techukraine.net Windows Як отримати доступ до останніх файлів із меню «Пуск» у Windows 10

Як отримати доступ до останніх файлів із меню «Пуск» у Windows 10

| | 0 Comments| 11:44 PM
Categories:

Меню «Пуск» у Windows 10 за ці роки зазнало деяких змін. Більшість того, як він виглядає зараз, є покращенням у порівнянні з Windows 8 днів. До нього були внесені незначні зміни в різних версіях Windows 10, які були випущені. Одна річ, яка була видалена і не була додана на сьогоднішній день, – це параметр останніх файлів, який був досить корисним. Це дозволило вам отримати доступ до списку всіх файлів, які ви нещодавно відкривали. Ось як ви можете отримати доступ до останнього файлу з меню «Пуск» у Windows 10.

Майте на увазі, що це обійдеться, тому, хоча ви зможете отримати доступ до останніх файлів із меню «Пуск», вам доведеться піти на певні компроміси.

  Чи працюватиме Windows 10 на моєму комп’ютері?

Ярлик останніх файлів

Перейдіть на робочий стіл і клацніть правою кнопкою миші порожню область. У контекстному меню виберіть Створити > Ярлик. У полі ярлика введіть наступне;

%UserProfile%AppDataRoamingMicrosoftWindowsRecent

Натисніть кнопку Далі та назвіть ярлик. Ви можете дати йому будь-яке ім’я, однак доцільно назвати його «Останні файли».

Після створення значка на робочому столі клацніть його правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню «Закріпити на початку».

Коли ви клацнете плитку «Останні елементи» в меню «Пуск», відкриється провідник файлів із переліком усіх файлів і папок, до яких ви нещодавно зверталися. Ви не отримуєте список, як звикли до Windows 7, але якщо це справляє роботу за вас, це розумний спосіб усунути недолік.

  Як виправити AMD Catalyst Control Center не відкривається в Windows 10

Змінити інтерфейс меню «Пуск».

Інший варіант — використовувати програму для зміни меню «Пуск». ClassicShell – це популярна програма, яка роками використовувалася для отримання меню «Пуск» Windows 7 або копії зовнішнього вигляду Windows XP у Windows 10. Однак вона більше не розробляється, вона є відкритим вихідним кодом, і ви знайдете незліченну кількість портів. . Ми рекомендуємо використовувати Open-Shell-Menu. Завантажитивстановіть та запустіть програму.

Вам не потрібно нічого налаштовувати. Не вибирайте обкладинки та зберігайте стиль «Класика з двома стовпцями».

Коли ви відкриєте меню «Пуск», воно все одно добре вписується в інтерфейс користувача Windows 10, але воно матиме всі елементи меню «Пуск» Windows 7, яке включає «Останні елементи». Коли ви наведете курсор миші на «Останні елементи», вам буде показано список нещодавніх елементів, до яких ви отримали доступ.

  Як приховати панель завдань у Windows 10

Це не просто близька до функції Windows 7, це точна копія. Недоліком є ​​те, що вам потрібна система, яка може запускати програму для зміни інтерфейсу користувача. Якщо вам подобається меню «Пуск» у Windows 10, вам доведеться відмовитися від нього.