокнот або Редагувати (Windows 10). Додайте лапки до шести екземплярів %username%, тобто змініть %username% на «%username%», збережіть зміни, потім знову клацніть BAT-файл правою кнопкою миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора».

  Якщо ви продовжуєте отримувати повідомлення про помилку «MMC не вдалося створити оснащення», спробуйте замінити «%username%» на «%userdomain%\%username%».

  Рішення 2. Використовуйте GPEDIT Enabler BAT

  Якщо ви не можете знайти файл gpedit.msc у своїй системі або якщо попередній метод не спрацював, спробуйте це.

  Відкрийте Блокнот, введіть наведений нижче код і збережіть файл як Enabler.bat.

   @echo off
  pushd "%~dp0"
  dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientExtensions-Package~3<em>.mum >List.txt dir /b %SystemRoot%\servicing\Packages\Microsoft-Windows-GroupPolicy-ClientTools-Package~3</em>.mum >>List.txt
  for /f %%i in ('findstr /i . List.txt 2^>nul') do dism /online /norestart /add-package:"%SystemRoot%\servicing\Packages\%%i" pause

  Потім клацніть правою кнопкою миші файл BAT, який ви щойно створили, і виберіть Запуск від імені адміністратора. Відкриється командне вікно, і BAT-файл буде запущено через кілька установок. Зачекайте, доки внизу не з’явиться Натисніть будь-яку клавішу, щоб продовжити; це закриє вікно команд.

  Тепер спробуйте відкрити gpedit.msc, як описано вище. Якщо ви не можете знайти gpedit.msc за допомогою пошуку, спробуйте відкрити його за допомогою вікна «Виконати».

  Люб’язність до ІТЕХТИКА за те, що вказали нам на цей метод.

  Як змінити параметри редактора групової політики

  Тепер, коли у вас є доступ до редактора локальної групової політики, що ви збираєтеся з ним робити?

  Кількість параметрів, доступних у редакторі групової політики, скорочується, і те, що ви могли робити раніше, тепер потребує налаштування реєстру. Але ви все одно можете відкрити кілька дорогоцінних каменів, і ми покажемо вам, як це зробити.

  У редакторі групової політики ви можете знайти параметри, що впливають на конфігурацію комп’ютера або конфігурацію користувача, і три підкатегорії для кожної. Перегляньте адміністративні шаблони, щоб знайти найцікавіші налаштування.

  Змініть налаштування Windows Update

  Давайте подивимося на «Конфігурація комп’ютера» > «Адміністративні шаблони» > «Компоненти Windows» > «Оновлення Windows», найулюбленішу функцію Windows.

    Як відключити «Зарезервований сховище» в Windows 10

  У Windows 11 ви повинні побачити чотири папки:

  • Застарілі політики
  • Керуйте досвідом кінцевого користувача
  • Керуйте оновленнями, які пропонує служба оновлення Windows Server
  • Керуйте оновленнями, які пропонуються з Windows Update.

  Ви побачите, що більшість, якщо не всі параметри в цих папках не налаштовані.

  Ми заглибимося в останній, Керування оновленнями, які пропонуються з Windows Update. Тут двічі клацніть параметр, перегляньте доступні параметри у вікні властивостей, що з’явиться, і змініть їх відповідно до своїх уподобань. Наприклад, у розділі «Увімкнути додаткові оновлення» під час перемикання з «Не налаштовано» на «Увімкнено» ви можете вибрати один із таких параметрів:

 • Автоматично отримувати додаткові оновлення (включно з CFR)
 • Автоматично отримувати додаткові оновлення
 • Користувачі можуть вибрати, які додаткові оновлення отримувати
 • Вікно довідки праворуч пояснює, що робить кожна конфігурація. Виберіть потрібний параметр і натисніть «Застосувати».

  Раніше редактор групової політики пропонував налаштування для призупинення або зупинки Windows Update, але це один із багатьох вилучених параметрів.

  Налаштуйте параметри інсталятора Windows за замовчуванням

  Ви користуєтеся своїм комп’ютером з іншими й хочете заборонити їм установлювати програмне забезпечення? Перейдіть до Конфігурація комп’ютера > Адміністративні шаблони > Компоненти Windows > Інсталятор Windows > Вимкнути/Вимкнути інсталятор Windows** і ввімкніть цей параметр лише для некерованих програм або завжди.

  Інші налаштування, пов’язані з Windows Installer, які можна активувати, включають:

  • Завжди встановлюйте з підвищеними правами
  • Заборонити відкат
  • Заборонити видалення оновлень
  • Заборонити встановлення користувачем
  • Заборонити користувачам використовувати інсталятор Windows для встановлення оновлень

  Обов’язково прочитайте кожен опис, щоб зрозуміти, що робить кожне налаштування. Майте на увазі, що налаштування, застосовані в конфігурації комп’ютера, застосовуються до всіх користувачів. Якщо ви хочете обмежити лише певних користувачів, перейдіть натомість до доріжки Конфігурація користувача.

  Підвищення рівня з груповою політикою Windows

  Редактор групової політики — це скарбниця потужних параметрів Windows. Хоча його важливість знизилася після появи Windows 10 і втратить значення після запуску Windows 11, він все ще пропонує багато способів налаштувати налаштування Windows. І тепер домашні користувачі також мають доступ до цих налаштувань.