Як отримати довідкову перевірку (чотири прості способи)

Існує безліч різних причин, за якими ви можете захотіти провести перевірку. Можливо, ви намагаєтеся знайти давно втраченого друга чи члена сім’ї. Можливо, вас турбує когось із вашої спільноти, і ви хочете дізнатися про них більше. Можливо, ви підозрюєте хлопця в офісі, про якого розповідає ваша дружина. Якою б не була мотивація, все більше людей вибирають пройти перевірку, щоб дізнатися більше про когось у своєму житті. І поширюється інформація про те, наскільки вони ефективні. Але все ж деякі люди не впевнені, як пройти перевірку.

У цьому посібнику ви знайдете все, що потрібно для швидкої та легкої перевірки справ. Ви точно дізнаєтеся, яку інформацію може виявити перевірка інформації, як найкраще підготуватися до пошуку, а також які з багатьох сайтів перевірки справжньої інформації виділяються як найкращі. Читайте далі, щоб дізнатися, як пройти перевірку.

Що таке перевірка інформації?

Перевірка даних – це процес пошуку в загальнодоступних джерелах даних для вилучення всієї доступної інформації про предмет. Ви можете бути здивовані, скільки інформації майже про кожного американського громадянина володіє уряд та його різні агентства. Більше того, ця інформація є вільно доступною для будь-кого.

Звичайно, для більшості людей не особливо практично намагатися шукати всі ці дані вручну. Щоб переглянути всі можливі публічні записи про одну людину, знадобляться тижні й потенційно коштують чимало грошей.

Нове покоління компаній, які займаються перевіркою справ, зрозуміли, що на ринку є прогалина, і з тих пір застосували найновішу технологію онлайн-дослідництва, щоб заповнити її. Такі сервіси здатні за лічені хвилини отримати значущу інформацію з бурхливого вулика загальнодоступних даних і об’єднати їх у зрозумілі й корисні звіти, які ви зможете прочитати. Усередині цих цифрових документів часто міститься чіткий і переконливий портрет вашого предмета пошуку, об’єднаний із шматочків інформації, які самі по собі не мають сенсу, але утворюють багато фрагментів більшої картини.

Яку інформацію може знайти перевірка даних?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Незважаючи на те, що послуги перевірки фону даних обіцяють знайти, вам все одно може бути цікаво, яку саме інформацію ви можете очікувати отримати. Відповідь полягає в тому, що він дещо відрізняється від одного сайту до іншого; більшість сайтів мають дворівневу структуру обслуговування, надаючи різні набори даних для кожної групи платежів.

Але загалом, якщо ви отримуєте перевірку, ви можете очікувати, що вона поверне більшість, якщо не всі, з таких даних:

Повне ім’я та контактні дані
Попередні списки адрес
Деталі шлюбу та стосунків
Дані про родину та близьких друзів
Трудові книжки
Фінансові записи
Кримінальні записи
Облік будь-якої військової служби
Записи водіння
Відомості про всі наявні ліцензії
Будь-яка інформація, опублікована в Інтернеті чи соціальних мережах.

Це не вичерпний список, і ви повинні знати, що дані будуть відрізнятися залежно від того, хто є предметом вашого пошуку та яка інформація про них міститься. Будь ласка, також пам’ятайте, що деякі деталі можуть бути застарілими, неправильними чи іншим чином неправильними, оскільки вони з’являються в Інтернеті або в загальнодоступних архівах.

Як запустити перевірку фону

Після того, як ви вирішили провести перевірку, зробити це досить простий процес. Але є кілька кроків, які вам потрібно буде пройти, якщо ви хочете отримати швидкі та точні результати. Ось простий опис того, що вам потрібно зробити:

1. Складіть список усього, що ви знаєте про свій предмет

Цей крок може зайняти кілька хвилин або кілька годин залежно від ваших стосунків із суб’єктом перевірки. Служба перевірки даних може надати точні результати навіть на основі невеликої кількості початкової інформації, але чим більше даних ви надасте, тим кращими будуть їхні результати. Тому варто сісти за комп’ютер і написати список всього, що ви знаєте про свій предмет. Типи речей, про які ви хочете подумати, включають:

Ім’я
Будь-які попередні імена, які вони використовували
Дата народження
Місце народження
Будь-які раніше відомі адреси або контактні дані
Імена їхніх чоловіків, дружини чи дітей
Де вони навчалися в школі чи коледжі
Де вони працюють

Не має значення, якщо у вас немає всієї цієї інформації, але чим більше ви знаєте, тим легше може виявитися ваш пошук. Якщо після завершення ваш список виглядає дуже малим, не панікуйте! Якщо ви виберете правильну службу перевірки даних, вони все одно зможуть дати позитивні результати.

