Як отримати віртуальну кнопку «Додому» на iPhone X

| | 0 Comments| 3:44 PM
Categories:

Загальновідомо, що iPhone X не має кнопки «Додому». Пристрій є найбільшою переробкою дизайну iPhone, яку Apple зробила з моменту представлення iPhone 5, коли він попрощався зі своїми моделями зі скляною задньою частиною і перейшов на алюмінієвий. Apple відмовилася від кнопки «Додому» на iPhone X, але замінила її на панель індикатора віртуального дому. Це горизонтальна смуга, яка розташована в нижній частині екрана і розпізнає та виконує жести. Це зовсім не те саме, що кнопка додому. Якщо у вас виникли проблеми з налаштуванням індикатора «Додому», ви можете отримати кнопку «Додому» на iPhone X.

iOS найдовше мала надзвичайно корисну функцію доступності під назвою «AssistiveTouch». Ця функція допомагає користувачам з обмеженими можливостями легше користуватися телефоном. Крім того, моделі iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5 і iPhone 5S були схильні до збою кнопок «Додому». Користувачі, які не могли негайно відремонтувати кнопку «Додому», використовували AssistiveTouch, щоб додати віртуальну кнопку «Додому» на свій пристрій. Ця ж функція все ще працює в iPhone X.

  HDMI 2.1: що нового і чи потрібно оновлювати?

Віртуальна кнопка «Додому» на iPhone X

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Загальні» > «Доступність». Прокрутіть униз до параметра AssistiveTouch.

Увімкніть AssistiveTouch, і на ваш екран буде додано плаваючу круглу кнопку. На цьому ж екрані торкніться «Один дотик» під користувацькими діями та виберіть «Додому» для параметра одного дотику. Тепер, коли ви торкнетеся плаваючої кнопки один раз, вона автоматично виконає дію кнопки «Додому». Двічі торкніться його, щоб увімкнути доступність.

Налаштувати головний екран

Кнопку AssistiveTouch можна перетягнути та розташувати в будь-якому місці на головному екрані. Деякі користувачі вважають за краще спорожнити док-станцію на своєму iPhone X і перетягнути кнопку до середини. Потім він розташовується над індикатором домашнього екрану і виглядає більш природним у використанні. На жаль, неможливо вимкнути домашню панель, а ввімкнення AssistiveTouch не приховає/вимкнуть її автоматично.

  Як використовувати справжній контролер GameCube або Wiimote в Dolphin

Вам не потрібно спорожняти док-станцію або розташовувати кнопку посередині, якщо це вас не влаштовує. Ви можете використовувати віртуальну кнопку «Додому» з домашньою панеллю, і пристрій працюватиме так само безперебійно. Деякі користувачі використовують віртуальну кнопку «Додому» на iPhone X для жестів, які в іншому випадку їм важко виконувати за допомогою домашньої панелі. Для інших жестів, таких як повернення на головний екран або перехід до наступної чи попередньої програми, індикатор домашнього екрана є кращим варіантом.

З огляду на все сказане, це ваш пристрій, тому використовуйте його так, як вам зручно.

  Настроюваний музичний плеєр з еквалайзером і темами