techukraine.net Android Як отримати доступ до заблокованих веб-сайтів на Android – 2023

Як отримати доступ до заблокованих веб-сайтів на Android – 2023

Categories:

Щодня під час серфінгу в Інтернеті ми натрапляємо на різні веб-сайти, які заблоковані в наших країнах або ми не маємо доступу до них, тому що наш провайдер заблокував ці веб-сайти. Подивіться на наступне фото, і ви зрозумієте, про який тип веб-сайтів я говорю.

Зараз є різні способи розблокувати їх і відвідати ці веб-сайти. Просто дотримуйтеся цієї статті, і ви натрапите на різні методи, щоб мати можливість розблокувати або отримати доступ до заблокованих веб-сайтів на Android.

Як заблокувати доступ до веб-сайтів на Android

1. Зміна IP-адреси

Ваша IP-адреса – це унікальний номер, який розповість веб-сайтам і всім, хто її має, багато про вас. IP-адреса використовується для визначення вашого фізичного місцезнаходження. Так поліція ловить злодіїв у шпигунських фільмах. Але з розвитком технологій користувач може дуже легко змінити свою IP-адресу і, отже, своє місцезнаходження.

Змінивши IP-адресу, користувач може отримати доступ до заблокованих сайтів на Android. Щоб змінити IP-адресу, вам може знадобитися завантажити програму VPN на свій телефон Android. Нижче наведено кілька найкращих програм VPN для вашого телефону Android:

Безкоштовний VPN-клієнт TouchVPN

TouchVPN — це безкоштовний VPN-клієнт, доступний у Google Play Store. Це простий у використанні, один клік для підключення до VPN. TouchVPN допомагає захистити вашу конфіденційність, запобігаючи стороннім програмам доступу до ваших даних. Цей VPN шифрує всі дані, які ви переглядаєте.

TouchVPN не обмежує вашу пропускну здатність, тому ви можете отримати доступ до Інтернету на швидкості, яку отримуєте від свого провайдера. Використовуючи TouchVPN, користувачі також можуть отримати доступ до веб-сайтів із географічним обмеженням.

  Як знайти номер IMEI свого телефону Android

Завантажити

SurfEasy Secure Android VPN

SurfEasy VPN пропонує безпечний досвід перегляду. Він шифрує весь інтернет-трафік. Одна вражаюча особливість SurfEasy VPN полягає в тому, що він має опцію підтримки клієнтів у реальному часі, щоб допомогти своїм користувачам, якщо вони стикаються з будь-якими проблемами. Ви можете вибрати будь-яке географічне розташування з більш ніж десятка країн. SurfEasy VPN допомагає користувачам обходити брандмауери для перегляду без обмежень. Використовуючи SurEasy VPN, користувачі можуть легко отримати доступ до своїх улюблених веб-сайтів і програм. Завантажте програму, натиснувши кнопку «Завантажити» нижче.

Завантажити

Безкоштовний VPN-проксі Hola

Відкривайте веб-сторінки та безпечно переглядайте веб-сторінки за допомогою VPN без Hola. Hola VPN дає вам свободу переглядати програми та веб-сайти з усього світу. Це дозволяє користувачам переглядати веб-сторінки конфіденційно та анонімно, таким чином зберігаючи їх конфіденційність.

Використовуючи VPN без Hola, користувачі можуть легко змінювати країни. Це забезпечує високу швидкість з’єднання та прискорює перегляд. Використання Hola безкоштовного VPN Доступ до сайтів, заблокованих у вашій країні через інноваційну однорангову мережу. Завантажте програму, натиснувши кнопку завантаження нижче.

Завантажити

Безкоштовний VPN-проксі Betternet

Сервіс Betternet VPN — це проста у використанні служба захисту конфіденційності. Використовуйте безкоштовний VPN-проксі, щоб обійти державну цензуру. Ви можете розблокувати Facebook, YouTube тощо за допомогою безкоштовного VPN-проксі-сервера betternet. Betternet Free VPN надає вам приватний браузер.

  9 найкращих програм для керування файлами Android

Це проста VPN-підключення одним дотиком, яка захищає вашу конфіденційність. Betternet захищає підключення вашого пристрою Android, коли ви підключені до загальнодоступних точок доступу Wi-Fi або стільникових мереж передачі даних. Завантажте програму, натиснувши кнопку «Завантажити» нижче.

Завантажити

Турбо Vpn

Використовуючи Turbo VPN, користувачі можуть переглядати будь-який веб-сайт так, ніби вони перебувають в іншій країні. Це дозволяє користувачам обходити обмеження щодо розташування на надвисокій швидкості VPN. Це дозволяє користувачам захищати свій мережевий трафік у точках доступу Wi-Fi і анонімно та безпечно переглядати веб-сторінки без відстеження. Turbo VPN працює з Wi-Fi, LTE, 3G і всіма мобільними носіями даних. Немає обмежень на пропускну здатність, і він абсолютно безкоштовний для використання. Завантажте програму, натиснувши кнопку «Завантажити» нижче.

Завантажити

2. Зміна проксі

Хакери можуть викрасти вашу важливу інформацію, таку як імена користувачів і паролі веб-сайтів соціальних мереж, дані кредитної картки та багато іншого. Ваші дані стають більш вразливими, якщо ви отримуєте доступ до Інтернету через загальнодоступні точки доступу. Вам також потрібно змінити проксі-сервер, якщо ви не хочете, щоб ніхто знав, що ви переглядаєте та працюєте в могутньому Інтернеті. Іноді ви бачите повідомлення про помилку про те, що ви не можете отримати доступ до цього веб-сайту як ваш уряд. або Інтернет-провайдер заблокував цей веб-сайт. Ви можете отримати доступ до заблокованих веб-сайтів, змінивши налаштування проксі-сервера на своєму смартфоні Android.

Як змінити проксі на Android?

Нижче наведено кроки, які користувач повинен виконати, щоб змінити проксі-сервер на своєму смартфоні Android.

  Виправте помилку Android, яка не приймає правильний PIN-код
 • Відкрийте налаштування свого смартфона.
 • Ви знайдете Wi-Fi у верхній частині списку. Відкрий це.
 • Тепер потрібно торкнутися й утримувати потрібну точку доступу Wi-Fi.
 • Натисніть і утримуйте його назву деякий час, доки не побачите контекстне меню.
 • Натисніть «Змінити мережу».
 • Тепер вам потрібно прокрутити вниз, щоб побачити опцію Показати додаткові параметри.
 • Поставте цей прапорець, і ви побачите, що з’явиться список опцій.
 • Тепер у підзаголовку Налаштування проксі.
 • Натисніть «Немає», щоб переглянути додаткові параметри.
 • Тепер натисніть «Вручну».
 • Тепер ви побачите 3 розділи, які потрібно заповнити відповідно: ім’я хоста проксі, порт проксі та обхід проксі.
 • Перш ніж заповнити всі розділи, ви побачите, що кнопка «Зберегти» неактивна.
 • Заповніть усі 3 розділи, щоб зберегти налаштування.
 • Тепер натисніть «Зберегти».
 • Вердикт.

  Наведені вище методи, швидше за все, нададуть доступ до будь-яких заблокованих або обмежених веб-сайтів. Ми перевірили ці методи, перш ніж представити їх вам. І ми сподіваємося, що стаття вам сподобалася. Поділіться з нами своїм досвідом. Крім того, не забудьте розповісти про це друзям. Незабаром ми повернемося знову з іншою статтею. А поки з нашого боку – до побачення.