Як отримати гроші за тестування веб-сайтів у 2022 році [15 Websites]

| | 0 Comments| 3:20 PM
Categories:

Краудсорсингове тестування – це один із найкращих способів отримувати гроші за тестування веб-сайтів і заробляти додаткові щомісячні гроші.

Перш ніж розглядати цей варіант, давайте обговоримо, що таке краудтестування та як ви можете почати заробляти гроші, працюючи краудтестером.

Що таке краудсорсингове тестування?

Краудсорсингове тестування або масове тестування — це тип тестування програмного забезпечення, який останнім часом стає дуже популярним, оскільки дозволяє людям заробляти гроші за свої зусилля з тестування. Будь-хто в усьому світі може подати заявку в компанії краудтестування для тестування мобільних/онлайн-додатків, веб-сайтів і споживчого програмного забезпечення.

Краудсорсингове тестування не є заміною професійному внутрішньому тестуванню якості. Внутрішня команда тестування якості має чітке розуміння продукту, цінностей і цілей компанії. Але іноді їм стає важко та неефективно перевірити продукт на всіх доступних пристроях і операційних системах.

Хто може проводити краудтестування?

Будь-хто в усьому світі може зареєструватися на платформах краудтестування та подати заявку на проекти, щоб отримати платні веб-сайти для тестування. Наймання людей із різних місць має такі переваги, як проведення тестів 24/7 за різних умов, наприклад, на різних пристроях і операційних системах. Компанії, що займаються краудсорсинговим тестуванням, діють як менеджери, керуючи натовпом тестувальників. Вони дозволяють компаніям отримати натовп тестувальників, які відповідають їхнім потребам і вимогам.

Вимоги для отримання грошей за тестування веб-сайтів

 • Настільний пристрій з ОС, мобільний телефон.
 • Стабільне підключення до Інтернету.
 • Пристрій з веб-камерою та мікрофоном.
 • Повинен мати хороші комунікативні навички.
 • Слід швидко заповнювати опитування після тестування продукту.

Переваги краудсорсингового тестування

Нижче наведено кілька причин, чому компанії платять платформам краудсорсингу для тестування, щоб найняти натовп для тестування їх веб-сайтів, мобільних додатків та інших цифрових додатків:

Швидкість. Натовп тестувальників доступний цілодобово та без вихідних з різних місць, які можуть швидко виконувати тести. Це може зайняти лише 2-5 днів, щоб завершити тестування, що дозволить компанії випустити свій продукт попереду конкурентів.

Масштаб: щоб швидше завершити проект тестування, компанії можуть залучати 10-100 тестувальників одночасно, що неможливо за допомогою внутрішнього тестування.

Якість. Дефекти виявляються швидко й легко, оскільки продукт тестується в різних умовах, що забезпечує споживачам високоякісні продукти.

Максимальне охоплення – люди з різних місць проводять масове тестування на різних пристроях і операційних системах.

Цінні відгуки. Ви отримаєте цінні відгуки від реальних користувачів до випуску продукту.

Економічно — краудсорсингове тестування знижує витрати до 50% порівняно з традиційним власним тестуванням.

Реальний сценарій – імітується реальне середовище, де буде використовуватися програмне забезпечення, з користувачами з різними навичками, географічним розташуванням, мовами та технічними знаннями.

Який тип тесту повинен виконати користувач на сайті?

Краудтестування в основному проводиться для мобільних додатків, ігрового програмного забезпечення, веб-додатків і запуску нових програмних продуктів. Компанії віддають перевагу краудсорсинговому тестуванню, оскільки тестувальники з різних місць проводять тестування в широкому діапазоні умов, що є непрактичним для внутрішнього тестування.

Нижче наведено типи тестування, які проводять краудсорсингові тестувальники:

 • Функціональне тестування – тестування функціональності веб- та мобільних додатків.
 • Тестування інтерфейсу користувача та UX – надсилайте відгуки та інтерпретуйте візуальний стиль, макет і дизайн програм.
 • Перевірка юзабіліті – Перевірте зручність використання програм (як користувачі використовують програму та їхні відгуки)
 • Виконання простих сценаріїв тестування. Крауд-тестери можуть виконувати прості сценарії тестування замість використання дорогих інструментів, таких як Selenium.
 • Тестування навантаження – перевірте продуктивність і швидкість завантаження програм за різних умов.
 • Тестування безпеки. Краудтестери безпеки аналізують, наскільки безпечні програми.
 • Опитування – отримуйте відгуки чи думки від загальної чи цільової аудиторії.
 • Тестування сумісності – перевірте сумісність програми на різних пристроях і операційних системах.
  Практичне використання голосових і відеодзвінків Skype для Outlook.com

Як працюють краудсорсингові платформи?