2. Самостійно шукайте в Інтернеті

Перш ніж ви вирішите інвестувати в перевірку даних, має сенс спочатку трохи покопатися навколо себе, щоб переконатися, що інформація, яку ви шукаєте, не легко доступна в Інтернеті. Зрештою, хоча пошукові системи, такі як Google, не відображатимуть дані з загальнодоступних записів, багато людей готові розмістити величезну кількість інформації про себе в Інтернеті, тому ви можете просто знайти те, що шукаєте. Ключ до цього кроку – розумний пошук. Одне лише ім’я вашого суб’єкта навряд чи дасть корисну інформацію, але якщо ви об’єднаєте фрагменти інформації зі свого списку, наприклад ім’я та школу чи ім’я та коледж, ви можете отримати корисну інформацію. Самостійний пошук в Інтернеті не надасть детальної інформації, яку може отримати перевірка, але вона може надати вам важливу річ, яку ви шукаєте.

3. Переглядайте соціальні мережі

Окрім пошуку в Інтернеті, рекомендується також заглянути в соціальні мережі. Знову ж таки, багато людей розміщують багато особистої інформації в соціальних мережах і залишають її відкритою для громадськості. Основні соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram та LinkedIn, — найкраще місце для початку, але якщо ви не знайдете там того, що хочете, спробуйте також менш очевидні, як-от YouTube, Reddit, Pinterest, Tumblr та Snapchat. Іноді дивно, скільки інформації про когось можна знайти на цих сайтах, і знову ж таки, вони можуть просто надати потрібну інформацію.

Якщо пошук в Інтернеті чи соціальних мережах не дає корисної інформації, або ви хочете скласти більш детальний профіль своєї теми, наступним кроком буде звернення до компанії, яка перевіряє історію.

«Яку компанію, що перевіряє історію, мені вибрати?»

Вибір найкращої компанії, яка перевіряє дані, може здатися складною перспективою. Є десятки доступних, і, що й казати, усі вони стверджують, що є найкращими у своїй справі. Але існує велика різниця в рівні послуг, які пропонують ці сайти, і цінах, які вони стягують. Важливо прийняти найкраще рішення для ваших конкретних потреб, і наш досвід показує, що більшість людей шукають ті самі основні речі на сайті перевірки справжньої інформації.

Детальне дослідження – не всі сайти старанно проводять дослідження, як вони можуть бути. Але найкращі пропонують якісні дослідження з використанням новітніх технологій і максимально широкого спектру джерел.
Точні та зрозумілі звіти – остаточний звіт – це те, як знайдена інформація пояснюється клієнту. Найкращі підсумкові звіти детальні, але добре викладені та легкі для розуміння.
Швидкі результати. Перевірка даних зазвичай є серйозним рішенням, і користувачам часто потрібні швидкі результати. Час відповіді може відрізнятися на різних сайтах, але найкращі можуть дати основні результати за кілька хвилин, а більш повний звіт не більше ніж за кілька днів.
Налаштування пошуку – це свідчення їхніх послуг, що найкращі компанії, які перевіряють історію, можуть надавати вичерпні звіти про людину на основі дуже малої початкової інформації. Не всі компанії можуть чесно заявити про це, тому обережно.
Придатна інформаційна панель – сайти пропонують інформаційну панель, на якій користувачі можуть керувати своїми пошуками та результатами. Цей інструмент має бути легким у навігації та інтуїтивно зрозумілим.
Мобільні програми. Можливо, вам знадобиться можливість віддаленого доступу до пошуку. Не всі сайти пропонують спеціальні програми, які дозволяють це зробити, але вони стають все більш доступними.
Хороша підтримка клієнтів. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком або виникли запитання щодо знайденої інформації, вам потрібна надійна та доступна служба підтримки клієнтів. Вони можуть суттєво відрізнятися на різних сайтах, але найкращі пропонують тривалі години роботи та доступні кількома різними способами.

Щоб допомогти вам, ми перевірили всі основні сайти, враховуючи ці критерії, і знайшли лише чотири, які, на нашу думку, вибрали всі прапорці. Жоден не запропонує чавунну гарантію того, що вони знайдуть саме те, що ви хочете, але відгуки користувачів показують, що всі ці сайти мають чудовий досвід і надзвичайно високі рейтинги задоволеності користувачів. Наші рекомендовані сайти для перевірки даних:

1. Підтверджено

BeenVerified — це наша найкраща рекомендація завдяки їх відмінному всебічного обслуговування та вражаючим результатам. BeenVerified використовує дворівневу структуру ціноутворення, але забезпечує багато навіть на базовому рівні. Там ви можете очікувати, що вони шукатимуть кримінальні записи, фінансові записи, звіти про майно, дані соціальних мереж та історію адрес. Якщо ви заплатите трохи більше, вони переглянуть ще більше даних і навіть можуть відправити учасника шукати не оцифровані судові документи.

Остаточні звіти від BeenVerified надзвичайно добре продумані та легко відслідковуються. Те саме стосується їхньої онлайн-панелі, яка є однією з найзручніших, які ми перевірили. BeenVerified має спеціальні мобільні додатки для пристроїв Android і iOS, зручні для користувачів у дорозі. Служба підтримки клієнтів працює протягом тривалого часу по телефону чи електронній пошті, надаючи допомогу швидко та ефективно. Простіше кажучи, BeenVerified є однією з найкращих на даний момент послуг усебічної перевірки даних на ринку.

