Як отримати доступ до нового потокового сервісу NASA та досліджувати космос

| | 0 Comments| 12:35 PM
Categories:

Ключові висновки

  • NASA+ — це безкоштовна потокова платформа, яка пропонує документальні фільми, прямі трансляції, лекції та космічний контент як для дітей, так і для дорослих.
  • Ви можете отримати доступ до NASA+ через додаток NASA на iOS і Android, Roku TV, Apple TV, Amazon Fire TV або веб-сайт NASA+.
  • Незважаючи на те, що в додатку можуть бути деякі недоліки та помилки, зусилля NASA щодо інформування громадськості про космос і майбутні місії заслуговують похвали з надією на покращення взаємодії з користувачем у майбутньому.

NASA анонсувала безкоштовну потокову платформу за запитом під назвою NASA+, яка дозволяє переглядати документальні фільми, переглядати місії NASA та стежити за прямими трансляціями на Землі та в космосі. Ось як дивитися NASA+ і отримувати щоденні космічні дані прямо з NASA.

Де можна отримати NASA+?

NASA+ доступна на iOS і Android через додаток NASA. Завантаживши та встановивши його, просто перейдіть на вкладку «Перегляд», і ви побачите NASA+ — нову службу потокового передавання NASA.

  4 найпопулярніші торгові майданчики API для продажу ваших API

Ви також можете додати канал NASA на свій телевізор Roku. Ви також можете завантажити програму на свій Apple TV або Amazon Fire TV.

Якщо ви надаєте перевагу трансляції у своєму веб-браузері, ви можете відвідати Веб-сайт NASA+.

Найцікавіше в NASA+ те, що воно безкоштовне. Вам не потрібно підписуватися або створювати обліковий запис. Незважаючи на те, що він безкоштовний, він також не має реклами.

Тому, якщо ви хочете дивитися освітній і сімейний космічний контент, вам не обов’язково користуватися платними підписками, такими як Netflix або Amazon Prime. Просто перейдіть до NASA+, і ви будете задоволені.

Послуга також не обмежується США. Ви також можете транслювати з інших регіонів.

Завантажити: NASA для Android | iOS (безкоштовно)

Що можна дивитися на NASA+?

NASA+ пропонує документальні фільми, прямі трансляції та навіть лекції. У розділі «Для юних дослідників» також є відео, розроблені для дітей, завдяки чому навіть діти зможуть оцінити дослідження космосу з раннього віку.

  10 розкладників коледжу/занять, які допоможуть вам керувати часом

Якщо у вас є дитина, яка цікавиться космічними подорожами, чи ви шукаєте космічні розваги для дорослих, у NASA+ є щось для вас.

Ви також можете досліджувати різні теми на NASA+. Серед них люди в космосі, Земля та клімат, Сонячна система, Всесвіт, Аеронавтика, Новини та події, Діти тощо. Отже, якщо ви дивитеся наукові телевізійні шоу на Netflix, NASA+ дасть вам більше, щоб задовольнити вашу жагу.

Примхи та помилки в службі потокового передавання NASA+

Незважаючи на те, що потокова служба NASA+ пропонує чудовий вміст, використання її на смартфоні може бути дещо складним. Це тому, що в додатку все ще є кілька проблем, як-от відео, яке відмовляється показувати на iPhone 14 Pro, на якому ми його тестували. Нам довелося перезапустити програму, щоб виправити це.

Ми також не могли переглядати відео NASA+ на телефоні в повноекранному режимі, оскільки значок повноекранного режиму залишався сірим. У нас було менше проблем під час перегляду NASA+ на ноутбуці, хоча відео, схоже, ще не доступні в 4K.

  HDMI 2.1: що нового і чи потрібно оновлювати?

Незважаючи на ці проблеми, NASA зробило значні кроки, щоб привернути увагу громадськості до космосу та зацікавити його майбутніми місіями. І ми сподіваємося, що з часом NASA вирішить ці проблеми, щоб допомогти кожному отримати максимум від дослідження космосу.

Отримайте більше простору та науки у своєму житті

Стрімінгова платформа NASA+ допоможе дізнатися більше про агентство та його проекти. Він ідеально підходить для тих, хто цікавиться наукою, а також для ентузіастів дослідження космосу, особливо з огляду на план НАСА повернутися на Місяць у 2025 році з Артемісом III.

Отже, якщо ви хочете отримати освіту та розваги, вам слід отримати програму NASA або перейти на веб-сайт NASA+ на своєму комп’ютері. Послуга також чудова для ваших дітей, особливо якщо ви хочете, щоб вони зацікавилися наукою. Хто знає? Можливо, наступне покоління астронавтів, які відвезуть нас на Марс, буде надихнутися шоу на NASA+.