Як отримати віртуальний номер телефону для свого бізнесу?

Categories:

Відповідь на ділові дзвінки з вашого особистого номера телефону може серйозно вплинути на вашу конфіденційність.

Не кажучи вже про виснажливе відчуття нетримання речей у професійному порядку. Ось чому компанії звертаються до використання віртуальних номерів телефонів для ділових запитів, і немає жодних причин, чому ви не повинні цього робити.

Віртуальний номер — це номер телефону без безпосереднього підключення до телефонної лінії. Ви можете отримати доступ і використовувати його з будь-якої кількості пристроїв, включаючи ноутбуки та мобільні телефони. Це дозволяє отримувати дзвінки, текстові повідомлення та навіть надавати спільний доступ до одного номера різним співробітникам.

Хоча у нас є й інші засоби зв’язку, як-от підтримка в чаті та електронна пошта, ніщо не зрівняється з ефективністю розмови по телефону для вирішення проблем клієнтів. Про це свідчать останні дослідження 41% клієнтів віддають перевагу розмові по телефону у разі сумнівів/проблем.

Щоб отримати віртуальний номер телефону, вам не потрібно володіти революційними технічними навичками. Все, що вам потрібно зробити, це скористатися будь-яким із рішень, згаданих у цій статті, і все готово.

Перш ніж перерахувати деякі з найкращих послуг для отримання віртуального номера телефону, ось трохи більше про використання віртуальних номерів телефону.

Зменшує витрати

На відміну від традиційних номерів, віртуальний номер можна спрямувати через безкоштовні Інтернет-посилання. У результаті будь-які вхідні дзвінки від клієнтів можуть виглядати так, ніби вони дзвонять на місцевий номер; але насправді відповідь надається на іншому кінці світу без будь-яких додаткових витрат для організації.

Це стає економічно ефективним рішенням для вашого бізнесу.

Змушує клієнтів відчувати себе більш особистими

Більшість клієнтів у всьому світі вважають за краще взяти трубку та набрати місцевий номер служби підтримки замість того, щоб намагатися зв’язатися з міжнародними номерами. Причина в тому, що це економить гроші та легше дістатися. Віртуальні номери допомагають надавати місцеві телефонні послуги, що, у свою чергу, робить клієнтів більш особистими.

Зустрічайте більш професійні

Якщо клієнт потрапляє на вашу сторінку «контакт» і бачить лише один універсальний номер, за яким можна зв’язатися, швидше за все, він уже припустить, що йому важко отримати відповідь. З іншого боку, якщо вони побачать кілька віртуальних номерів, призначених для окремих відділів, вони знатимуть, що ваш бізнес досить великий і професійний, щоб надати кілька номерів служби підтримки.

Не забувайте, що це також збільшує ймовірність отримання відповіді.

Тепер давайте подивимося, які у нас є варіанти.

  Очистіть список останніх файлів у програмах MS Office

Коник

Чудовий сервіс для малого бізнесу, Коник, надає вам віртуальний номер разом із усіма функціями вашого телефону. Ви можете керувати своїм особистим, а також віртуальним номером з одного пристрою та легко розрізняти їх.

Для кожного вхідного дзвінка, пов’язаного з бізнесом, ви можете встановити власну індикацію, як-от привітання/розширення, щоб бути готовими заздалегідь. За допомогою їхньої настільної та мобільної програми ви також можете отримувати дзвінки та текстові повідомлення з будь-яких пристроїв. Крім того, якщо ви хочете відповідати на кілька дзвінків одночасно на різних пристроях, ви також можете це зробити.

Я рекомендую скористатися їхньою безкоштовною пробною версією, щоб відчути смак того, що ви отримаєте. Тут слід зауважити, що Grasshopper пропонує свої послуги лише користувачам із США.

Mightycall

Завдяки можливості використання на необмеженій кількості пристроїв MightyCall швидко та надзвичайно легко налаштувати. Ви можете отримати як безкоштовні, так і місцеві номери та зберігати свої особисті номери в таємниці з найкращих причин.