Краудсорсингові компанії виступають керівниками проектів для краудтестерів від імені компанії. Компанії використовують краудсорсингові платформи для тестування, щоб тестувати свої продукти по всьому світу за різних умов користувачами, а не професійними тестувальниками.

Якщо ви хочете отримувати гроші за тестування веб-сайтів, вам потрібно зареєструватися на будь-якій платформі краудсорсингу для тестування, використовуючи ідентифікатор електронної пошти, телефон та інші облікові дані. Деякі платформи вимагають проходження кваліфікаційного тесту, після чого можна починати подавати заявки на проекти. Для деяких проектів вам також може знадобитися пройти попередній тест.

Здебільшого для проектів потрібно записувати свій голос, екран і себе через веб-камеру. Після того, як ви надішлете записане відео та залишите свій відгук, ви отримаєте гроші, щойно вони будуть прийняті.

Перш ніж зареєструватися на платформі краудтестування, подумайте про такі запитання:

 • Чи є компанія законною та має перевірених тестувальників?
 • Чи допускає компанія тестувальників з вашого місця розташування?
 • Які пристрої вам знадобляться?
 • Чи регулярно та вчасно надсилають платежі?
 • Хто перевіряє та повідомляє результати тесту?

Давайте тепер розглянемо кілька популярних краудсорсингових платформ, на яких платять за тестування веб-сайтів.

Бетатестування

Бетатестування пропонує вам проекти для тестування веб-сайтів, а також програм і апаратного забезпечення. Ви можете легко заробити в середньому 10-20 доларів США за виконання завдань і надання відгуків і звітів про помилки.

Після приєднання до платформи ви отримуватимете сповіщення про проект на свою електронну пошту. Ви можете працювати над 5 проектами щомісяця та отримувати оплату через PayPal після завершення кожного проекту.

Панель Intellizoom

Подібно до Bettesting, після створення облікового запису на Intellizoom, ви отримаєте електронною поштою запрошення на проект для тестування веб-сайтів та інших цифрових продуктів. Через високу конкуренцію необхідно швидко подати заявку на запрошення до проектів, заповнивши передвідбіркову анкету.

За невеликі та прості тести ви можете заробити 2 долари, тоді як за проекти, які вимагають подання відео, це 10 доларів. Платформа здійснює платежі через 21 день після завершення проекту через PayPal.

Ферпекція

Ферпекція дозволяє завершувати проекти для тестування веб-сайтів і мобільних додатків за допомогою комп’ютера, мобільного телефону чи планшета. Використовуючи платформу, ви повинні робити знімки екрана, залишати свої відгуки чи думки щодо веб-сайтів і програм і заробляти гроші без необхідності записувати аудіо чи відео. Платежі здійснюються в останню п’ятницю кожного місяця через подарункові картки PayPal або Amazon.

  Як читати заголовки повідомлень у Outlook

Час тестування

На відміну від інших платформ, Час тестування потрібен живий модератор з вами через скайп під час виконання завдань. Ви можете заробити до 50 євро за проект, щоб перевірити програми, веб-сайти, апаратне забезпечення, їжу тощо.

Ви можете вибрати оплату через PayPal або прямий депозит протягом 10 днів після виконання кожного завдання. Будь-хто в усьому світі може зареєструватися та отримувати гроші за тестування веб-сайтів залежно від тривалості та складності роботи.

Checkealos

Заробляйте 10 доларів США за кожну 30-хвилинну сесію зворотного зв’язку Checkealos. Ви можете зареєструватися на веб-сайті з будь-якої точки світу за допомогою настільного пристрою, мобільного телефону чи планшета. Оплата здійснюється через PayPal.

Зареєструватися

Зареєструватися це одна з найкращих платформ для заробітку, коли у вас є лише кілька хвилин. Ви можете зареєструватися на їх веб-сайті, використовуючи свою адресу електронної пошти, після чого ви отримуватимете сповіщення про кожне нове завдання. Зареєструватися дозволяє виконувати завдання з тестування веб-додатків за допомогою телефону, ПК або планшета та отримувати платежі через PayPal.

Userlytics

Користувачлітика унікальний тим, що він має не лише проекти для тестування веб-сайтів, але й програми, прототипи, концепції та інші цифрові продукти. Щоб почати заробляти гроші, зареєструйтеся в Userlytics, використовуючи свою електронну адресу, і виконуйте завдання після отримання запрошення та проходження попередньої перевірочної анкети. Через Userlytics ви можете робити від 5 до 90 доларів США та отримувати платежі через PayPal.

