Як отримати доступ до медичного ідентифікатора на iOS 8 у надзвичайній ситуації

Categories:

Програма «Здоров’я» в iOS 8 — це величезна пропозиція як для користувачів, так і для розробників. За останні кілька років світ гаджетів вибухнув завдяки персональним трекерам здоров’я та фітнесу, а завдяки програмі Health та Health Kit ці дивовижні пристрої можуть передавати інформацію безпосередньо на один із найпопулярніших телефонів. Там, де програма дивовижна, оскільки дозволяє нам підключати наші улюблені фітнес-пристрої, вона також додає щось дуже важливе для iPhone; контактний лист у надзвичайних ситуаціях. Ми протягом багатьох років зберігали номери ICE (на випадок екстреної допомоги) на наших телефонах, але програма Health дозволила створити правильний медичний ідентифікатор. Він містить номери, за якими можна зв’язатися під час екстреної ситуації, а також інформацію про будь-які ліки, які людина може приймати, наявні захворювання, алергії та їх групу крові. Ви можете створити ідентифікатор у програмі Health, і ось де ви можете отримати до нього доступ із заблокованого екрана в екстрених випадках

  Як надсилати ефекти та додавати реакції в програмі «Повідомлення» в iOS 10

У разі надзвичайних ситуацій, коли друг не може розблокувати свій пристрій, і вам потрібно втрутитися від його імені, ви можете отримати доступ до його медичного ідентифікатора з заблокованого екрана, не вводячи пароль або сенсорний ідентифікатор.

Проведіть пальцем вправо, щоб відкрити екран «Введіть пароль», і торкніться «Екстрена допомога». У попередніх версіях iOS так ви робили екстрений телефонний дзвінок із заблокованого пристрою. У нижньому правому куті екрана екстреного виклику розташована кнопка медичної ідентифікації. Торкніться його, і він розгорнеться, щоб побачити всю інформацію, збережену власником телефону.

Медичний ідентифікатор надасть вам доступ до цінної інформації, і ви зможете зателефонувати на будь-який з номерів екстреної допомоги, які вказав користувач. Тим не менш, медичний ідентифікатор буде марним, якщо його не налаштувати належним чином, тому заохочуйте своїх друзів налаштувати його.

  Як сканувати документи в нотатках на iOS 11