Як отримати динамічний острів на будь-якому iPhone (без джейлбрейка)

Categories:

Динамічний острів — головна функція серії iPhone 14 Pro. Новий погляд Apple на виїмку iPhone перетворює горезвісну виїмку на корисну функцію. На жаль, він ексклюзивний для iPhone 14 Pro і 14 Pro Max, але, за чутками, він доступний для всіх моделей із серією iPhone 15. Хоча ми бачили кілька налаштувань джейлбрейка, які передають функціональність Dynamic Island на iPhone з вирізом, не кожен може зробити джейлбрейк своїх пристроїв. Однак розробник iOS Маттео Заппія придумав нову програму, яка не потребує джейлбрейка ваших iPhone, щоб отримати функції Dynamic Island. Ця програма під назвою «DynamicCow» може принести пігулку Dynamic Island на будь-який iPhone, який уже має виріз. У цьому посібнику ми розглянемо, як встановити програму DynamicCow.

Отримайте функції Dynamic Island на будь-якому iPhone (2023)

Вам потрібно буде встановити AltStore на свій iPhone без джейлбрейку, щоб установити програму DynamicCow і перенести функціональність Dynamic Island на свій iPhone з вирізами. Спочатку ми пояснюємо, як працює ця програма, а потім переходимо до покрокового процесу встановлення.

DynamicCow: як працює додаток?

Програма DynamicCow використовує помилку “MacDirtyCow” (CVE-2022-46689) на пристроях з iOS 15 – iOS 16.1.2 і macOS 13.0.1, що дозволяє будь-кому змінювати всі файли, які може читати програма ізольованого програмного середовища. На щастя, ці зміни є тимчасовими, оскільки ви записуєте кешовані дані в оперативній пам’яті.

  Чи є у фритюрниці Ninja кнопку скидання?

Як би захоплююче це не звучало, процес не такий простий, як завантаження програми з App Store. Щоб завантажити AltStore для стороннього завантаження програми DynamicCow, вам потрібно буде підключити свій iPhone до комп’ютера Mac або Windows. Але це варте клопоту, якщо ви хочете відчути ці чудові функції та анімацію Dynamic Island на телефонах серії iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13 або iPhone 14. Крім того, отримати Dynamic Island можна лише на iPhone з iOS 16.0 – iOS 16.1.2, оскільки Apple виправила помилку MacDirtyCow в iOS 16.2.

Наразі додаток знаходиться в експериментальній фазі, і розробник має обіцяв щоб покращити його в майбутньому. Тому ми рекомендуємо вам спробувати це на свій страх і ризик. Якщо ви користуєтеся iPhone 11, будьте готові побачити велику червону смугу навколо виїмки, яка блокує час, значки та відсоток заряду акумулятора. Розробник програми DynamicCow ще не знайшов вирішення цієї проблеми.

Передумови для встановлення DynamicCow

З базовими знаннями, ось передумови для встановлення програми DynamicCow і отримання Dynamic Island на вашому iPhone:

  • По-перше, вам потрібен iPhone з iOS 16.0 – iOS 16.1.2. Не завантажуйте останнє оновлення iOS 16.2, якщо хочете використовувати функції Dynamic Island на своєму телефоні.
  • Щоб установити AltStore на iPhone, вам знадобиться комп’ютер Mac або Windows. Так, ви можете встановити iTunes на Windows, щоб завантажити AltStore на свій iPhone.
  • Нарешті, вам потрібен кабель Lightning, щоб підключити ваш iPhone до ПК Mac або Windows.

Як встановити AltStore на ваш iPhone

Перш за все, давайте подивимося, як ви можете завантажити та встановити програму AltStore на свій iPhone, яка необхідна для роботи програми Dynamic Island. Ось як це відбувається:

  Як оновити до Ubuntu 21.04

Примітка: ми продемонстрували процес на Mac, але ви можете відвідати це посилання щоб переглянути інструкції для Windows.

1. Завантажте AltServer на свій Mac, відвідавши це посилання саме тут.