2. TruthFinder

TruthFinder з відповідною назвою пропонує перевірку досвіду експертів за доступною ціною. Два рівня цін визначають послугу, яку ви отримуєте. За базовим тарифом ви знайдете судимості, водійські документи, особисту інформацію, інформацію про родичів тощо. Послуга преміум-класу поширюється на такі дані, як історія освіти, записи виборців, ліцензії на зброю та багато інших. Якщо ваша тема пошуку є там, у вас є великий шанс дізнатися правду про їхнє життя за допомогою TruthFinder.

Надаючи ці результати, Truthfinder пропонує прості, добре розроблені підсумкові звіти, які дуже легко читати та розуміти. Ви можете отримати доступ до цих звітів зі своєї зручної онлайн-панелі або зі спеціального додатка для Android. (Користувачі iOS спокійні: приладова панель ідеально працює з Safari!) Підтримка клієнтів феноменальна: безкоштовна лінія працює цілодобово, 7 днів на тиждень.

3. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate пропонує вражаючий комплексний сервіс і може похвалитися високим рівнем задоволеності користувачів. Як і наші попередні дві рекомендації, CheckMate пропонує дворівневий пакет послуг. За базовою швидкістю вони можуть шукати такі джерела, як кримінальні довідки, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історія адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах. Щоб отримати більше даних, ви можете заплатити трохи більше за доступ до таких речей, як фінансова історія, водійські права та посвідчення на зброю.

CheckMate пропонує остаточний звіт, який одночасно є дуже детальним і простим для читання та розуміння. Ви можете отримати доступ до звітів про поточні чи минулі пошуки на зручній онлайн-панелі або зі свого телефону Android за допомогою офіційної програми CheckMate. Підтримка клієнтів однаково чудова, з цілодобовими працівниками, які допомагають і швидко реагують.

4. Інтеліус

І останнє, але не менш важливе, це Intelius, дорогоцінний, але повнофункціональний сайт перевірки даних. Пошук охоплює величезний діапазон джерел даних, щоб розкрити контактні дані, історію адрес, кримінальні довідки, дані реєстру сексуальних злочинців, фінансову історію, документи про майно, історію освіти тощо. Їхня увага до деталей надзвичайно вражаюча, і, оскільки вже проведено понад 50 мільйонів успішних перевірок, вони явно роблять щось правильно.

Intelius пропонує елегантну онлайн-панель, яка, на наш погляд, добре розроблена та проста у використанні. Їхні остаточні звіти детальні, але все одно їх легко зрозуміти та зрозуміти. У них є мобільні пристрої як для пристроїв Android, так і для iOS, обидва з яких також нас вразили. Онлайн-засіб усунення несправностей, як правило, корисний, коли це необхідно, але час відповіді на інших носіях не найшвидший і не найкорисніший. Але незважаючи на це, Intelius пропонує чудовий комплексний сервіс та одні з найкращих на ринку співвідношення ціни та якості.

Чому деякі сайти для перевірки інформації стягують плату, а інші ні?

Ви можете задатися питанням, чому ви не можете просто вибрати безкоштовну послугу. Дійсно доступні безкоштовні сайти, але якщо ви вирішите їх використовувати, важливо встановити відповідні рівні очікувань. Ці сайти не можуть забезпечити такий самий рівень обслуговування, як надійна платна служба перевірки справ. Доступ до цих даних не завжди безкоштовний, а технологія, яка забезпечує швидке та точне повернення інформації, також коштує грошей. Будь-який сайт, що пропонує цю послугу безкоштовно, швидше за все, не має доступу до всього спектру доступних даних і навряд чи буде дуже ретельно шукати дані, до яких вони мають доступ.

Існують і інші можливі ризики від сайтів безкоштовної перевірки фону. Хакери знають про зростання популярності перевірки фону, і деякі вже спробували скористатися перевагами. Це означає, що користувачі безкоштовних сайтів тепер ризикують отримати їх персональні дані на недобросовісних сайтах. Деякі можуть навіть намагатися розмістити шкідливе програмне забезпечення на вашому пристрої! За таких обставин дійсно не варто ризикувати з безкоштовною перевіркою справ. Рекомендовані тут сайти коштують лише кілька доларів на місяць, але за таку ціну ви можете бути впевнені в надійних результатах і без неприємних прихованих сюрпризів.

Висновок

У цій статті ми виділили критерії, які більшість користувачів шукають на сайті перевірки даних. Ми також вибрали чотири найкращі постачальники, яких відгуки користувачів і наше тестування свідчать, що найкраще відповідають цим основним потребам. Якщо ви дійсно хочете отримати перевірку інформації про когось, ви можете бути впевнені, що ці чотири сайти можуть дати найкращі результати.

Чи перевіряли вас коли-небудь когось? Як ви знайшли досвід? Чи використовували ви якісь із рекомендованих нами сайтів? Ви б порекомендували сайт, яким користувалися, комусь іншому? Чи стикалися ви з проблемами, які ми не торкнулися в цьому посібнику? Ми завжди раді думкам і досвідом усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче?