Як отримати відшкодування на Amazon

Amazon, найбільша у світі електронна комерція, побудувала імперію по всьому світу. Компанія здійснила революцію в купівлі та продажу товарів за допомогою послуг роздрібної торгівлі в Інтернеті. Кожен користується послугами Amazon, від дрібного фермера до бізнесмена, купуючи або продаючи товари в Інтернеті в наші дні. У великому бізнесі електронної комерції не дивно, коли в нього потрапляють помітні схеми. І однією з таких схем є Amazon Prime. Це платна підписка, яка надає користувачам Amazon доступ до таких переваг, як безкоштовна доставка, Prime Video, Prime Reading, Prime Gaming тощо. Ці пакети залучають мільйони передплатників у всьому світі. Якщо у вас є поточна підписка на Amazon Prime, але ви шукаєте спосіб скасувати підписку та отримати відшкодування від Amazon, ця стаття, безумовно, допоможе вам у цьому. Ми пропонуємо вам цей докладний посібник, який навчить вас, як отримати відшкодування на Amazon, і відповість на інші запитання про те саме.

Як отримати відшкодування на Amazon

Ви можете отримати відшкодування на Amazon після скасування взятого напрокат фільму на сторінці «Покупки та оренда». Продовжуйте читати, щоб дізнатися про детальні кроки, які пояснюють те ж саме далі в цій статті.

Чи можу я скасувати підписку на Amazon Prime і отримати відшкодування?

Так, Умови використання Amazon Prime дозволяють скасувати членство Amazon Prime і отримати відшкодування за нього. Однак застосовуються деякі умови, які зазначені нижче:

  • Для річного основного членства: якщо підписку скасовується протягом 3 робочих днів після активації, ви маєте право на повне відшкодування. Але Amazon може відняти вартість переваг Prime, якими ви скористалися протягом цих 3 днів. Якщо ви скасуєте членство через 3 дні після реєстрації, повне відшкодування буде дозволено, лише якщо ви не користувалися перевагами Prime після активації.

  • Щомісячне членство Prime: якщо ви скасуєте місячне членство Prime, ви матимете право на повне відшкодування, лише якщо ви не скористалися перевагами Prime після останнього стягнення плати за членство Prime. Якщо ви хочете дізнатися, як отримати відшкодування на Amazon Prime, читайте далі, щоб дізнатися більше.

Чи можу я будь-коли зупинити Amazon Prime?

Так, ви можете скасувати своє членство в Amazon Prime у будь-який момент часу.

Чи повертає Amazon кошти?

Так, Amazon надає відшкодування клієнтам, які скасовують членство в Amazon Prime, лише за певних обставин. Щоб мати право на повернення коштів за членство в Amazon Prime, розглядатимуться такі умови:

  • Для власників місячного членства Prime: якщо ви скасуєте місячне членство Prime, повне відшкодування буде надано, лише якщо ви не скористалися жодною з переваг Prime після останнього стягнення плати за членство Amazon Prime.

  • Для власників річного членства Prime: якщо ви припините підписку протягом 3 робочих днів після реєстрації, ви матимете право на повне відшкодування, за умови, що Amazon може утримати від відшкодування вартість переваг Prime, якими ви скористалися протягом 3 робочих днів. . Якщо ви вирішите скасувати своє членство в Amazon Prime в будь-який інший час, повне відшкодування буде можливим, лише якщо ви не скористалися жодними перевагами з моменту активації членства.

Що трапиться, якщо я достроково скасую своє первинне членство?

Якщо ви завершите своє членство в Amazon Prime, не скориставшись перевагами Prime, Amazon поверне вам повну вартість членства Prime.

Чи отримаю я повне відшкодування від Amazon?

Так. Ви матимете право на повне відшкодування, якщо скасуєте своє річне членство Prime протягом трьох робочих днів після реєстрації. Але Amazon має право вирахувати з вашого відшкодування вартість будь-яких функцій Prime, якими ви користувалися протягом цього періоду часу. І ви матимете право на повне відшкодування, якщо вирішите скасувати місячну підписку на Prime, лише якщо ви не користувалися жодними перевагами Prime з моменту останнього поновлення.

Скільки часу потрібно, щоб Amazon повернув кошти Prime?

Amazon стверджує, що повертає кошти за скасування членства Prime протягом трьох-п’яти робочих днів із дати деактивації.

Як отримати відшкодування за фільми Amazon Prime?

Якщо ви випадково придбали фільм Prime Video та хочете скасувати підписку та отримати відшкодування від Amazon, виконайте наведені нижче дії, щоб подати запит на відшкодування за випадкову покупку:

Примітка: щоб наведений нижче спосіб був успішним, ви не повинні намагатися переглянути фільм, за який хочете отримати відшкодування, до скасування покупки.

1. Перейдіть на веб-сайт Amazon Prime Video.

2. Введіть адресу електронної пошти або номер мобільного телефону та пароль і натисніть «Увійти», як показано нижче.

3. Натисніть «Мої речі» у верхній частині екрана.

4. Клацніть виділену вкладку «Купівля та оренда».

5. Виберіть потрібний заголовок, який ви навмисно купили або взяли напрокат. Завантажиться сторінка інформації про назву.

6. Тепер натисніть «Скасувати замовлення».

7. Тепер клацніть у спадному меню «Причина скасування» (обов’язково).

8. Виберіть зі списку потрібну причину скасування.

9. Нарешті натисніть «Скасувати замовлення».

Після скасування буде ініційовано відшкодування на спосіб оплати, який використовувався для цієї покупки. За словами Amazon, відшкодування надійде протягом трьох-п’яти робочих днів.

Як отримати відшкодування на Amazon, яке не було отримано?

Шокує те, що багато разів Amazon обіцяє відшкодування протягом трьох-п’яти робочих днів, але відшкодування ніколи не зараховується на ваш рахунок. Якщо ви стали жертвою фальшивих обіцянок Amazon, то, на жаль, у вас немає іншого вибору, як звернутися до самої служби підтримки клієнтів Amazon. Щоб підключитися до служби підтримки клієнтів Amazon, виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте сторінку входу в Amazon у браузері комп’ютера та ввійдіть, використовуючи відповідні облікові дані.

2. Натисніть «Обслуговування клієнтів», як показано нижче.

3. Клацніть «Щось ще» зі списку.

4. Натисніть Мені потрібна допомога.

5. Ви можете з’єднатися за допомогою дзвінка, натиснувши «Запросити дзвінок зараз», або поспілкуватися, вибравши «Почати чат зараз».

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, як отримати відшкодування на Amazon і скасувати підписку та отримати від Amazon відшкодування за взяті напрокат фільми. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче.

  Як видалити свій обліковий запис LinkedIn [Permanently]