2. Після завантаження запустіть AltServer, а потім запустіть програму Mail на Mac.

3. У програмі «Пошта» перейдіть до пункту «Пошта -> Параметри» на панелі меню вгорі. Потім виберіть опцію «Керування плагінами» на вкладці «Загальні» та ввімкніть опцію «AltPlugin.Mailbundle». Натисніть опцію «Застосувати та перезапустити пошту».

4. Далі підключіть iPhone до MacBook або пристрою Mac.

5. Одночасно розблокуйте свій iPhone і натисніть «Довіряти», коли на вашому iPhone з’явиться спливаюче вікно «Довіряти цьому комп’ютеру».

6. Тепер відкрийте «Finder» на Mac, виберіть свій iPhone на лівій бічній панелі, а потім увімкніть опцію «Показувати цей iPhone під час Wi-Fi» на правій панелі.

7. Далі перейдіть до панелі меню Mac у верхній частині екрана та клацніть піктограму AltServer. Потім натисніть «Встановити AltStore» (використовується для встановлення програми Dynamic Island) і виберіть підключений iPhone.

8. Введіть свій Apple ID і пароль, і за кілька секунд ви отримаєте повідомлення «AltStore успішно встановлено на ваш пристрій».

9. Після цього поверніться до свого iPhone і перейдіть до «Налаштування -> Загальні -> Керування VPN і пристроями», а потім натисніть «Довіряти [Your email ID]”.

10. Далі перейдіть до «Налаштування -> Конфіденційність і безпека» та прокрутіть вниз, щоб знайти режим розробника. Тут увімкніть режим розробника на вашому iPhone.

Завантажте програму DynamicCow збоку на свій iPhone

Ви успішно встановили AltStore на своєму iPhone. Тим не менш, настав час завантажити додаток DynamicCow і отримати функцію Dynamic Island на вашому iPhone. Ось як це зробити:

  Як оновити метод оплати Vudu

1. Відкрийте AltStore на своєму iPhone і ввійдіть за допомогою свого Apple ID.

2. Далі відвідайте Сторінка GitHub для DynamicCow на вашому iPhone. Потім прокрутіть вниз до розділу «Релізи» та завантажте найновіший файл «.ipa» для DynamicCow.

3. Після цього відкрийте AltStore і перейдіть на вкладку «Мої програми». Тут торкніться значка «+» і виберіть DynamicCow.ipa, щоб установити програму.

4. Після встановлення відкрийте програму DynamicCow і виберіть компонування iPhone 14 Pro або iPhone 14 Max залежно від моделі вашого iPhone і розміру екрана. Потім натисніть кнопку «Увімкнути». Якщо у вас є iPhone не Pro, радимо вибрати iPhone 14 Pro Dynamic Island.

5. І вуаля! Ваш iPhone із надрізами тепер має Dynamic Island UI та функціональність, як у нових iPhone 14 Pro та 14 Pro Max.

Dynamic Island на iPhone 12 Pro

Примітка. Не забудьте вимкнути Dynamic Island перед видаленням програми DynamicCow або AltStore зі свого iPhone. В іншому випадку вам доведеться перевстановити програму або взагалі оновити свій iPhone, щоб позбутися її.

Динамічний острів: перетворите будь-який iPhone на iPhone 14 Pro

Тепер, коли ви дізналися, як отримати функцію Dynamic Island на будь-якому iPhone, настав час випробувати цю функцію. Ви можете переглянути нашу статтю, щоб переглянути список програм, які підтримує Dynamic Island. Крім того, ви починаєте возитися з новою функцією, встановивши кілька цікавих програм для використання з Dynamic Island. Я погоджуюся, що інтерфейс користувача Dynamic Island, який ви отримуєте за допомогою програми DynamicCow, не такий естетичний, як на iPhone 14 серії Pro, а власний виїмка закриває піктограми часу та стільникового сигналу, але отримати нову функцію варто, не витрачаючи гроші 1000 доларів США.