Немає необхідності встановлювати будь-яке додаткове обладнання. Просто зареєструйтеся та швидко почніть користуватися ним. Наразі Mightycall доступний лише в Північній Америці, але ви можете здійснювати міжнародні дзвінки по всьому світу.

Поклич Бегемот

Охоплюючи понад 50 країн, Поклич Бегемот є ще одним вражаючим постачальником віртуальних номерів. Ви можете миттєво отримати власний віртуальний номер і додати до нього кількох користувачів. За допомогою номерів ви можете отримувати та здійснювати стільки дзвінків, скільки забажаєте для свого бізнесу.

Ось деякі інші функції:

 • Переадресація дзвінка вибраним членам команди
 • Виклики в чергу, щоб відповідати миттєво після поточного
 • Проводьте телефонні конференції
 • Можливість дзвонити кільком учасникам одночасно
 • Запис дзвінків
 • Отримуйте детальну аналітику своїх дзвінків

Це багато іншого, і ви можете безкоштовно зареєструватися, щоб випробувати це самостійно.

Freshcaller

Заощаджуйте на кожному дзвінку за допомогою Freshcaller отримавши віртуальний номер у понад 90 різних країнах. Той факт, що ви можете отримати номер телефону в усіх цих країнах, може допомогти вам надати клієнтам персоналізований досвід і, як наслідок, потенційно збільшити продажі.

У цій службі можна отримати 4 типи номерів:

 • Безкоштовний
 • Марнославство
 • Міжнародний
 • Місцевий

Ви також можете перенести свій існуючий номер або додати власного оператора у Freshcaller. Однак добре те, що ви можете купити скільки завгодно номерів, починаючи від 1 долара. Немає жодної активації чи додаткових платежів, окрім щомісячної плати за телефон для номерів, які ви використовуєте.

Він оснащений такими функціями, як переадресація викликів, спеціальні привітання, маскування викликів для персоналізації та багато іншого. Отримайте доступ до всіх із них, зареєструвавшись і розпочавши роботу абсолютно безкоштовно.

Повітряний дзвінок

Ви можете створити та найняти членів із кількох відділів і почати призначати різні номери. Aircall охоплює понад 100 країн, тож ви можете бути впевнені, що охоплення вашого бізнесу стане ширшим. Це рішення є дуже гнучким і адаптується майже до будь-якого розміру команди. Ви можете налаштувати свої налаштування зараз і змінювати їх у міру зростання вимог.

  Як перейменувати закладку в MS Word 2013

Для кращого відстеження та обробки даних ви можете інтегрувати всі деталі своїх дзвінків у свою CRM або службу підтримки, де ви зможете відстежувати записи, історію, статус і багато іншого.

UniTel Voice

Завдяки можливості підключити будь-який пристрій до вашої віртуальної телефонної системи, UniTel Voice може допомогти вам розвивати свій бізнес досить гнучко. Ось як це насправді входить у ваш бізнес:

Ви починаєте з вибору свого номера, будь то безкоштовний, місцевий чи номер телефону. Після цього ви можете налаштувати спеціальне вітальне повідомлення та продовжити додавання відділу та співробітників до системи. Нарешті ви готові здійснювати вихідні та вхідні дзвінки, повідомлення та факс.

Цінові плани починаються від 9,99 доларів США на місяць. Кожен план включає можливість записувати дзвінки у вашій віртуальній системі, а також якісну підтримку клієнтів у США.

Я рекомендую запланувати демонстрацію та випробувати всі функції.

Circleloop

З понад 250 000 віртуальних номерів на вибір, Circleloop доступний у більш ніж 60 країнах. Будь-який номер, який ви виберете, буде доступний для використання миттєво, а це означає, що вам не доведеться чекати.

Процес налаштування досить простий, після чого ви можете почати призначати номери конкретним членам команди. Не тільки це, але ви також можете отримати особливі та пам’ятні номери, заплативши трохи більше, ніж зазвичай.

Ви можете розпочати безкоштовну пробну версію вже сьогодні!