Петля11

Щоб зареєструватися Петля11 і отримувати гроші за тестування веб-сайтів, ви повинні спочатку пройти 5-хвилинний тест на відповідність вимогам. Згідно з їхнім веб-сайтом, оплата вище середнього і хороша для високоякісного тестування. Якщо ви постійно виконуєте хорошу роботу, платформа також пропонує бонуси.

Пінг Понг

с Пінг Понг, ви можете заробити від 10 до 100 євро за виконане завдання, надіславши відгук. Платежі здійснюються через 7 днів після завершення кожного завдання через Paypal або Wise. Вимоги для початку роботи — стабільне підключення до Інтернету та настільний пристрій із веб-камерою та мікрофоном.

Респондент

Респондент крім тестування веб-сайтів (як-от фокус-групи, опитування тощо), у яких можна застосувати й заробити гроші, пропонує широкий спектр проектів. Це одна з найбільш високооплачуваних платформ. Після налаштування облікового запису ви можете переглядати проекти та подавати заявки, щоб почати працювати та заробляти гроші через PayPal. Інші чудові концерти, які має Respondent, — це можливості фокус-груп, де ви можете отримати до 150 доларів за годину.

Мозок користувача

Ви можете розпочати тестування веб-сайтів із завантаження Мозок користувача на вашому iPhone та Google Chrome. Кожен тестувальник повинен пройти кваліфікацію, щоб почати працювати над проектами тестування веб-додатків. Кожен тест триватиме 5-20 хвилин після завершення, з яких ви отримаєте 5 доларів США через PayPal.

  Що таке надширокосмуговий і чому він є в iPhone 11?

UserCrowd

З UserCrowd, ви отримаєте проекти, які проводять опитування дизайну, щоб допомогти компаніям покращити їхні продукти та залишити ваші відгуки. Платформа платить переважно у вигляді кредитів, які ви можете перевести в готівку, коли досягнете 100 кредитів ($10).

Інтуїт

Інтуїт платить тестувальникам за надсилання відгуків про їхні власні продукти, Mailchimp, TurboTax, QuickBooks, Creditkarms і Mint. Вони віддають перевагу підприємцям, самозайнятим фахівцям, власникам малого бізнесу, бухгалтерам, фрілансерам тощо, які сплачують власні податки. Вони здійснюють оплату цифровими подарунковими картками після завершення кожні 30 хвилин.

uTest

uTest дозволяє тестувальникам тестувати та випробувати нові технології, такі як мобільні додатки для тестування автомобілів і додатки для тестування платежів. Після реєстрації за реферальним посиланням ви також отримаєте бонус. З uTest ви можете заздалегідь переглянути проект і вирішити, брати участь чи ні, і почати працювати. Однак ви отримаєте гроші, лише якщо ваші відгуки чи звіти будуть схвалені.

Робота Тестера

Робота Тестера має проекти таких популярних компаній, як Facebook, Google, Microsoft тощо. Тестувальники можуть отримати проекти для тестування програм від цих компаній. Ви отримаєте запрошення подати заявку на проекти. Платформа заохочує кожного тестувальника вдосконалюватись, надаючи їм відгуки. Після реєстрації на платформі вам доведеться пройти онлайн-оцінювання, яке перевіряє ваш рівень володіння англійською мовою та навички тестування. Для проходження тесту у вас буде максимум дві спроби.

Краудсорсингове тестування як варіант кар’єри

Краудсорсингове тестування — чудовий варіант отримання грошей за тестування веб-сайтів, які працюють у вихідні або коли у вас є час. Однак це не чудовий варіант кар’єри на повний робочий день, але відмінний вибір другої кар’єри.

Нижче наведено кілька моментів, про які слід пам’ятати, щоб якнайкраще використати цей варіант кар’єри:

 • Виберіть найкращу платформу для тестування веб-сайтів, яка надає вам кілька варіантів проектів і має гідну оплату.
 • Інколи складно отримати узгоджену роботу з однієї платформи. Ви можете зареєструватися на кількох платформах, щоб отримати більше варіантів проекту.
 • Ви повинні мати гарні комунікативні навички, щоб платформа краудсорсингу для тестування та компанія прийняли вашу роботу.
 • Тестери повинні бути щиро зацікавлені в завершенні проектів, а не робити це лише заради грошей.
 • Щоб заробити більше грошей, не працюйте над кількома проектами одночасно; беріть проекти лише стільки, де ви можете дати свою якісну роботу.

Винос

Краудсорсингове тестування – це не заміна внутрішньому тестуванню, а чудовий інструмент, який дає змогу надати реальний досвід тестування та зменшити ризик помилок перед тим, як запустити його клієнтам. Це стає популярним варіантом другої кар’єри і, безсумнівно, є надійним джерелом доходу для вас. Ви повинні вибрати платформу, яка пропонує хороші тестові проекти та гідну оплату.