Як отримати доступ до командного рядка без завантаження на робочий стіл у Windows 10

| | 0 Comments| 12:46 AM
Categories:

Коли щось йде не так з Windows, і ми говоримо не про звичайні проблеми, які виникають, а про щось, де важливий файл пошкоджено, ви часто не можете виправити це з робочого столу. Виправлення часто полягає в тому, щоб виправити файли з командного рядка або запустити кілька перевірок, щоб знайти, що не так. У будь-якому випадку вам потрібно отримати доступ до командного рядка, перш ніж перейти до робочого столу, якщо ви коли-небудь туди потрапите.

Доступ до командного рядка

Є два випадки, коли вам може знадобитися отримати доступ до командного рядка; якщо у вас інстальована Windows 10, а ОС не встановлена. Процес для двох дещо відрізняється.

  Як знайти програми для читання або запису на диск у Windows 10

Встановлено Windows 10

Якщо у вас інстальована Windows 10, ви можете отримати доступ до командного рядка з розширених параметрів запуску. Є три маршрути, якими ви можете скористатися.

Якщо ви можете перейти на робочий стіл і відкрити програму «Налаштування», перейдіть до групи налаштувань «Оновлення та безпека», перейдіть на вкладку «Відновлення» і в розділі «Розширений запуск» натисніть «Перезапустити зараз». Перейдіть у розділ «Усунення неполадок»> «Додаткові параметри» та натисніть «Командний рядок».

Іншим варіантом є завантаження безпосередньо на екрані додаткових параметрів запуску. Щоб зробити, натисніть F11, коли ви вмикаєте комп’ютер, і ви перейдете на екран розширеного запуску, де ви знову зможете вибрати командний рядок.

  6 чудових функцій у новій ігровій панелі Windows 10

Останній варіант — утримувати клавішу Shift під час перезавантаження Windows 10 з робочого столу. Це знову переведе вас на екран розширеного запуску, де ви клацніть «Командний рядок».

Не встановлено ОС

Якщо у вас не встановлено ОС, вам потрібен USB-накопичувач з Windows 10. Отримати його неважко, але для його створення знадобиться доступ до робочого комп’ютера.

Підключіть його до комп’ютера та увімкніть. Переконайтеся, що ПК завантажується з USB-накопичувача. Ви можете перевірити та змінити порядок завантаження з BIOS. Після завантаження на екрані встановлення для Windows 10 ви побачите опцію відновлення. Натисніть його.

Параметр «Відновити» переведе вас на той самий екран розширених параметрів запуску, який ви отримуєте, а параметр «Командний рядок» знаходиться там, де він повинен бути.

  (ВИПРАВЛЕНО) Код помилки Spotify 18 у Windows 10

З командного рядка у вашому розпорядженні будуть звичайні утиліти, які він може запропонувати. Наприклад, ви можете використовувати Diskpart для форматування та розділення ваших дисків. Якщо ви намагаєтеся врятувати файли з жорсткого диска, ви можете використовувати для цього командний рядок.