VirtualPhone

VirtualPhone дозволяє розпочати роботу, не сплачуючи жодної плати за встановлення. Ви можете вибрати з їхньої бібліотеки безкоштовних номерів і почати приймати/здійснювати дзвінки за лічені хвилини. Усі номери мають такі можливості:

 • Переадресація викликів
 • Запис розмов
 • Графік дзвінків
 • СМС
 • Система викликів програмного телефону
 • Живий голосовий чат
 • Голосова пошта та факс
 • IVR

Ця послуга доступна в більш ніж 120 країнах, що є досить великим.

Авоксі

Без мінімальних контрактів і комісій за встановлення, Авоксі дозволяє отримувати номери з 2500 різних місць. Він має понад 20 бізнес-функцій VoIP, серед яких є переадресація викликів у будь-яке місце. Ви можете використовувати числа для кількох цілей, наприклад:

 • Безкоштовний
 • Віртуальний місцевий номер
 • Універсальний безкоштовний номер

Ви можете відразу перейти на їхній веб-сайт, вибрати свою країну, тип номера та вибрати з доступних номерів.

Знання

Неважливо, чи ви стартап, малий бізнес чи підприємство, Знання підходить для всього цього. Ви можете вибрати один єдиний номер і використовувати його в будь-якій кількості відділів, що полегшить завдання вам і вашим клієнтам.

  Торкніться впущеного м’яча, щоб швидше налаштувати наступний кидок

Це має:

 • Глибока аналітика
 • Розумна маршрутизація викликів
 • Інтеграція з будь-якою CRM
 • Можливість обробляти кілька дзвінків одночасно
 • Підтримує як місцеві, так і міжнародні дзвінки

Є багато інших функцій, які ви можете спробувати за допомогою 7-денної безкоштовної пробної версії.

Екзотель

Підходить практично для будь-якого бізнесу, Екзотель пропонує широкий спектр захоплюючих функцій разом із вашим віртуальним номером. Ви можете вибрати між місцевими та безкоштовними номерами, і обидва вони дозволяють:

 • Запис дзвінків
 • Отримуйте звіти про дзвінки в реальному часі
 • Переадресація дзвінків клієнтів
 • Поставте виклики в чергу, щоб відповідати відразу після поточного
 • Увімкніть паралельний дзвінок для всіх користувачів і пристроїв
 • Переадресація дзвінків
 • Визначте особисті та ділові дзвінки

Обов’язково спробуйте їх 15-денну безкоштовну пробну версію.

Phone.com

Починаючи лише з 9,99 доларів США на місяць, Телефон має кілька дійсно недорогих віртуальних номерів для вашого бізнесу. Ви можете миттєво почати, зареєструвавшись, вибравши відповідний номер і насолоджуючись покриттям по всьому світу. З телефоном ви отримаєте такі дивовижні функції:

 • HD якість голосу
 • Телефонна конференція
 • Запис розмов
 • Групове спілкування
 • Безперебійне надсилання/отримання факсів
 • Отримувати текстові повідомлення

Це рішення працює буквально з будь-яким пристроєм, будь то мобільні телефони, ноутбуки, комп’ютери або традиційні аналогові телефони.

GBPN

GBPN має універсальний план, який включає всі його функції, і він коштує лише 20 доларів США на місяць. Ви можете використовувати наявний телефон, щоб почати роботу, і немає потреби в додатковому обладнанні. На домашній сторінці ви побачите підібрані для вас безкоштовні номери. Ви можете вибрати їх або вибрати один із ваших варіантів.

Серед важливих особливостей:

 • Необмежена тривалість розмови
 • Переадресація викликів
 • Голосова пошта
 • Встановіть маршрутизацію викликів на основі часу для безперервного способу життя
 • Призначайте номери членам команди або залишайте власні голосові повідомлення, коли ви спите
 • Отримайте доступ до історії викликів, щоб переглянути важливі дані

Оскільки існує лише один план, ви не отримаєте тут безкоштовну пробну версію. Однак цей план вартий того, щоб його витратили.

Висновок

Є ще кілька рішень, які не згадуються в цьому списку, але ви можете бути впевнені, що наведені вище вибрано з урахуванням якості. Я сподіваюся, що ви можете отримати свій власний віртуальний номер сьогодні.